Skocz do zawartości
timetoshake

Twój Ulubiony Magazyn.

Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme- tylko i wyłącznie ze względu na sentyment do tego szmatławca :thumbsup: Od wielkich dzwonów pojawi się ciekawy artykuł czy felieton. Ogólnie od odejścia HIVa miesięcznik stracił swój klimat ( jak dla mnie). Żadne Rogery, czy inne Urale nie zastąpią Tomasza.

Edytowane przez Kurczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jeki najlepszy jest magazyn o konsolach ja uważam że PSX EXTREME jaki jest dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej czytałem oba ( NEO+ i PSX Extreme ), jednak teraz kupuję tylko PSXa. Sam nie wiem dlaczego, po prostu bardziej przypadł mi do gustu. Najsmutniejsze jest tylko to, że na przeczytanie całości wystarcza mi zazwyczaj jeden wieczór, a potem miesiąc czekania na następny ...sad.gif

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1998 r. do 2007 r. namiętnie czytałem CD-Action, nawet przez 2 lata prenumeratę miałem. W chwili obecnej chyba tylko Focus i VW Trends regularnie w miarę kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca zeszłego roku kupowałem CDA i PSX Extreme ale teraz wyłącznie PSX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDA, od lat 10. Neo+ okazjonalnie, Forbes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej CD Action & Click, obecnie sporadycznie nabywam PSX Extreme i Neo Plus. Natomiast z czasopism poważniejszych jedynie Wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu sięgnę po nowy numer PSX Extreme i to wszystko, makulatura schodzi na dalszy plan w moim życiu.

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu Secret Service, Kawaii i MANGAzyn. Sporadycznie kupowałem PSXExtreme, ale od mniej więcej 2/3 lat nie tykam tego imho szmatławca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDA, FORBES, FANTASTYKA, UWAŻAM RZE, sporadycznie CPU (z USA więc ciężko dostać, a PDFy to nie to samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×