Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się nieźle, zatem trzeba odkładać hajs na Max Payne 3, GTA V i FIFA Street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście "Max Payne 3" jest jednym z najważniejszych tytułów w przyszłym roku. Mam obawy przed zmianą scenerii rozgrywki z ponurego Nowego Jorku do słonecznej Brazylii, ale mam nadzieję, że uda się twórcom wykreować równie sugestywny klimat odosobnienia i desperacji, co w poprzednich częściach. Jednocześnie podziwiam Rockstar za odwagę, by wprowadzać tak drastyczne zmiany! thumbsup.gif O jakość rozgrywki się nie martwię, bo Rockstar nie wydał niegrywalnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oby główny theme muzyczny z poprzednich części także występował w tej ; ) taki klimat to budowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja sobie wyobrażam jakie to będzie dobre. Niestety, ale to jest chyba pewne... Raczej nie doświadczymy klimatów z pierwszej części oraz drugiej. Ale sama gra może być na prawdę dobra. Świetny mechanizm, już nie wspomnę o grafice. Zresztą, to gra od Rockstar'a. Prawdę mówiąc, jeszcze żaden tytuł od nich mnie nie zawiódł. Teraz właśnie gram w L.A Noire od właśnie Rockstara, i też cudo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale to jest chyba pewne... Raczej nie doświadczymy klimatów z pierwszej części oraz drugiej.

Ja tam tak pewien bym nie był. Przecież Rockstar opublikował kilka screenów z rozgrywki, na którym wyraźnie widać Maxa pośród ośnieżonej scenerii Nowego Jorku. Zatem sądzę, że wręcz przeciwnie w grze znajdą się sekwencje przypominające klimatem poprzednie, dwie części. Raczej będą to krótkie fragmenty rozgrywki, gdyż trójka wyraźnie koncentruje się na Rio, ale - hej - będą! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy filmik, ...

a teraz niech mi pokaże drugą grę która ma tak realistyczne animacje, i fizyke trupa ... widać że zbliża się nowa generacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy filmik, ...

a teraz niech mi pokaże drugą grę która ma tak realistyczne animacje, i fizyke trupa ... widać że zbliża się nowa generacja ;)

Silnik to Euphoria, więc wersja na PS3 znów weźmie solidnie w tyłek. Rozdziałka sub-hd, brak jakiegokolwiek AA i dropy animacji. Także Malakay znów będziesz pisał petycję :teehee:, szykuj się!  :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik to Euphoria, więc wersja na PS3 znów weźmie solidnie w tyłek. Rozdziałka sub-hd, brak jakiegokolwiek AA i dropy animacji. Także Malakay znów będziesz pisał petycję :teehee:, szykuj się! :woot:

kupiłem lapa z prockiem i7, 8 gb ram, i grafika z 3gb ram :D ... nie będzie petycji, bo nie bede grał w maxa na konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy filmik, ...

a teraz niech mi pokaże drugą grę która ma tak realistyczne animacje, i fizyke trupa ... widać że zbliża się nowa generacja ;)

Wygląda to naprawdę świetnie, oby tylko kampania nie była na 6 godzin. Z braku dobrych gier w tym okresie, pewnie kupie w dzień w premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapowiedź nadchodzącego hitu :) byle by nie skiepścili tej gry co akurat się zdarza ostatnio z dobrymi tytułami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapowiedź nadchodzącego hitu :) byle by nie skiepścili tej gry co akurat się zdarza ostatnio z dobrymi tytułami

a może pierw zobacz kto robi tą gre ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lapa z prockiem i7, 8 gb ram, i grafika z 3gb ram :biggrin2: ... nie będzie petycji, bo nie bede grał w maxa na konsoli :biggrin2:

Ja sobie akurat nie wyobrażam grać na PC, zatem nie przeszkadza mi słabsza grafika. Moim zdaniem konsola jest do gier i tego się trzymam. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka.

