Skocz do zawartości
AdrianWns

Chłodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanko. Od środy mam swoje PS3. I zauważyłem ze po 20-30 min w konsoli wiatraczki pracuja troche głośniej. Czy to normalne?? Prace jakie wykonuje w ciagu tych 20-30min na konsoli to granie i sciaganie w tle plików. Zauważyłem też , że od momentu włączenia w konsoli jakby strzelał palstik. Czy to normalne zjawisko?

PS. Moja konsola robiła w sklepie gdzie kupiłem za odtwarzacz filmów HD. Ma to jakieś znaczenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, u mnie nie zauważyłem takich objawow - na szczegolną uwagę zasługuje "strzelajacy plastik". Wydaje mi sie ze to niezbyt normalne - przynajmniej tak jak to opisałeś.

z drugiej strony różnica w głosnosci pracy pomiedzy ps2 a ps3 jest tak wielka, że byc moze byle jaki głośniejszy dzwiek w ps3 urasta od razu do rangi problemu. Na twoim miejscu nie panikowalbym, zwłaszcza jezeli uzywasz urzadzenia zgodnie z ustaleniami bezpieczenstwa (patzr mala książeczjka dołączona do konsoli). Jezeli zaś faktycznie chciałbyś sie uspokoić to od razu kontaktuj sie z technical support i po chwili bedizesz miał jasnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian własnie znalazlem:...

Odkryta niedawno partia wadliwych PS3 została dokładniej zidentyfikowana przez użytkowników Oficjalnego Forum Playstation. Wadliwe konsole charakteryzują się niezwykle głośną pracą.

Feralna partia ma numery seryjne CE133190xxx i CE133212xxx, została wyprodukowana w styczniu 2007. Wadliwe konsole trafiły do Kanady i są sprzedawane głównie w sieci sklepów EB Games, dlatego osoby planujące sprowadzenie konsoli od „dobrego wujka” powinny uważać.

Kutaragi grill

http://www.ps3site.pl/ps3-news/wadliwa-par...s3-t1414.0.html

tia a nasz serwis to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne że konsola po pewnym czasie działa głośniej.. ale nie jest to aż tak głośno jak się nam wydaje.

Ja sam naczytałem sie jaka to ona niby cicha.. ale dopóki nie mamy z czym ją porównać to nie odczujemy tego naprawdę.

W porównaniu z Moim PC ona jest bezgłośna,

w porównani z PS2 jest cicha

w porównaniu  z Xbox'em 1 bardzo cicha..

Nie rozumiem tylko o co chodzi z tym strzelającym plastikiem..

czy to jakieś trzaski czy tyknięcia, kiedy się pojawiają itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

tez je zauwazylem na swojej konsoli i mysle ze nie ma sie czym przejmowac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cisza, nie wiem o czym mówicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja się trochę grzeje, ale to pewnie dlatego że stoi w pionie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Grr, tak czytam Wasze rozterki dotyczące grzania się PS3. Chłopaki widzieliście sprzęt elektroniczny, który się nie grzeje? Czy to, że się grzeje przeszkadza Wam w użytkowaniu konsoli? Zawiesza się? Jak nie, to wrzućcie na luz...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grr, tak czytam Wasze rozterki dotyczące grzania się PS3. Chłopaki widzieliście sprzęt elektroniczny, który się nie grzeje? Czy to, że się grzeje przeszkadza Wam w użytkowaniu konsoli? Zawiesza się? Jak nie, to wrzućcie na luz...

Jesteś twardy ale zrozum ludzi którzy żyją ze strachem o swoje maleństwo za 2.5 kafla  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tez sie grzeje, ale utrzymuje caly czas identyczna temperature.. jest ciepla, ale nie goraca.

"trzaski" tez mam... przewaznie po wlaczeniu i wylaczeniu konsoli... pewnie sobie cos peka, az w koncu cala konsola sie rozpadnie i zatonie jak tytanik, ale od tego mam gwarancje  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Mam takie same objawy jak powyżej. Pewnie postawienie np. na szybie rozwiązało by problem tykania plastiku? :) Widocznie musi być idealnie płaska powierzchnia na której stoi PS3. :) Po za tym ten czarny plastik ma tendencję do zgrzytania. :P Czyli można to uznać za normę. Zauważyłem też, że zaraz po kupnie konsolka pracowała cicho. Teraz normalna praca jest już wyraźniej głośniejsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

I co to da? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie czysta i będzie ładnie lśnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

I taka jest. Za to nic cichsza!  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxsites

Akcesoria do chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili to jak amerykanskie wersje się przegrzewały, na szczęście europejskie nie mają z tym problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na X360 to sobie mogą założyć  ;D

Żeby poczuć się chociaż przez chwile jak posiadacz PS3 i żeby w lecie walczyć z "ring of death"  ;D  ;D  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepozornie wygląda to do X360 sie nie nada,tam to dobra lodówka "Bekom"by nie pomogła ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

no to i moja konsolka dołącza się do waszych "tykających", u mnie to samo po wyłączeniu konsoli prze 2-3 minuty słychać parę takich tyknięć, przy uruchomieniu czasami też (raz lub dwa takie "tyknięcia") ale chodzi bez problemu i się nie wiesza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×