Skocz do zawartości
SouL

Oceń Swojego Poprzednika

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko powiedzieć, wydaje się być spoko i przede wszystkim jest z Wrocławia, i mam nadzieję, że jest za WKS'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, wydaje się być spoko i przede wszystkim jest z Wrocławia, i mam nadzieję, że jest za WKS'em :)

No jestem, jestem ^^

Hm, ciężko powiedzieć, ale również zdaje mi się, iż kolega jest na poziomie, ciekawa nazwa nicku ^^ hehe.

Edytowane przez SouL
Salwik, przestań na siłę oceniać ludzi jednym zdaniem. To nie jest temat do nabijania postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wporzo gostek, ale za dużo trolluje na forum i dobrze, że trochę od niego odpoczął. Przynajmniej Agartha trochę zdrowsza dzięki temu :D No i po avku widać, że jest fanem serii MGS ;) Pewnie solidnego ma snejka, pff :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rapujacy czarnuch z Long Beach Kalifornia co nagral najlepszy g-funkowy album w historii razem z Andre Youngiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świr, oraz jeden z najlepszych moderatorow na forum, nic dodac nic ujac, love that guy :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan AlucardMZ kocha mange co mozna wywniskowac patrzac na avatar. Mozliwe ze interesuje go kultura dalekiego wschodu- Japonia?

Uzytkownik ktory ma wlasne zdanie i nie kryje sie z tym. Trudno jest go pohamowac i tylko warn moze to zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy awatar przedstawiajacy abstrakcje z rzeczywistoscia, laczac dwa kolory niczym woda i ogien mieszajace sie ze soba i tworza pare.... Nie no, doslownie pare. Taki gas! No dobra.

Gostek z Kanady, sam mam okazje poleciec do Trono (tak sie czyta Toronto, ha!) ale jakos nigdy jej nie wykorzystuje. A szkoda, bo nigdy nie bylem poza Europa. I to by bylo na tyle :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut pokemonowy avatar zmyślnie skrywa tajemniczego Kroogah'a, który za dnia oddaje się spokojnej egzystencji w mieście 16 wysp, jednak nocą staje się zbuntowanym demonem walczącym o dobro i wolność słowa uciśnionych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że owy użytkownik lubi motoryzacje, przynajmniej tak wydaje mi się bo avatarze (mogę się mylić :unsure:), z tego co widzę niezbyt udziela się na forum ( na razie :pardon:)

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedokładny i mało szczegółowy kolega powyżej:)

sebek1991 - 459 (0,72 na dzień)

Myski - postów 114 (1,54 na dzień)

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja uzupełnię wypowiedź użytkownika sebek1991 i stwierdzę, że Myski to zagorzały zwolennik niemieckiej motoryzacji spod znaku hiszpańskiego imienia żeńskiego, oznaczające „łaskę”. Za pewne nie obce mu jest nazwisko Emila Jellinka - inspiratora i współtwórcy marki Mercedes-Benz. Pokuszę się o stwierdzenie, że Mercedes i PS3 to miłości Myski (zapewne dwie z trzech największych ;D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vaha pl -polak,widać że nie szczędzi na wahe w samochodzie,z te go wynika że jest to szczęśliwy posiadacz fiata126p :biggrin: Olewa pucharki lub nie umie ich zbierać:pardon:

Edytowane przez pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewa pucharki lub nie umie ich zbierać:pardon:

pogoniarz1948 jest mało spostrzegawczy tongue.gif i nie zauważył, że vaha_pl jest świeżakiem i dopiero od miesiąca ma ps3, stąd tak mało pucharków, choć prawdą jest, że gra nie dla trofeów, a dla przyjemności yes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vaha_pl - nowy. Szczerze mówiąc to pierwszy raz widzę, hehe. Jako, że przybył tu niedawno, nie mówię, że mało się udziela. Może się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po nick-u fan FC Barcelony. :wink: Patrząc na ilość postów można śmiało napisać, że w znaczny sposób udziela się na forum. Lubi ładne kobiety, a także zbierać trofea. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Krypto pochodzi z mojego kochanego rodzinnego miasta :)

Jego ulubiona postacia z branzy elektronicznej rozrywki jest prawdopodobnie pan Kratos z serii God of War

Pan Krypto nie zbyt czesto sie udziela na forum ale z pewnoscia kiedy ma cos do powiedzenia sa to same konkrety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za tego posta poprzedniego, net się tnieconfused.gif hmm.. Don_Mario, Co by tu o nim napisać? xd Jest aktywny w "gry" za co ylko pochwalić ( mój topic ) biggrin.gifJak cuś mu nie wychodzi to chyba lubi tym czymś pier****ąć tongue.gif

Edytowane przez Xaren007PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaren007PL

Niezbyt przejmuje się achievementami. Możliwe, że jest wielbicielem agenta 007(nick). :tongue: Pochodzi z Gliwic(osobiście nigdy tam nie byłem). Dosyć młody użytkownik tego forum. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypto

Jego ulubioną postacią z MW2 jest najwyraźniej Ghost, pan w masce ;p Ma racje co do mnie, nie przejmowałem się do tej pory trofeami, niedługo może 2 platynki wpadną biggrin.gif Chyba nie lubi publikować swojej daty urodzin rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaren fan gry Assassin's Creed - byla to jego pierwsza gra na ps3, konsole PS3 ma od niedawna. Lubi mroczne klimaty - ciężką muzyke - całymi dniami przesiaduje na gg

Edytowane przez xMisiek87x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisze w czym trafiłeś ;p AC to moja ulubiona gra :) pierwsza był killzone2 ps3 mam od roku tylko raz mnialem długo przerwę dlatego mała liczba trofeów, w muzyce miałęs rację lubie metal i rock biggrin.gif Do rzeczy:

xMisiek87

Uwielbia Battlefield, czy całą serie? nie wiem.ale na pewno B:BC2 ;] i nie moze się doczekać aż będzie walczył w Vietnamie biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki kibic Pogonia, ciągle chce sie z kimś wymienić na coś innego. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyle - fanboy Playstation, nigdy nie miał innego pada w rękach, ciągnie tabakę :)

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyjo

Po awatarze i sygnaturze wnioskuję, iż tak jak ja lubi B:BC2 ;) Zbiera pokemony, jednak nie pochwalił się nigdzie czy złapał je wszystkie...

Mniemam, że to Jego słodki sekret ;) Pikachu rulezzzz :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×