Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe kiedy wyjdzie demo ktore rozwieje moje watpliwosci czy przesiadac sie na nowa wersje czy nie :)

a grafika po obejrzeniu filmiku wyglada niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością :D

szykuje się duża konkurencja z EA Sport MMA :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjjjj dopiero w maju 2010 :). ciekaw jestem czy poprawią ruchy postaci aby nie były takie "sztuczne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o dopracowany tryb Multiplayer! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ta gra zrobi furorę w Polsce, zwłaszcza po walce Pudziana, heh :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufc 2009 Undisputed wyglądało świetnie to jak będzie to wyglądało.....szykuje się rewelacyjna zabawa! Ciekawe jak wyjdzie konkurencja MMA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego mma od EA nie jestem jakoś przekonany bo wydaje mi się że dla EA bardziej dochodowe będą inne serie (FIFA, NBA, czy Crysis 2) a poza tym UFC to gra na licencji do tego jeszcze UFC to elita ;) tak mi się wydaje życie to zweryfikuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie raczej nie kupie. Szkoda mi znow wydawac 200zl na gre, w ktore online to totalna porazka a do tego jest to gra, o ktorej THQ zapomina w dniu premiery.

Przez tyle miesiecy nie udalo im sie wyliminowac glupich bledow, wydali jednego patcha po kilku miesiacach, ktory spieprzyl ta gre jeszcze bardziej. Niekompetencja to jest to slowo, ktore swietnie opisuje ludzi z tej firmy. Kupie raczej MMA, bo tam przynajmniej dostane dobrze dzialajacy online i mozna liczyc na łatki jak w przypadku FNR4. A to, ze zawodnicy beda mniej znani to jest akurat najmniej wazne. Zreszta pewnie bedzie mozna stworzyc zawodnika jak w boksie, wiec tym bardziej sklaniam sie do zakupu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem tej gierki :P Bo nie wiem czy kupić 2009 czy poczekać na 2010 ale wydaję mnie się że poprawi się jedynie trochę grafika i jakieś chwyty może .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online w 2009 to kicha totalna, zero pomyslu na realizacje a tak duze mozliwosci !! single w 2009 ogolnie bomba ... jesli 2010 bedzie poprawone w stosunku do bledow z 2009 to must HAVE na 2010 jak dla mnie !! Do tego Kimbo Slice i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA MMA obawiam się ze nie będzie tak realistyczna ponieważ fight night tez nie popisał się. Przynajmniej mi się tak wydaje i czekam na demke oby dwóch gier i wybiorę którą kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywiad z producentem, pokazane jest troche gameplayu, widac , ze mocno poprawili kariere i animacja postaci wyglada o wiele lepiej , czekam na demo:) Edytowane przez MiChu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywiad z producentem, pokazane jest troche gameplayu, widac , ze mocno poprawili kariere i animacja postaci wyglada o wiele lepiej , czekam na demo:)

Gierka znów zarządzi! Myślę, że EA MMA nie będzie takie dobre jak Undisputed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem w demo, ogólnie fajnie ale nie potrafie wielu rzeczy wykonać. Jak Wy je oceniacie? przydałby sie jakiś tutorial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno to trial demo, o jaki limit chodzi wie ktos?? jak sie robi uniki w grze i poddania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pobrałem demko i mam mieszane uczucia.

Wogóle nie widze zmiany z 2009 do 2010 Jedno wielkie to SAMO.

nie wiem może musze więcej pograć wtedy coś zobacze nowego,grafika ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie grałem w pełną wersje 2009 jedynie w demo i także nie widzę żadnych większych zmian porównując oba dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak wypadnie online, bo jesli tak samo jak rok temu to szkoda kasy na ta gre chyba, ze ktos uwielbia katowac singla, ktory mnie w ogole nie bawi.

Filmiki z MMA poki co wypadaja mocno srednio, ale EA z serwerami problemow nie ma. Do tego w UFC 09, w ciagu roku wydano jeden patch (?) ktory psuł rozgrywke jeszcze bardziej. Obok gownianego online to najwieksza wada, brak supportu i totalne olewanie graczy. Kupiles gre, my (THQ) jestesmy szczesliwi, ty sie mecz.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozak !! tyle mam do powiedzenia ... jesli ktos myslal ze grafa bedzie o wiele lepsza, i wogle niewiem czego jeszcze sie spodziewal to niech lepiej nie komentuje ... gierka wychodzi niecaly rok po premierze 2009, na dzien dzisiejszy stwierdzam ze demko daje mocno rade !! uniki, trudniejsze suby, dodane czołowe postacie ktorych brakowalo w 2009 [ mowie tu juz o pelnej wersji gry ] ( dalej nie ma Randyego Coutura :/ ) no ale to chyba tyle narzekan :D ...jesli dostaniemy odswiezony tryb online, support THX to bedzie to miazga ... w ufc 2009 osiagnelem wszystko co moglem, zaczelem gre dosc pozno ale skonczylem z platyna , i z rankigniem 5xx rozegranych meczow online ... przecierpialem i teraz po demku stwierdzam ze kazdy bedzie zadowolony ... i casuale i reszta wyjadaczy ;) w dodatku tryb tournamentu online zapowiada sie miodnie ... juz sie niemoge doczekac az zasiade przed tv w maju/czerwcu i z ekipa z forum rozegramy jakis turniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udało wam się pobeać demo gierki? Ja jak wchodzę w PlayStation Store mam do pobrania Tylko wersję 2009, nie ma nic o 2010...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udało wam się pobeać demo gierki? Ja jak wchodzę w PlayStation Store mam do pobrania Tylko wersję 2009, nie ma nic o 2010...

Kod dostajesz na oficjalnej stronie, w zakładce rewards, a następnie wklepujesz go w ps store ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×