Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cenega nie ma tłumaczy bo ma za wysokie wymagania jak daje ogłoszenia o pracę :D

hahaha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cenega niezle robi nas graczy w przysłowiowego chvja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cenega niezle robi nas graczy w przysłowiowego chvja.

Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia nie ma i nie będzie, z tej prostej przyczyny, że jeszcze nie słyszałem o polonizacji gry po jej ukazaniu się(amatorskich tłumaczeń nie liczę), bo po prostu do czasu wypuszczenia edycji GOTY Cenędze nie będzie się nad polonizacją opłacać pracować. Tylko jak zwykle w przypadku tego "wydawcy" brakło odwagi aby powiedzieć, że mają klientów w dupie.

Jedyne późniejsze konsolowe polonizacje to LBP1 i AC1. Tłumaczenie weszło wraz z nowymi edycjami. Nie było nigdy żadnej łatki, patcha czy dlc do starszych egzemplarzy.

Trudno powiedzieć czy to jest w ogóle technicznie możliwe skoro nawet sony nie wydało patcha/dlc do LBP1.

P.S. nie ma czegoś takiego jak amatorskie tłumaczenie. To nie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne późniejsze konsolowe polonizacje to LBP1 i AC1. Tłumaczenie weszło wraz z nowymi edycjami. Nie było nigdy żadnej łatki, patcha czy dlc do starszych egzemplarzy.

Trudno powiedzieć czy to jest w ogóle technicznie możliwe skoro nawet sony nie wydało patcha/dlc do LBP1.

P.S. nie ma czegoś takiego jak amatorskie tłumaczenie. To nie PC.

Podany przez ciebie przykład LBP tylko potwierdza moją teorię, że do czasu wydania Max'a w wersji GOTY polonizacji nie ujrzymy.

PS. Oczywiście, że chodziło mi o amatorskie polonizację pecetowe, ale faktycznie nie zaakcentowałem tego przez co mogłem zostac źle zrozumiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge się założyć że za niedługo odezewie sie ten Kenshian i oznajmi nam że latki na konsolach nie będzie z powodów technicznych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge się założyć że za niedługo odezewie sie ten Kenshian i oznajmi nam że latki na konsolach nie będzie z powodów technicznych :P

Wolałbym tak niż czekać jak debil z nieświadomością czy kiedyś ta łatka wyjdzie, od jutro kontynuuje moją przygode z mp3, a te cioty z cenegi niech sie w du** pocałują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam kiedyś będzie ;) na stronie Muve.pl jest podane, że są polskie napisy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam kiedyś będzie ;) na stronie Muve.pl jest podane, że są polskie napisy :biggrin:

Na stronie to jest napisane że napisy są ale w wersji PC, a w wersji na konsole po polsku jest tylko pudełko i instrukcja, bo gdzieżby ku*** grę zrobili po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenega wszystkich zrobiła w chuja

ale dla tych co nie znają angielskiego mam radę :)

rozegrajcie sobie jakiś chapter a potem obejrzyjcie go na youtubie nagrany przez jakiegos polaka gdzie sa polskie napisy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenega wszystkich zrobiła w chuja

ale dla tych co nie znają angielskiego mam radę :)

rozegrajcie sobie jakiś chapter a potem obejrzyjcie go na youtubie nagrany przez jakiegos polaka gdzie sa polskie napisy :P

To jest dobry pomysł, ja osobiście szukałem w googlach spolszczenia, które po prostu można pobrać do mp3, wtedy cały teksty byłby opisany w notatniku, wydrukowałbym i czytał sobie z kartki grając na PS3, chyba że zrobie tak jak Ty mówisz raf2, tylko że zamiast oglądać filmik na yt to po prostu przepisze z niego tekst ja i bede bezposrednio czytal i grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproście kolegów z Pad.TV, to Wam nagrają gameplay z komentarzem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamieszczenie patcha z łatką w przypadku ps3 nie jest takie proste bo moze to zrobić tylko rockstar po zatwierdzeniu i przesłaniu do pss. Z mojej wiedzy spolszczenie się ukaże i dokładnie to samo info jest na stronie cenegi z info mineły 4 tygodnie od premiery więc powinno być niedługo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nadal nic nie wiadomo o tym spolszczeniu ? Bo Ch** mnie juz strzela, dostałem grę 2-3 dni po premierze doszedłem do połowy i dowiedziałem się o tej łatce no i czekam, czekam już prawie miesiąc i ch*** widać a nie łatke, nikt z was nie wie czy ta łatka wogole będzie wydana ? Bo jak nie to kontynuuje grę po ang i spokój, bo nie będę czekał na łaske skur******* z cenegi aż wydadzą łatke, bo im szkodzi ...

przechodziłem dokładnie przez to samo z tym, ze ja zakończyłem swoja sesje na 1/3 fabuły, by ustawić sie w poczekalni, za spolszczeniem w postaci napisów.

czekałem tak z 1.5 tygodnia, az w końcu moja ciekawość (co jest dalej), zwyciężyła z czego sie bardzio ciesze, bo Giera jest fenomenalna xD

sam Maxiu i jego Narracja jest na tyle rewelacyjna, ze dobrze jest sie wsłuchać i nie marnować czas na wypatrywanie napisów ;) szkoda na to czasu!

wracaj do rozgrywki, taka moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem w trakcie pisania w wordzie całego tekstu z pecetowej wersji mp3, no troche mi to zajmie, ale czego sie nie zrobi żeby zrozumieć taką grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tak około zajmuje przejście singla? Zastanawiam się nad zakupem i nie chcę żeby to była gra na jeden wieczór. Ogólnie jak wrażenia z gry? Opłaca się wydać te 200 zł na grę czy czekać aż stanieje? I czy polska wersja kiedyś będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja kiedyś będzie, na pewno. Przejście singla zajmuje 10-12 h, 200 zł jestem przekonany, że nie będą wyrzucone w błoto.

Wrażenia z gry doskonałe, czuć nawet trochę klimat Maxia'a. Nie pytaj się tylko bierz !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedź :) A czy jeżeli wyjdzie spolszczenie to będzie można je ściągnąć skądś czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Cenegi polonizacja ma być w formie patcha do ściągnięcia z PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Cenegi polonizacja ma być w formie patcha do ściągnięcia z PSS

Jak to w różnych filmach i serialach sensacyjnych :D "Sprzeciw wysoki sądzie! Spekulacje" :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, spekulacje spekulacjami, ale ważne że wgl będzie polonizacja :) Dzięki wszystkim za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze na nie poczekamy :)

Co do samej gry, jest wspaniała, teraz nacieram multi.

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze na nie poczekamy :)

Co do samej gry, jest wspaniała, teraz nacieram multi.

Oby niezbyt długo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż nie aktualizuje mi się pasek doświadczenia w multi. Zdobywam exp, ale moja ogólna suma pk nie idzie do przodu(pasek nie nalicza przyrostu). Problem występuje tylko i wyłącznie w grze, ponieważ na stronie Rockstar moje statystyki i co za tym idzie experience points normalnie się aktualizują. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy, mam 49lvl. Ktoś ma lub miał podobny problem?

EDIT:

Teraz to już mi nawet na stronie Rockstara nie nalicza. Aż mnie szlag trafia!!! :verymad:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam kiedyś będzie ;) na stronie Muve.pl jest podane, że są polskie napisy :biggrin:

Teoretycznie to wprowadzają klienta w błąd :P Więc towar można zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×