Skocz do zawartości
spider

PS3 Travel Case

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po przetestowaniu torby podróżnej do PS3. Można ją znaleźć pod hasłem PS3 Travel Case.

Torba przypomina na pierwszy rzut oka, torbę do projektora. Zasadniczą różnicą jest bardzo sztywny materiał, sztywniejszy niż powszechnie używane pokrowce/torby używane do sprzętu elektronicznego. Do tego na spodzie są gumowe dwie nóżki do postawienia torby na podłożu. W tym miejscu jest również miejsce na wizytówkę/adres właściciela. Opakowanie jest przystosowane do tego, żeby odpalić konsolę nie wyciągając jej z torby. Kładzie się ją poziomo. Spód jest odczepiany (bardzo silne rzepy) i w ten sposób otrzymujemy dostęp do tyłu konsoli, możemy podłączyć okablowanie. Ktoś sobie pomyśli, spód odczepiany, to konsola może wypaść podczas jej noszenia... niestety nie jest tak łatwo, jest zabezpieczenie w postaci paska na środku. Po bokach jest dziurkowany materiał na wylot ciepłego powietrza. Konsolę z góry mocujemy dodatkowym paskiem. W środku znajdziemy również odczepialny kawałek materiału przeznaczonego na płyty. Niestety nie ma miejsca na pudełka, jedynie na gołe płyty. No właśnie i tu pojawiają się problemy. Brak miejsca. Torba wydaje się duża, ale po umieszczeniu konsoli, pada w specjalnej nadbudówce, okablowania (które musiałem upychać) nie ma miejsca na nic więcej. Próbowałem umieścić chociaż jedno pudełko z grą - niestety. Pewnie na chama by szło zamknąć, ale nie próbowałem rozwiązań siłowych. A co dopiero zapakować dwa pady? Pewnie idzie w nadbudówce (ja zmieściłem tam XCM VBox'a, pad, kabel component i rgb i dodatkowy kabel do monitora - ledwo zapiąłem). Do torby jest dołączony pasek na ramię, rączka też wydaje się solidna.

Największy plus - solidne wykonanie.

Największy minus - brak miejsca na dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Właśnie jestem po przetestowaniu torby podróżnej do PS3. Można ją znaleźć pod hasłem PS3 Travel Case.

Torba przypomina na pierwszy rzut oka, torbę do projektora. Zasadniczą różnicą jest bardzo sztywny materiał, sztywniejszy niż powszechnie używane pokrowce/torby używane do sprzętu elektronicznego. Do tego na spodzie są gumowe dwie nóżki do postawienia torby na podłożu. W tym miejscu jest również miejsce na wizytówkę/adres właściciela. Opakowanie jest przystosowane do tego, żeby odpalić konsolę nie wyciągając jej z torby. Kładzie się ją poziomo. Spód jest odczepiany (bardzo silne rzepy) i w ten sposób otrzymujemy dostęp do tyłu konsoli, możemy podłączyć okablowanie. Ktoś sobie pomyśli, spód odczepiany, to konsola może wypaść podczas jej noszenia... niestety nie jest tak łatwo, jest zabezpieczenie w postaci paska na środku. Po bokach jest dziurkowany materiał na wylot ciepłego powietrza. Konsolę z góry mocujemy dodatkowym paskiem. W środku znajdziemy również odczepialny kawałek materiału przeznaczonego na płyty. Niestety nie ma miejsca na pudełka, jedynie na gołe płyty. No właśnie i tu pojawiają się problemy. Brak miejsca. Torba wydaje się duża, ale po umieszczeniu konsoli, pada w specjalnej nadbudówce, okablowania (które musiałem upychać) nie ma miejsca na nic więcej. Próbowałem umieścić chociaż jedno pudełko z grą - niestety. Pewnie na chama by szło zamknąć, ale nie próbowałem rozwiązań siłowych. A co dopiero zapakować dwa pady? Pewnie idzie w nadbudówce (ja zmieściłem tam XCM VBox'a, pad, kabel component i rgb i dodatkowy kabel do monitora - ledwo zapiąłem). Do torby jest dołączony pasek na ramię, rączka też wydaje się solidna.

Największy plus - solidne wykonanie.

Największy minus - brak miejsca na dodatki.

