Skocz do zawartości
Riddick

Screenshot I Gameplay

Rekomendowane odpowiedzi

Jup, właśnie portable bez problemu działa ale jest praktycznie 2x droższe.

Więc ciekawi mnie wersja lite która jest praktycznie taka sama poza wejściami i brakiem slotu na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipton. Dzięki za odpowiedź.

Już się poddajesz ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie lipton, jak użyjesz HDMI splitter)

 

Edit. kloose był szybszy)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, czyli że co?. Normalny pierwszy lepszy splitter za 120zł ominie mi HDCP w konsoli ? What kind of magic is dat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie mówiąc mogę śmiało brać LGPL + Splitter z linka poniżej i będzie wsio działać ?

 

http://allegro.pl/splitter-rozdzielacz-hdmi-1x2-full-hd-3d-wwa-i4558706610.html

 

Jeżeli tak to będzie super i jestem Wam mega wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie mówiąc mogę śmiało brać LGPL + Splitter z linka poniżej i będzie wsio działać ?

 

http://allegro.pl/splitter-rozdzielacz-hdmi-1x2-full-hd-3d-wwa-i4558706610.html

 

Jeżeli tak to będzie super i jestem Wam mega wdzięczny za pomoc.

Powinien działać...

 

Możesz sobie jeszcze looknąć na ten wątek -> http://forum.videohelp.com/threads/334145-HDCP-strippers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mam PS3 i chciałbym zacząć nagrywać sobie gameplay'e, walkthrough, ogólnie jakieś filmiki z gier. Zastanawiam się nad zakupem Avermedia Game Capture HD i tu pojawiają się dwa pytania.

1. Jakiego pendrive'a polecacie do podpięcia do tej szkrzyneczki ?

2. Może od tego pytania powinienem był zacząć, jeżeli mam w chwili obecnej stary telewizor kineskopowy Thomsona z video interfejsem SCART to czy jest w ogóle sens kupować tę zabawkę ? Sygnał wyjściowy to jedynie 576i ... Może Wy byście mogli polecić coś innego, bo chcąc korzystać z normalnego TV z full hd zablokowałbym dostęp pozostałym członkom rodziny do tv.

Z góry dzięki :)  

Edytowane przez kuna9306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko :)
Chcę nagrywać rozgrywkę z PS3, ma AverMedia Game Captrure HD II. Wiadomo, że PS3 ma zabezpieczenie HDCP wyjścia HDMI :( I teraz co lepiej kupić, kabel component av czy splittera HDMI ? Jeśli lepiej się spisze splitter, to jaki kupić i na co zwrócić uwagę ?, a jest tego mnóstwo. Są tańsze i droższe, czy wystarczy aby miał zgodność z HDCP, czy trzeba na coś jeszcze zwrócić uwagę ?. Dobrze, że chociaż w X360 i PS4 nie ma takiego problemu :)

Z góry dzięki i pozdrawiam.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nie ominiesz tym hdcp.

kable z zestawu nie odpowiadają tobie?

 

Witam.

Niestety kabel, który mam w zestawie nie odpowiada. Gdyby odpowiadał nie zadawał bym pytania ?

Czyli tym kablem http://www.vivanco.com/Homepage/Products/Audio-Video-Antenna-Cable/Video/HDMI-HDMI/vivanco-42078-automatic-hdmi-21-switcher.html?id=MAQbajfTamYEfSnXnie ominę HDCP. A jakie parametry musi mieć splitter/rozdzielacz HDMI aby było można ominąć HDCP ?

Ale najważniejsze pytanie, czy w ogóle się opłaca inwestować i kombinować ze splitterem ? Czy nie lepiej po prosty kupić kabel component HD, np taki jak w linku ?

https://pl.hama.com/items/000518060000?OPT_IN_COOKIE=CONFIRM

 

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym ale jak już mnie zagadałeś to zrobiłem szybki search na google ... wystarczy wpisać PS3 HDCP ;)

Są nawet filmiki

czy kilka opcji podanych:

http://www.ehow.com/how_12177542_disable-hdcp-ps3.html

 

Generalnie albo kabel kompozytowy / komponent albo adapter HDMI <> DVI + Audio i po krzyku. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybki odzew.

Zastanawiam się właśnie czy ten splitter się w ogóle opłaca, skoro teoretycznie taki kabel komponent av wypluje rozdzielczość 720p z PS3 ?


Sprawa jeszcze wygląda tak, że jeśli już splitter to jaki ? jakie ma mieć parametry aby dał radę. Podobno każdy splitter HDMI zgodny z HDCP powinien dać radę, ale niestety tak nie jest. Kupiłem na allegro taki dość tani splitter i dupa, nadal jest zabezpieczenie.


Filmiki owszem są na YT, ale nie wyjaśniają one jaka ma być specyfikacja takiego splittera.

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się uparłeś na splitter a nie użyjesz odpowiednich kabli czy adaptera?


Jeżeli Splitter kupiłeś w sklepie i nie zniszczyłeś go to możesz go oddać do 14 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to się nie upieram :) Staram się zgłębić temat, chcę wiedzieć po prostu co zastosować i dlaczego. W X360 i PS4 nie ma problemu i nagrywarka śmiga, tylko w PS3 zaistniał problem z HDCP. Wolałbym podłączyć po przez HDMI, dlatego że mógłbym wszystkie 3 konsole podpiąć pod splittera i wyjść do nagrywarki. Ale to i tak otrzymam taką samą rozdzielczość jak przez komponent oraz taki sam dźwięk stereo (tak nagrywa GCHDII). Więc pewnie skończy się tak jak sądziłem od początku i zastosuję komponent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci więcej nie pomogę bo nie znam tematu.

Mogę ci jedynie napisać to, co sam szybko wygooglujesz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki wielkie :)

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zakupiłem kabelek komponent AV i mimo, że kabelek puszcza rozdzielczość 720p i 1080p, to jednak to nie jest to :sad: Wygląda, to tak jakbym obraz przez SCART-a puszczał, lipa. Więc jednak będzie trzeba zainwestować w splitter HDMI 1>2.
Także gdyby ktoś kiedyś się zastanawiał, splitter czy komponent, to komponent szczerze odradzam.

 

Postaram się w najbliższym czasie wrzucić jakiegoś sampla :)

Edytowane przez dod6e23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×