Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie multi tak wciągnęło, że cały wieczór na nim spędziłem :P A singiel dopiero 2 chapter :D Multi niby podobne do tego z GTA czy RDR, ale smaczki typu bullet time, ciekawe tryby i to "coś" sprawiają, że gra się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole nie podobne do gejmplejow, wiecej sie dzieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam max payne? czy czuć klimat poprzednich części jest to godna kontynuacja? nie popsuła legendy maxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a porowna ktos z tymi "gameplayami" dretwymi sprzed kilku dni?

To wszystko zależy od grającego.Jak ktoś siedZi cała mapę przyklejony jak Piz.. Do ściany to,każda gra bedzie dretwo wyglądać.Jak mówiłem,postarali sie do multi.Najlepsze jak noobki,na 1 lvl rzucaj sie na bullet Time bez adrenaliny,podchodzisz i tylko zabijesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i jak tam max payne? czy czuć klimat poprzednich części jest to godna kontynuacja? nie popsuła legendy maxa?

nie popsuła, a zaryzykuję stwierdzenie, że wyniosła na kolejny poziom :)

Nie mogę wyjść z zachwytu nad sposobem poruszania się Maxa. To wszystko jest tak naturalnie zrobione, że szczęka opada. Przykład? Jeśli mamy aktywny pistolet, ale posiadamy też jakąś większą broń - Max niesie ją w drugiej ręce. Kiedy chcemy przeładować pistolet, Max bierze większą broń pod pachę i dopiero zabiera się za wymianę magazynku w pistolecie. O obracaniu się z bronią w 360 stopniach to już nawet nie wspominam, klasa :P

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To wszystko zależy od grającego.Jak ktoś siedZi cała mapę przyklejony jak Piz.. Do ściany to,każda gra bedzie dretwo wyglądać.Jak mówiłem,postarali sie do multi.Najlepsze jak noobki,na 1 lvl rzucaj sie na bullet Time bez adrenaliny,podchodzisz i tylko zabijesz :biggrin:

no ok, z tym sie zgodze tylko ze tam koles biegal po calej mapie a jakos tak dretwo wygladalo :P hmmm to poczatkujacy widze beda mieli wiekszy problem na starcie, niz w jakims bfie czy codzie

btw zastanawia mnie jedna rzecz, jakos tego na filmikach nie wylukalem a meczy mnie niesamowicie.. Wykorzystujac bullet time - spowolnienie czasu - mamy je tylko my, przeciwnik nie prawda? to jak pozniej wyglada nadrobienie czasu ? jak to wyglada od technicznej strony :D?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie popsuła, a zaryzykuję stwierdzenie, że wyniosła na kolejny poziom :)

jestem zupelnie innego zdania. Klimatu zero w tej grze.a strzelanie jest drewniane strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rzeczy kolega pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

oby nie wyszla z tego jakas wojenka.

Drazni mnie poprostu ze w tej grze jest tak malo samej gry. Max biega w zwolnionym tempie, wszystko dzieje sie strasznie wolno. Strzelanie jest calkowicie nieprecyzyjne. Jest film, film akcji, z niewielkim udzialem gracza. W okolicach 5 chapteru, bullettime rbi sie nudny jak flaki z olejem. Itp....

Moze jestem juz za stary na to wszystko. Moze od gier oczekuje czegos wiecej. W moim odczuciu glownym targetem tej gry nie sa ludzie ktorzy zagrywali sie w pierwszego Maxa, ale 14 letnie amerykanskie dzieci, ktore jaraja sie tym, ze ogladaja lekko interaktywny film dla doroslych.

Ale nie dziwi mnie moja opinia, co do Diablo 3 tez mam nieco inne zdanie niz recenzenci. Moim zdaniem jest zajebiste ;)

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz:D Pocztkowo tez ci nie podobał bf3 a pózniej pisalas,ze gra jest świetna.

Dla mnie Max 3 to gra roku,za animacje,multi i zajebiste strzelanie w 3 person.Moim zdaniem

Nic ciekawego w 2012 sie już nie pojawi.Chyba,ze kotlety activison i Ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem ile jest chapterow,ale w godzine zrobilem 3 z czego jakies 30-40 minut spedzilem ogladajac przerywniki filmowe. Wlaczylem free aim zeby jakiekolwiek wyzwanie bylo i teraz gra sie calkiem niezle. Klimatu nie czuje zadnego. Juz lepiej BF3 wypadl w kwestii klimatu chociaz tam tez bylo dno i metr mulu. Po prostu biegne i strzelam. Moze pozniej bedzie lepiej a jezeli nie to daruje sobie singla i bede gral w multi bo to jest bardzo fajne

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podobal mi sie BF3? Wow, ciekawa teoria. Dobra, skonczmy, nie ma sensu sie sprzeczac. Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja swoje wyglosilem. Moze zanim sprzedam gre, zawezme sie i ze stoperem zmierze ile jest czystego gameplayu w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego w 2012 sie już nie pojawi.

Sleeping Dogs, Dishonored, AC3, itp...