Pytanko które jest dla mnie najważniejsze, czy jest tak wyprofilowana by konsola podczas noszenia nie poruszała się w środku ? miałem wersje do PS2, i muszę powiedzieć, że była gówniana, konsola mogła sobie latać 5cm w każdą stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niewiele miejsca w środku, także zapomnij o 5 cm. Pasek, którym mocujesz konsole uniemożliwia jej poruszanie się na boki. Konsola może się poruszać jedynie góra/dół (bo nie ma drugiego paska zabezpieczającego), ale nie odczułem podczas noszenia. Nie próbowałem biec z torbą (jeszcze nikt mnie nie gonił), więc może wtedy, sprawdzę. Zresztą PS3 waży sporo i trudno nią machać tak, żeby się obijała po ściankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po przetestowaniu torby podróżnej do PS3. Można ją znaleźć pod hasłem PS3 Travel Case.

Torba przypomina na pierwszy rzut oka, torbę do projektora. Zasadniczą różnicą jest bardzo sztywny materiał, sztywniejszy niż powszechnie używane pokrowce/torby używane do sprzętu elektronicznego. Do tego na spodzie są gumowe dwie nóżki do postawienia torby na podłożu. W tym miejscu jest również miejsce na wizytówkę/adres właściciela. Opakowanie jest przystosowane do tego, żeby odpalić konsolę nie wyciągając jej z torby. Kładzie się ją poziomo. Spód jest odczepiany (bardzo silne rzepy) i w ten sposób otrzymujemy dostęp do tyłu konsoli, możemy podłączyć okablowanie. Ktoś sobie pomyśli, spód odczepiany, to konsola może wypaść podczas jej noszenia... niestety nie jest tak łatwo, jest zabezpieczenie w postaci paska na środku. Po bokach jest dziurkowany materiał na wylot ciepłego powietrza. Konsolę z góry mocujemy dodatkowym paskiem. W środku znajdziemy również odczepialny kawałek materiału przeznaczonego na płyty. Niestety nie ma miejsca na pudełka, jedynie na gołe płyty. No właśnie i tu pojawiają się problemy. Brak miejsca. Torba wydaje się duża, ale po umieszczeniu konsoli, pada w specjalnej nadbudówce, okablowania (które musiałem upychać) nie ma miejsca na nic więcej. Próbowałem umieścić chociaż jedno pudełko z grą - niestety. Pewnie na chama by szło zamknąć, ale nie próbowałem rozwiązań siłowych. A co dopiero zapakować dwa pady? Pewnie idzie w nadbudówce (ja zmieściłem tam XCM VBox'a, pad, kabel component i rgb i dodatkowy kabel do monitora - ledwo zapiąłem). Do torby jest dołączony pasek na ramię, rączka też wydaje się solidna.

Największy plus - solidne wykonanie.

Największy minus - brak miejsca na dodatki.

Wiesz co nie widzę sensu w podłączaniu konsoli gdy ta jest w torbie. Owszem jest to miły dodatek ale bez przesady. Czy to taki problem wyjąć konsolę podłączyć i grać? Mógłbyś zamieścić zdjęcie tej torby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Wiesz co nie widzę sensu w podłączaniu konsoli gdy ta jest w torbie. Owszem jest to miły dodatek ale bez przesady. Czy to taki problem wyjąć konsolę podłączyć i grać? Mógłbyś zamieścić zdjęcie tej torby?

Ok 3 powody:

1. Potrzebujesz szybko podłączyć konsole i coś sprawdzić czy coś pokazać, zrobić.

2. Jesteś u znajomego na imprezie, brudno dookoła..

3. Wyjeżdżasz na wakacje, nie chcesz na widok wystawiać za bardzo konsoli np w domku letniskowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ProroK nie przekonują mnie za bardzo twoje powody oprócz 2. Tu masz rację ale z ostatnim z domkiem letniskowym to wg. mnie nie, bo konsole można zawsze położyć w niewidocznym miejscu, nie? A nawet jak wpadnie złodziej to będzie brał wszystko co popadnie więc pewnie torbę też i nie będzie tracił czasu na jej odłączenie (chyba że w torbie była podłączona) prawda? No cóż to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Wiesz co, ProroK nie przekonują mnie za bardzo twoje powody oprócz 2. Tu masz rację ale z ostatnim z domkiem letniskowym to wg. mnie nie, bo konsole można zawsze położyć w niewidocznym miejscu, nie? A nawet jak wpadnie złodziej to będzie brał wszystko co popadnie więc pewnie torbę też i nie będzie tracił czasu na jej odłączenie (chyba że w torbie była podłączona) prawda? No cóż to tyle.

