Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak. Dead Space to jest to!

Świetny klimat, uwielbiam takie zapuszczone i tajemnicze historie w kosmosie.

Rozgrywka również na najwyższym poziomie. Grało mi się idealnie zarówno na klawiaturze jak i na padzie.

I z miłą chęcią przejdę jeszcze raz pierwszą cześć.

Co do wiadomości, to jeśli dwójka będzie w 2011 to wydaje mi się, że nawet lepiej.

Lepiej niech Panowie dopracują produkt jak należy. Wolę poczekać i potem mieć co wspominać, niż dostać szybko jakiegoś średniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gra akcji, ta gra bedzie zmiatac wszystko z powierzchni. Tylko szkoda, ze porzucili klimacik horroru-survivalu by miec bardziej dynamiczna walke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gra akcji, ta gra bedzie zmiatac wszystko z powierzchni. Tylko szkoda, ze porzucili klimacik horroru-survivalu by miec bardziej dynamiczna walke.

To jeszcze nie przesądzone, jednak klimat jedynki był bezcenny :) odpowiadała mi pod każdym względem również od strony spolonizowania.

Pamiętam jak miałem cykora łażąc po korytarzach i jak ostrożnie się przemiszczałem w obawie że coś wyskoczy i mnie capnie za nogę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem dokładnie to samo, a nawet robię przechodząc jedynkę jeszcze raz :) Gra jest świetna, oby nie zabrakło klimatu w 2 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie przesądzone, jednak klimat jedynki był bezcenny :) odpowiadała mi pod każdym względem również od strony spolonizowania.

Przeciez sami tworcy (Visceral Games) oznajmili, ze ta gra stawia bardziej na akcje niz na klimat osamotnienia i horroru. Poza tym, spojrz na twarz Isaaca z najnowszego trailera. To juz nie bojacy sie inzynier. Wie z czym walczy i wie jak to zabijac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sami tworcy (Visceral Games) oznajmili, ze ta gra stawia bardziej na akcje niz na klimat osamotnienia i horroru. Poza tym, spojrz na twarz Isaaca z najnowszego trailera. To juz nie bojacy sie inzynier. Wie z czym walczy i wie jak to zabijac.

Odwołujesz się do starych informacji, późniejsze doniesienia były znacznie odmienne. Faktem jest iż Isaac nie będzie robił w nogawki, twórcy jednak zamierzają doprowadzić abyś to Ty w nie narobił :ok:

http://www.ps3site.pl/dead-space-2-w-koncu-kogos-wystraszy/41997/

Wszystko to jednak sterta domysłów, więc zaniechajmy osądzania do czasu gameplay'u ... Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. W takim razie miejmy nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz. Bo na razie wszystko co pokazywali robi wrazenie, ze jednak Dead Space 2 ma miec wiecej akcji. Juz dodanie o wiele wiecej dynamiki do gry zmniejsza strach przed Necromorphami. Bo jak probowales uciekac w jedynce to nie mialo sie szans, a tutaj Isaac sie szybciutko porusza wiec nie bedzie zapewne problemu z tym. No, ale za duzo spekulujemy. Kupimy, pogramy, zobaczymy. Obysmy sie nie zawiedli.

P.S. Watpie by bylo wiecej horroru w dwojce i raczej nie narobie, bo mnie jedynka nie straszyla. Byly momenty gdy podskoczylem w fotelu, ale takich momentow moge policzyc spokojnie na palcach jednej dloni.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. (...)

Pod całą Twoją wypowiedzią podpisuję się obiema rękami i jeszcze jedną nogą :thumbsup: w sumie oczekiwania mamy podobne więc gramy do jednej bramki :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście przypadło do gustu to, że nasz protagonista odnajdzie w końcu język w gębie i zacznie mówić co mu w duszy gra, co pozwoli na naszą większą solidarność z bohaterem. Już nam pokazano dokładnie jego twarz, z tego co wiem będzie też prowadził rozmowy z napotkanymi osobami i ogólnie zmieni się jego wizerunek tak, że z niemowy a'la Gordon Freeman, będzie potrafił siarczyście zrugać wystraszonego npc'a, który nie daj Boże stanie na drodze pomiędzy jego 'plazma cążkami' a necromorphem ;)

Ciekaw jestem tych wszystkich wątków, które nie zostały wyjaśnione w poprzedniej części i chociażby dla samej historii i jej zgłębienia, sięgnę po ten tytuł. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram rączki :] Bardzo ciekawi mnie w jaki sposób planują stworzyć multi o którym była mowa w którymś news'ie, jeśli nie zabraknie (raczej nie :D) trybu "survival" czy czegoś podobnego to...miód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszym pokazie pokazali kawałek niezłego gameplay'a (ok 5 min) i musze przyznać, że gra prezentuje się zacnie. Bedzie hicior na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszym pokazie pokazali kawałek niezłego gameplay'a (ok 5 min) i musze przyznać, że gra prezentuje się zacnie. Bedzie hicior na 100%

Warto dodać, że na końcu prezentacji Issaca atakuje wielki obcy.... i prowadzący mówi: "chcecie zobaczyć co będzie dalej- to przyjdźcie jutro na konferencję Sony!" :woot: :woot:

Także dziś więcej Dedspejsa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minutowy exclusive gameplay plus MEGA KOSTIUM :) :

///

DELETED

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że autorzy stawiają na widowiskowość, czyli można spodziewać się dużo skryptowanych akcji. Mi to się podoba, no i ten zestawik, DS2 plus DS:E wykorzystujący PS Move i nakłaniający mnie do kupna różdżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to naprawdę super, grę biorę w dniu premiery na 100% ehh jeszcze tyle czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×