Wychwalać raczej nowego Max'a ne zamierzam - gra jest porządnie zrobiona i widać "rękę" R*, ale moim zdaniem do hitu pokroju RDR/GTAIV, trochę mu jednak brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz:D Pocztkowo tez ci nie podobał bf3 a pózniej pisalas,ze gra jest świetna.

Dla mnie Max 3 to gra roku,za animacje,multi i zajebiste strzelanie w 3 person.Moim zdaniem

Nic ciekawego w 2012 sie już nie pojawi.Chyba,ze kotlety activison i Ea.

gra roku to nie ale gra akcji roku to już tak :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grę kupiłem wczoraj w saturnie Katowice za 199 zl (M.MArkt Chorzow 239zl ?) jestem teraz w 4 Chapter na Hard i zaczyna sie dopiero gra rozkręcać na MAXA ,Multi średnie ale możne zmienię zdanie jak więcej pogram

isabellspi.png

Edytowane przez isabellspi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może go wylali bo za mało bullshitu wciskał ludowi? :biggrin:

@kaziu

No właśnie, to jest fajne w tej grze. Czujemy się jak Max (jak jest wstawiony, to wszystko jest takie troszke rozmazane, kłuje nas w oczy) i jeśli on nie rozumie co oni mówią, to my też nie. :biggrin:

Wszystko fajnie. Ja własnie rozumiałem portugalski w tej grze ,a angielski tak sobie. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drazni mnie poprostu ze w tej grze jest tak malo samej gry. Max biega w zwolnionym tempie, wszystko dzieje sie strasznie wolno. Strzelanie jest calkowicie nieprecyzyjne. Jest film, film akcji, z niewielkim udzialem gracza. W okolicach 5 chapteru, bullettime rbi sie nudny jak flaki z olejem. Itp....

Ale przecież w poprzednich częściach było dokładnie tak samo: komiks, czyszczenie pomieszczeń na bullet-timie, komiks. Wtedy nie robiło się to nudne? Od początku wiadomo było, że gra jest będzie liniowa i filmowa. A mało gry to jest w Heavy Rain. A skoro gra robi się dla Ciebie nudna jak flaki z olejem to jestem bardzo ciekawy jakim cudem podoba Ci się Diablo 3 :P Tam dopiero są emocje, skomplikowana mechanika i o zgrozo, wielki udział gracza (trenowanie palca wskazującego rox).

Co do klimatu, kwestia gustu.Ja go czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos Maxa jest extra! A ja dopiero wczoraj odkryłem że głosu użyczył aktor który grał m.in. w serialu Viper :D

25931097541674653627.png - 37868224902542591493.jpg

Chyba powrócę do historii i przypomnę sobie ten serial :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się przyjrzeć to nawet Maxio z rysów twarzy do aktora podobny nie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos Maxa jest extra! A ja dopiero wczoraj odkryłem że głosu użyczył aktor który grał m.in. w serialu Viper :biggrin:

25931097541674653627.png - 37868224902542591493.jpg

Chyba powrócę do historii i przypomnę sobie ten serial :biggrin:

Ohh przypomniałeś mi stare dobre czasy, gdy jako młodziak oglądałem ten serial ! :)

A mnie multi tak wkręciło, że odejść nie mogę. W singlu jestem na 5 chapterze i wrażenie bardzo dobre. Nie mam nic do zarzucenia, jest to czego oczekiwałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakiegoś buga,niektórych kolesi nie da sie kompletnie zabić w multi.Stałem za typem wpakowalem mu 20 naboi w plecy.Jego hp pokazywalo zero,i nagle znowu ma 100%.Nawet sie nie skapnol,ze mu w plecy strzelam,poszło kolejna seria i ciagle żyje.Jakieś haki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, raczej wytłumaczyłbym to lagami.

Co do Harda, zmieniłem zdanie, w 4 rozdziale przechodziłem niektore momenty po kilkanaście razy, jest ciężko. Nie wyobrazam sobie tych moemntow na Old school. Przeszedl ktos juz i zaczal na najtrudniejszym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, bardzo mi się spodobała część 2 gdy grałem dawno temu na PC. Spoko filmiki, tylko czy nie będzie tak jak z FIFA STREET... Też się strasznie wkręciłem i od razu na sprzedaż bo słabe. Poważnie te filmiki tak długo trwają? Wiecie gdzie jest taniej niż 200 zł bo allegro wszystko w górę. Widziałem, że na xbox po 170 zł można wyłapać. W sumie może zakupię na xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, to nie jest temat do pomagania, ale co mi tam:) Poszukaj na zagranicznych stronach, na amazonie i game co uk są czasami przeceny. Co do filmików, sa one całkiem długie, ale jeżeli lubisz dobrą fabułę to ci nie będa wogóle przeszkadzać:) Tylko żeby zrozumieć fabułe to musisz angielski na standardowym poziomie znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, to nie jest temat do pomagania, ale co mi tam:) Poszukaj na zagranicznych stronach, na amazonie i game co uk są czasami przeceny. Co do filmików, sa one całkiem długie, ale jeżeli lubisz dobrą fabułę to ci nie będa wogóle przeszkadzać :) Tylko żeby zrozumieć fabułe to musisz angielski na standardowym poziomie znać :)

za tydzień,dwa będzie spolszczenie w psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×