Skocz do zawartości
marko

Dysk Zewnętrzny / Pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

To se kup taki , który nie potrzebuje oprogramowania . Duże jest modeli dysków zewnętrznych , które działające z Ps3 . Coś znajdziesz .

no dobra ale jakie to sa wymien jakis , jaki polecasz i jakich szukac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam WD Caviar My Book EE 500GB. 260zł i śmiga jak ta lala.

Oprogramowanie ma ale pod PC. PS3 wykrywa jako zewnętrzny dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pendrajwy tez maja swoje plusy - mozesz go wlozyc do kieszeni spodni i wszedzie ze soba zabrac, czasem rzucic nim o sciane i ... wciaz powinien dzialac dyski zewnetrzne jeszcze tego "nie potrafia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pendrajwy tez maja swoje plusy - mozesz go wlozyc do kieszeni spodni i wszedzie ze soba zabrac, czasem rzucic nim o sciane i ... wciaz powinien dzialac dyski zewnetrzne jeszcze tego "nie potrafia"

a tam mam pen drivy 2 stuki jeden 2 gb i 2 4 gb ale czy jest sens inwestowac w nastepny dzis na gieldzie widzialem pendriva za 250pln 32gb wielkosci breloczka nwet byl taki chaczyk do spodni czy kluczy. ale czy jest sens sami powiedzcie 250pln i male czy 250pln i 150gb wielkoci malego piornika? co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a moze tak ktore marki czyta konsola bez problemo bo o to rozchodzi mi sie najbardziej moze tereksotr tak? jakie jeszcze inne , jak szukac czego szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze kto jakie kieszenie ma w spodniach co by włożyć w nie pendrive'a ja używam HDD 2,5' pod konsolą na USb i nie marudzę, jak mi cza to i se w kieszeń wrzucę, bo waga nie duża a i gabaryty prawie jak mój palmfon, więc róznicy znaczącej nie ma:)

Jak polecam i zalecam HDD zewnętrzny w kieszeni...

Musisz tylko pamiętać, aby HDD pod konsolą miał format plików FAT32, NTFS nie jest rozpoznawalny. Dużą partycję podstawową nie sformatujesz spod Windows XP lub Visty, bo zawsze będzie Ci wywalac jedynie NTFS do formatowania, jedyne co to GParted (linuxowa aplikacja bootowalna na CD) do formatowania, lub spod jakiegoś Linuxa trzaśniesz format i poleci na FAT32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podałem w pierwszym poście, WD. Preformatowany w FAT32

PS3 nie robi z nim najmniejszych problemów.

I do tego obudowa z materiału jak konsola (czarny połysk) i ładne niebieskie diodki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra a moze tak ktore marki czyta konsola bez problemo bo o to rozchodzi mi sie najbardziej moze tereksotr tak? jakie jeszcze inne , jak szukac czego szukac?

Tak jak już napisałem w swojej recenzji - Ja polecam dyski firmy Trekstor. Sam posiadam taki od ponad roku i mimo wielkiego obciążenia (masa danych które ciągle usuwam i dodaje) ANI RAZU mnie nie zawiódł. Czy chodzi o film, fotkę czy też mp3 zawsze uruchamia się bez problemu a dysk nawet nie piśnie. Robiłem też na nim backup systemu PS3 i wgrywałem go po formacie.

Moja ocena jest jednoznaczna = 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dysk zewnętrzny WD (Western Drives) poj.250GB i czy jest taka możliwość żebym podpiął go przez USB 2.0 do PLAY-ki i z niego korzystał czy raczej taka opcja odpada.Pytam bo nie chce wymieniać wewnętrznego dysku.Dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dysk będzie najprawdopodobniej traktowany jako pen-drive, więc systemu na nim nie zainstalujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam. Możesz używać ale jako magazyn filmów muzyki i zdjęć.

Możesz też spokojnie backup systemu zrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!

Edytowane przez Hades26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisał H@des

Mam ten sam dysk. Czy PC czy PS3 dysk sprawuje się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jednym z testow byl rzut dyskiem na odleglosci zblizone do rekordow olimpijskich? Jezeli tak, to czy to ten wlasnie test zdyskwalfikowal reszte anonimowych zawodnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jednym z testow byl rzut dyskiem na odleglosci zblizone do rekordow olimpijskich? Jezeli tak, to czy to ten wlasnie test zdyskwalfikowal reszte anonimowych zawodnikow?

Na nie poważne pytanie do poważnego tematu nie można oczekiwać poważnej odpowiedzi

Tak więc, nie moczyłem dysku jedynie w kiblu, aby se czasem nie ubabrać go w hmm kace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt zorientowany w temacie HDD do PS3 i mam takie pytanie - jak taki dysk podłączyć do konsoli? Przez USB? I czy trzeba wyjąć fabryczny dysk z PS3 żeby konsola widziała ten zewnętrzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dysk USB to USB... nie widzę problemu ;p

Ale mam pytanie. Szukam właśnie dysku do PS3. Czy taki zewnętrzny dysk współgra z dyskiem od czarnuli? Tzn. czy mogę mieć dwa dyski na raz? Nie orientuję się w tym temacie i szukam pomocy. Aa... i czy są identyczne dyski tylko np 250gb?

Jest jeszcze jedno pytanie. Skąd Hades zamówiłeś swój dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dyski naraz tak ale pod warunkiem .że ten zewnętrzny będzie widziany jako Pendrive.

A czy ktoś testował dysk HDD USB Seagate FreeAgentDesktop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astarot dysków masz od cholery i trochę. WD mają rozpiętość od 250GB do 1TB (250, 320, 500, 750, 1TB). Cenowo w Krakowie 230-1180PLN

A co do drugiego pytania tak jak napisał suchy. Dysk traktowany jest jako miejsce przechowywania zdjęć, filmów i muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja mam taki pytanie czy będe mógł na tym dysku trzymać instalke z gier ? albo pełne wersie z ps store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki pytanie czy będe mógł na tym dysku trzymać instalke z gier ? albo pełne wersie z ps store ?

Nie.

Dysk traktowany jest jako miejsce przechowywania zdjęć, filmów i muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, się temat rozkwitł

Dziś wrzuciłem sobie kilka filmów DivX, powiem Wam że miałem zero zacięć, nawet w tych które mają zacięcia na Mancie Emperor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×