Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam ostatnio w Niemczech i nie mogę tu oglądać przez PS3 TVN Player, ze względu na prawa autorskie.....wiecie może jak to ominąć? da się?

Ipla działa normalnie, a TVN player to jedynie z Polskim IP chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie Hd zwalniaja.

A bezposrednio przez TV tez sobie nie poogladam bo co 10 min. przerywa i pojawia sie "sesja została przerwana z powodu braku pamięci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony planuje wprowadzenie do XMB jakiejś nowej telewizji? Na razie jest tylko Ipla, AXN (na którym nic ciekawego nie ma - kiedyś oglądałem tam Ghost Hunters, ale teraz znikło), TVN Player i Youtube (IMO kompletnie niewygodny i nieintuicyjny - jedyna zaleta to lepsza jakość). Obiło mi się ostatnio coś o uszy, ale nie wiem dokładnie o co chodziło.

jam mam u siebie tylko IPLA, TVNplayer (działa tylko w Polsce), a AXN mi nie działa...Youtube niby piszecie że jest ale mi nie wyświetla, nawet po ostatniej aktualizacji. Mogę to jakoś włączyć? lub jakieś inne kanały Angielskie lub Niemieckie? Jest jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Proszę osobę która może mi napisać krok po kroku co mam zrobić, żeby Weeb.tv z komputera odbierało mi na moim Ps'ie .

Mam ściągnięty XBMC i teraz co ??

Piszę tutaj bo mam nadzieję że znajdzie się osoba która pomoże mi .

Bardzo Proszę .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dołączam się do tego pytania, choć wątpię abyśmy tu znaleźli odpowiedź, tu "specjaliści" mogą podpowiedzieć tylko czy film na kinomaniaku działa czy nie działa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów z YouTube. Mianowicie obraz się lekko ucina, jak by telewizor potrzebował jeszcze z cala. Mój obecny TV to Samsung UE37ES5500, wcześniej miałem jakiegoś samsunga 26 calowego i tam problem też się pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Proszę osobę która może mi napisać krok po kroku co mam zrobić, żeby Weeb.tv z komputera odbierało mi na moim Ps'ie .Mam ściągnięty XBMC i teraz co ??Piszę tutaj bo mam nadzieję że znajdzie się osoba która pomoże mi .Bardzo Proszę .Pozdrawiam

Szperając dziś po internecie znalazłem sposób na działanie weeb tv za pomocą ps3 media server na PS3! Sam przetestowałem i potwierdzam działa w hd ! wypas na wielkim tv! oto opis z forum http://www.hdtv.com.pl .

Witam,

jest możliwość streamowania sygnału z weeb.tv poprzez DLNA do PS3.

Niestety wymagane jest do tego użycie komputera który będzie serwował sygnał.

W skrócie wygląda to tak (sprawdzone i działa na koncie premium) :

1. Instalujemy program XBMC na komputerze

2. Instalujemy plugin do XBMC umożliwiający oglądanie WEEB.TV (pobieramy go ze strony weeb.tv)

3. Konfigurujemy plugin i sprawdzamy czy działa

Teraz robimy serwer DLNA :

4. Instalujemy Universal Media Server

5. Konfigurujemy UMS aby działał na naszej (przy okazji będziemy mogli oglądac filmy z komputera na konsoli)

Jak juz mamy działające XBMC oraz UMS to instalujemy plugin Jumpy do Universal Media Sever (lub PS3 Media Server - plugin jest ten sam).

Instalator plugina Jumpy powinien zainstalować nam jumpy-xbmc który umozliwi nam przeglądanie wszystkich pluginów XBMC z poziomu odbiornika DLNA (testowane na PS3 oraz Panasonic G20).

Nie podaję linków bo nie mam 5 postów, ale wszystkie elementy są łatwe do znalezienia w sieci.

Edytowane przez szarak
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wszystko ale niestety nie mam takiego pliku jumpy-xbmc . 

W UMS mam dostepne urządzenia PS3 i Windows media player co mam zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, jumpy po zainstalowaniu xbmc nie chce dalej dokonczyc nie wiem jak to nazwac, wypakowania, instalacji tego pluginu. Co trzeba zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę w PS3 w UMS widzę Web oraz Jumpy. W Web mam np. The Onion, Radio, Tv, Webcams i to mi działa. W Jumpy mam Bookmarks i Util ale nic tam nie ma w tych folderach. Pogubiłem się z tym weeb.tv... Czy w oprócz Web i Jumpy nie powiano być czegoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam otóż taki problem gdy odpalam iple na moim ps3 160gb włącza mi sie ona lecz jest strasznie przybliżona i kolor jest bardzo ciemny w dodatku nie moge kliknąć zadnej opcji widocznej na ekranie (co najwyżej moge poruszać myszka). Zwykły reset konsoli nic nie daje a także próbowałem usunąć ja i zainstalować na nowa ale efekt jest jednakowy.

Czy miał ktos kiedyś taki problem ??? Będe wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .  MAM do was pytanie,, bo chce poprzez konsole ogladac  filmy z kinomaniak.tv    ale niestety jak wlacze film to sie niby buferuje ale nic sie nie wlacza i nie dziala ...... ;/

 wiecie moze  gdzie jest  problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, aby mieć IPLA i TVN Player? Nie ma u mnie w menu :sad:

 

 

Mi po jakiejś aktualizacji samo się pojawiło. Tak samo chciałam kiedyś wejść na youtube przez przeglądarkę i wtedy wyskoczyło mi okno, że należy zaktualizować. Zrobiłam aktualizację i teraz youtube mam w Usługach TV/wideo. Tak samo mam tam iplę i TVN Player. Spróbuj wejść normalnie przez przeglądarkę na te strony i może też pojawi się aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A FILMBOX? miał być w 2013 i co jest - chyba, ze ja nie umiem go znalesć. Macie dostęp u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. Mam AXN, Youtube, Ipla i TVN Player. Trzeba wejść na Usługi TV/wideo -> Moje kanały i zobaczyć czy tam nic nie ma do zainstalowania. Ja wszystko stamtąd poinstalowałam i mam to co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam TVN Player? u mnie nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×