Skocz do zawartości
timetoshake

Twój Ulubiony Magazyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Focus (itp.), PSX Extreme, CD-Action :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAY - UK

PSM 3 (prenumerata)

PSW

Official PlayStation Magazine - UK

Wszystkie powyższe co miesiąc kupuję, co by się na kibelku nie nudziło :P

PSX Extreme :down: - Kiedyś może to było fajne, ale magazyny skupione na 'multiformacie' mnie już nie bawią. "PSX" tylko z nazwy pozostał bo więcej tam dupereli z Xbota, Wii, czy innych kieszonsolek, które intrygują mnie jak smak żółtego śniegu. Na dobrą sprawę dla fanboja z całego magazynu zostaje jakieś 1/4 "czegoś" interesującego do czytania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX Extreme, Neo+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ulubiony, ale jedyny który czytam. PSX Extreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo + i psx. Ale to drugie trudno złapać(tylko w tesco i w relay-u w katowicach z tego co się orientuję). A przy prenumeracie neo na rok(99zł)

dostaje się pełną wersję gry(na ps3 albo xbox360) nie wiem jaka. Bo jest napisane tylko, że gra zostanie wylosowana z pośród tych, które mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, gierka przy zamówieniu prenumeraty to świetny pomysł. Trzeba się będzie poważnie zastanowić nad zaprenumerowaniem tego pisma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Gigant (ale te nowsze części już nie są takie jak kiedyś. Kurczę, łezka się w oku kręci, kiedy myslę o takich komiksach jak "Duchy Pod Poduchy", "Tramwaj zwany apetytem", "Miliard Pod Czaszką" itd. itp. :) )

-Życie na Gorąco (dziewczyna czyta, więc czasem i też zajrze)

-PSX Extreme i Teraz Rock (rzadko, gdyż 95% wiadomości znajduję w internecie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie czytałem tego Neo plus. Lepsza jest ta gazeta od PSX ? Zamówił ktoś ją na cały rok, jak tak to jaką grę dostał ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego numeru PSX Extreme :thumbsup: (o rany to już prawie 14 lat) oraz czasami Playboy :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekend - Angora - przegląd co ciekawszych artykułów z całego tygodnia prasy codziennej

Na wieczór - PSX Extreme i Neo Plus - do poduszki

Raz w miesiącu - Ckm - szkoda że przeczytanie od deski do deski może się zmieścić w 20 minutach :)

Od czasu do czasu - Focus i XXI Wiek - wydania specjalne - ciekawostki/nowinki itd

W podróży i na wakacjach - Auto Świat i Motor - z naciskiem głównie na to pierwsze

W czytelni* - Party, Show itp itd - Prasa kobieca - dobrze wiedzieć co słychać u K.Cichopek :) ;)

* Nie chodzi mi o czytelnie biblioteczną ani szkolną tylko taką domową - biała okrągła z zamykaniem i wodotryskiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO+ ,PSX Extreme - oczywiście jeżeli chodzi o naszą branżę. Inne bardzo różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie czytałem tego Neo plus. Lepsza jest ta gazeta od PSX ? Zamówił ktoś ją na cały rok, jak tak to jaką grę dostał ? :teehee:

Szczerze mówiąc ja wolę PSX-a. Oba magazyny czytam. Stąd też wziął się temat "Twój ulubiony magazyn"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×