Skocz do zawartości
Throttle

Air Live Tuner Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam tuner Air Live i nie wiem jak go ustawić żeby było wifi do konsoli miał ktoś do czynienia z tym tunerem???

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... masz na myśli router?

Opisz dokładniej problem, włączone wifi w routerze i ps3 nie wykrywa ? czy może po wyjęciu z pudełka jedynie podpiąłeś do zasilania. Router zwykle konfiguruje się z poziomu pc, gdzieś w zakładkach konfiguracyjnych powinno być Wireless i tam wszystkie ustawienia wifi, od włączenia poprzez szyfrowanie, filtrowanie po mac adresach itp. Tak jak mówie, pisz co konkretnie nie działa lub na jakim etapie instalowania sprzętu jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ruter air live chodzi mi oto ze nie wiem jak go ustawić na pc co jak zainstalować wogle się w tym nie łapie gdzie co jak mam wpisac byl bym wdzieczny jak by ktos to opisal

co i jak ??dzienki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz instrukcję od routera? Tam jest zawsze napisane jak się dostać do jego konfiguracji. Routery konfiguruje się przez przeglądarkę internetową, trzeba wpisać odpowiedni nr IP np. 192.168.1.1 i zalogować się ,najczęściej kombinacja typu admin/admin, admin/password itp. To są podstawowe dane, które musisz mieć bo nie ma jednego standardu. Każdy producent stosuje swoje kombinacje tych rzeczy. Zwykle domyślnie wifi jest wyłączone, trzeba włączyć po zalogowaniu do routera, polecam też włączyć szyfrowanie jeśli mieszkasz np. w bloku a nie w lesie. Jak już to zrobisz to ps3 powinno wykryć sieć i śmigać. Jeśli włączysz szyfrowanie to będziesz musiał podać klucz, ten sam jaki ustawisz w konfiguracji routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×