Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na jakis trailer, a najlepiej trailer z gameplay'em bo jestem cholernie ciekawy Max'a 3. Jedynka bardzo mi sie podobaly,klimat, bardzo dobra fabula, jak z filmu (film porazka ;)) i oczywiscie bullet time :D. Dwojka juz nie to samo, ale przyjemnie sie gralo. Co bedzie z trojka ? Zobaczymy. Brazylia i slumsy(jakos srednio mi sie podobaja te klimaty), pewnie bedzie jakis system oslon, no i musi byc bullet time oraz srodki przeciwbolowe (bez tego to nie Max Payne) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera gry niby czerwiec tego roku ale ile w tym prawdy nie wiadomo (źródło gry on-line) na razie nie sprawdzałem innych serwisów Pierwsza i druga część były do pogrania. Jedynka nie małą furorę zrobiła, zobaczymy co będzie z trójką. Bullet musi być to absolutna podstawa, ciekawe czy pokuszą się o multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Max Payne wyjdzie raczej pod koniec tego roku :) Nie ufaj Gry-online xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufać to raczej nikomu nie można, szkoda, że przesuwają premierę miało być na zimę 09 a pewnie będzie grudzień 10 albo i później. Szkoda bo od ostatniej części minęło już trochę czasu i chętne bym wcielił się w Maxa Jak sięgam pamięcią na psx nie było aż takich obsuw terminów,( GT5 to już wogóle masakra) ciekawe z czego to wynika, że my gracze jesteśmy wybredniejsi i studia chcą wypuścić jak najlepszą finalną wersję produktu(co by w gruncie rzeczy nie było takie złe-gralibyśmy wtedy w same perełki) czy może pracują nad zbyt wielką liczbą gier jednocześnie, czy może brakuje im pomysłów(w co raczej wątpie, choć przykład japońskiego kryzysu pokazuje, że coś w tym jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jakieś info o fabule?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nawet. Widać, że jest jakiś bullet time więc nie będzie źle, a Rockstar postara się by było jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje ze bedzie dluzszy od 2 bo tamta w jeden wieczorek przeszedlem (jak pewnie zreszta wiekszosc ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie obiecujaco. podklad muzyczny o ile sie nie myle jest podobny do 2, w 1 niestety nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie grałeś w jedynkę to nie wiesz co to Max Payne.

Dla mnie ten trailer to porażka, bardziej przypomina Uncharted i nie robię sobie dużych nadziei, można być pewnym, że Rockstar zrobi świetną grę jednak Max Payne będzie tylko z nazwy.

Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie obiecujaco. podklad muzyczny o ile sie nie myle jest podobny do 2, w 1 niestety nie gralem.

No to niestety ominąłeś całą esencję i potencjał tego tytułu. Druga część była zaledwie tylko dobra. Jedynka ma najlepszy klimat i wrażenie osamotnienia na drodze do swojej małej zemsty ;]. Majstersztyk w swojej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to nie przypomina Max Payne'a, prędzej trzecią część Kane & Lynch. Brakuje tego świetnego, mrocznego klimaciku, który charakteryzował dwie pierwsze części, elementy noir prawdopodobnie odeszły w zapomnienie, a sam Max wygląda teraz jak jakiś buc z placu budowy. Krycie się za elementami otoczenia nie pasuje do charakteru gry - w poprzednich odsłonach po prostu wlatywałeś do kolejnego pomieszczenia i robiłeś mega efektowną rzeźnię, teraz dynamika będzie ostro stonowana. Bez szału jak dla mnie, ot taki niczym nie wyróżniający się shooter.

Edytowane przez Kazuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jest przełom, jest bardzo realistycznie i bardzo brutalnie, nikt od czasu soldier of fortune nie poazał takiego gore w strzelankach, nikt nie zrobił do tej pory tak perfekkcyjnie naśladujących realistyczną strzelaninnę animacji - symulator zdychania, i symulator strzelania!!!po prostu rewelacja i Rockstar tym razem deklasuje konkurencje, jeżeli taka jest, ale napewno w marcu zostanie wyznaczony nowy poziom dla strzelanek z widokiem TPp.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mama, its biutiful :woot: Po skokach w bullet time widać, że to prawdziwy Maxior. Aż chciało by się dostać jako bonus na płycie reedycję MP i MP2 :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam bonus, ja nawet bym wydał 100zł za to tak jak za stare God of War'y. ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za GoW'y zapłaciłeś 50zł(nie wspominając o trylogii Pop'a i trylogii Splinter Cell na tym samym koncie ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za GoW'y zapłaciłeś 50zł(nie wspominając o trylogii Pop'a i trylogii Splinter Cell na tym samym koncie ;) )

Nie wiem o czym mówisz, krecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×