To chodzi o to, że wystawioną ps3 każdy zauważy.. a w torbie... ? nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma

Mam zamiar kupic PS3 Travel Case tylko nie wiem jeszcze jaka Na necie znalazlem 3 ciekawe oferty

1 OFERTA http://www.amazon.co.uk/Playstation-Consol..._sbs_ce_title_2

2 OFERTA http://www.amazon.co.uk/PS3-Licensed-Messe...pd_sbs_ce_img_3

3 OFERTA http://www.caseone.co.uk/games-console-cas...se/prod_28.html

Mi sie najbardziej pozycja 3 podoba Na swieta jade do Polski i chce ja zabrac tez Niech sobie troche pozwiedza

Moze jakies inne doradzicie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar kupic PS3 Travel Case tylko nie wiem jeszcze jaka Na necie znalazlem 3 ciekawe oferty

1 OFERTA http://www.amazon.co.uk/Playstation-Consol..._sbs_ce_title_2

2 OFERTA http://www.amazon.co.uk/PS3-Licensed-Messe...pd_sbs_ce_img_3

3 OFERTA http://www.caseone.co.uk/games-console-cas...se/prod_28.html

Mi sie najbardziej pozycja 3 podoba Na swieta jade do Polski i chce ja zabrac tez Niech sobie troche pozwiedza

Moze jakies inne doradzicie ???

Hmm.. pod względem estetycznym to zdecydowanie nuber 2 wygrywa. Nie znam tych sklepów bo nic z nich nie zamawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podłączania konsoli w torbie, to torby wcale nie trzeba otwierać. Wystarczy odrzepować dno i podłączyć okablowanie.

Wkurzającą rzeczą są te paski boczne podtrzymujące konsolę. Na moje nie dodają stabilności konstrukcji, a tylko przeszkadzają (na szczęście można je odpiąć). No i kolejny minus, że gdy torba jest pusta i ją otwieramy (a mamy coś w tej nadbudówce) to się przewraca.

Podczas noszenia jest wszystko ok, nic się w środku nie rusza.

To jest ta sama torba co link pierwszy i trzeci. Jak będę mieć chwilę to zrobię zdjęcia i dołączę do pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić tą torbę. Jednak zanim to zrobię, mam pytanie.

Nie od dziś wiadomo, że materiał, z jakiego wykonana jest konsola PlayStation 3 jest bardzo podatny na działania czynników zewnętrznych (przyciąganie kurzu, odciski palców, rysowanie się). Czy po włożeniu konsoli do torby i przytwierdzeniu jej od góry paskiem obudowa konsoli się rysuje w miejscu, gdzie owy pasek opasa konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok 3 powody:

1. Potrzebujesz szybko podłączyć konsole i coś sprawdzić czy coś pokazać, zrobić.

2. Jesteś u znajomego na imprezie, brudno dookoła..

3. Wyjeżdżasz na wakacje, nie chcesz na widok wystawiać za bardzo konsoli np w domku letniskowym...

Wiesz co, ProroK nie przekonują mnie za bardzo twoje powody oprócz 2. Tu masz rację ale z ostatnim z domkiem letniskowym to wg. mnie nie, bo konsole można zawsze położyć w niewidocznym miejscu, nie? A nawet jak wpadnie złodziej to będzie brał wszystko co popadnie więc pewnie torbę też i nie będzie tracił czasu na jej odłączenie (chyba że w torbie była podłączona) prawda? No cóż to tyle.

Mnie nie przekonuje nawet ten drugi. Bo nie widzę sensu targać na pijacką imprezę konsoli (jak jest brudno to znaczy pijacka ). Poza tym jak jest brudno, to i pada uświnią, płytki porysują... Lepiej się już w spokoju napić, niż bez przerwy zamartwiać o stan sprzętu. A pomysł z domkiem letniskowym to już totalny niewypał. Voyag3r ma rację, jak złodziej się włamie to zabierze wszystko, torba może go jedynie dodatkowo zachęcić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przekonuje nawet ten drugi. Bo nie widzę sensu targać na pijacką imprezę konsoli (jak jest brudno to znaczy pijacka ). Poza tym jak jest brudno, to i pada uświnią, płytki porysują... Lepiej się już w spokoju napić, niż bez przerwy zamartwiać o stan sprzętu. A pomysł z domkiem letniskowym to już totalny niewypał. Voyag3r ma rację, jak złodziej się włamie to zabierze wszystko, torba może go jedynie dodatkowo zachęcić. Pozdrawiam.

Wiem, że post stary ale mam pytanie czy wiecie gdzie można ją jeszcze dostać z logiem PS3? Na allegro są bez loga a inne sklepy mają brak na magazynach tego. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×