Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak jest z online aktualnie gra troche ludzi ?,czy na walke trzeba czekac dosc dlugo ?.

Powiem tak, w UFC 2009 online gram od 3 tygodni i stoczyłem już ponad 200 walk, więc w 2010 może być tylko lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaha dziekuje za odpowiedz,czemu grasz w 2009 ? jak dla mnie lepsza o wiele 2010 ,ale mialem dosc sporawom przerwe i chce kupic sobie z powrotem bo dosc sporo czasu poswiecilem tej grze i ostatnio mnie ochota naszla zeby sobie zagrac tylko chcialbym sie upewnic ze cos sie pogra a nie bede czekal 30 min na kogos ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaha dziekuje za odpowiedz,czemu grasz w 2009 ? jak dla mnie lepsza o wiele 2010 ,ale mialem dosc sporawom przerwe i chce kupic sobie z powrotem bo dosc sporo czasu poswiecilem tej grze i ostatnio mnie ochota naszla zeby sobie zagrac tylko chcialbym sie upewnic ze cos sie pogra a nie bede czekal 30 min na kogos ;]

A tak jakoś okazyjnie tanio kupiłem i sobie platynuje :) Już 86 % trofików wpadło, mówiłem sobie że jak pozdobywam wszystko w 2009, to nigdy nie kupię 2010, bo strasznie musiałem się nawkur... żeby nauczyć się grać i wygrać m. in. 100 walk online (niezbędne do zrobienia platyny) ale się udało. Teraz gdy umiem już trochę, po skończeniu z 2009, konsola połknie 2010, a w drodze już UFC 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z online w grze. Kupiłem używkę i dokupiłem kod za PS Store za 14 zł. Kod się ściąga, instaluje i nie mogę grac online. Proszę o pomoc kogoś, kto ma to za sobą. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Online Pass. Gram na koncie polskim, grę zakupiłem w Ameryce, czy online pass posiada ten cały region (bles czy co tam)? Online pass muszę dokupić z amerykańskiego konta, czy mogę z europejskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam już online pass. Bardzo fajnie się gra, nie ma lagów (jak inni wspominali), tyle że mam problem z czekaniem na sesję. Wam też tak długo wyszukuje graczy?

I jeszcze jedno, jak ktoś mi online zakłada submission, czemu nigdy nie mogę uciec? Nawet jak mam full staminę..

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy... gra ktoś jeszcze ? Znaczy, gra ktoś na pewno, ale czy długo szuka przeciwnika ? Ogólnie , czy dużo gra ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem pograłem i nie miałem problemu ze znalezieniem przeciwnika. Trochę hamburgerów, trochę amatorów. Jak ktoś chętny na sparringi albo do obozu treningowego to piszcie PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak włączyć takie paski podczas walk jak na tym filmiku:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

menu pauzy w trakcie walki > options > "stamina display" dajesz na on

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Więc nie dawno się nauczyłem jak zakładać dźwignie, trójkąty, gilotyny itd. Tylko mam jeden mały problem: Otóż nie wiem co trzeba naciskać by ''docisnąć'' dźwignie, gilotynę. Chodzi mi o to by mój przeciwnik się poddał. Wie ktoś jaki przycisk trzeba naciskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę pierdzielnąć jakiś sparing to jestem chętny... Żadnym wymiataczem nie jestem, ale trochę już pograłem ;) PSNid- grzybumonkey.... Jakby co to można mnie dodać do znajomych.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey jak się uwolnić z dźwigni lub innego chwytu bo kręcę gałką i to nic nie daje. Dawno w to nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiadomo, kiedy mają zamiar wyłączyć serwery?

PS. Jest może ktoś kto gra jeszcze w tą grę i pomógłby zrobić trofea online? Chodzi o walki rankingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak się robi submissions? Kompletnie tego nie kumam. Lecę w stójce, maksymalnie staram się zredukować pasek staminy przeciwnika, kładę go na matę i próbuję założyć dźwignię. Za każdym razem mi się gościu wywija, albo kontratakuje i robi reverse. Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakładać dźwignie gdy przeciwnik ma mniej staminy od ciebie lub gdy jest zamroczony. Gdy tylko zaczniesz zakładać dźwignie szybko kręć prawym analogiem(im szybciej to zrobisz tym lepiej). Pamiętaj, że jeśli masz mniej staminy od przeciwnika to masz naprawdę małe szanse, na suba. Jeszcze to , że nie możesz założyć dźwigni może zależeć od tego kim ty grasz i kim twój przeciwnik. Np. ty grasz Mir'em vs Lesnar to nie powinieneś mieś problemów, ale jeśli ty grasz Lesnarem przeciw Frankowi to możesz mieć ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robiłem tak, że ja miałem prawie cały pasek, a gościu ledwie co chodził. Jak kręcę prawym analogiem, to moja stamina szybko spada. Próbowałem myk z naciskaniem X+O oraz trójkąt+kwadrat, wtedy on coś tam robi, a moja stamina leciutko spada, niestety, po chwili przeciwnik robie reverse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wina twojego zawodnika - brak mu skilla w subach. Popróbuj dźwigni z przejściami. Zrobisz to np Mirem lub Minotauro. Załóż dźwignie i nic nie rób przez chwilę(nie kręcisz analogiem). Przeciwnik zacznie kręcić i będzie mu spadała stamina. Ty po chwili, tzn jak zobaczysz, że zaczyna się wyrywać wciskasz prawy analog i robisz przejście do następnej dźwigni. Przeciwnik jest wtedy wypompowany, a ty w momencie go pokonujesz.

BTW od jak dawna grasz u UFC2010?

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam już baaardzo długo. Katowałem ją na starym koncie, potem mi się znudziła. Z racji, iż sam trenuję, jakoś mi się chciało pograć teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak założę kimurę przeciwnikowi to mam kręcić prawym analogiem i przeciwnik jeśli ma mało staminy to się podda. Chyba zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×