2234.MP3_5F00_FOB_5F00_PS3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwno że nikt jeszcze tu tego nie wstawił, zwiastun jest po prostu... no nawet trudno to opisać, dla mnie zapowiada się najlepsza produkcja Rockstara, nawet po RDR.

http://www.youtube.com/watch?v=ReDTQL6aNlY

A multi? R* już chyba pokazał przy RDR co potrafi w tej kwestii.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że z jednej strony bardzo podoba mi się to co widzę, ale z drugiej to wszystkie te(skądinąd świetne) materiały wideo napawają mnie obawą że oni zgubili ten MAxowy klimat. Nie zrozumcie mnie źle - to co pokazują wygląda świetnie i gdyby chodziło o dowolny inny tytuł to nie miałbym żadnych zastrzeżeń, ale (nie)stety sprawa rozbija się o tytuł legendarny. Nie widzę tu tego klimatu "sądnej nocy", koszmarów, tego noirowego stylu. To, otoczka nordyckiej mitologii i graphic novelowa oprawa była dla mnie esencja tej gry i boje się że po zabraniu tego zostanie zwykły run'n'gun z bullet timem - że poza oprawą wizualną nic nie pójdzie naprzód, a za to zgubi wiele kluczowych elementów.

Obym się mylił, ale niestety tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że z jednej strony bardzo podoba mi się to co widzę, ale z drugiej to wszystkie te(skądinąd świetne) materiały wideo napawają mnie obawą że oni zgubili ten MAxowy klimat. Nie zrozumcie mnie źle - to co pokazują wygląda świetnie i gdyby chodziło o dowolny inny tytuł to nie miałbym żadnych zastrzeżeń, ale (nie)stety sprawa rozbija się o tytuł legendarny. Nie widzę tu tego klimatu "sądnej nocy", koszmarów, tego noirowego stylu. To, otoczka nordyckiej mitologii i graphic novelowa oprawa była dla mnie esencja tej gry i boje się że po zabraniu tego zostanie zwykły run'n'gun z bullet timem - że poza oprawą wizualną nic nie pójdzie naprzód, a za to zgubi wiele kluczowych elementów.

Obym się mylił, ale niestety tak to widzę.

Poniekąd każda część miała inny klimat. W jedynce miałeś jakieś knucia, tajne organizacje, wspomniana przez Ciebie nordycka mitologia,w dwójce noir i romans Maxa z Moną.

A klimat i fabułe ja bym się nie martwił, już Rockstar coś wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A klimat i fabułe ja bym się nie martwił, już Rockstar coś wymyśli.

Liczę na to, ale szczerze mówiąc to nie jestem jakiś mega spokojny "bo to przecież Rockstar" - pewnie niejednej osobie się narażę, ale mnie kupili dopiero RDR(które, powiedzmy sobie szczerze, pod względem fabuły to za mocne nie było, tyle że nadrabiało rewelacyjnym i do tego zapomnianym settingiem) i znowu lekko zniechęcili L.A.Noire - genialnym konceptem, niestety niepopartym należycie rozbudowaną fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire nie jest Rockstara. Rockstar objął tylko tę grę patronatem.

Uwielbiam wszystkie gry tej firmy, dla mnie klasa sama w sobie. Obecni biją na głowę Blizzarda (markę, którą darzę największym sentymentem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie akurat nie wyobrażam grać na PC, zatem nie przeszkadza mi słabsza grafika. Moim zdaniem konsola jest do gier i tego się trzymam. :)

Dokładnie ! :) Niedawno kupilem nowego laptopa. Mam zamiar na nim zagrac jedynie w Diablo III . :) Konsola do gier ,PC do wszystkiego innego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire nie jest Rockstara. Rockstar objął tylko tę grę patronatem.

No to jak dla mnie jeszcze gorzej, bo to oznacza że jedyna ich gra z ostatnich lat która naprawdę mi się podobała to RDR.

A co do Blizzarda, to chociaż ich obecne działania generalnie mnie nie interesują (MMO to zabawa nie dla mnie, zresztą już jego podwaliny w Diablo 2 mnie nudziły) to ma u mnie zasłużone miejsce w "hall of fame" zaraz obok Bullfroga i Interplay od czasów keidy jeszcze nazywali się Silicone & Synapse. Tytuły od Lost Vikings, Rock'n'Roll Racing, poprzez Warcrafty 1 i 2, pierwsze Diablo i Starcraft to są dla mnie klasyki wszechczasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire nie jest Rockstara. Rockstar objął tylko tę grę patronatem.

Końcówką jak i ostatecznym dopieszczeniem gry zajął się R*, bo Bondi ledwie zipiało już. Jak Rockstar teraz ma prawa to stworzą dwójeczkę, która będzie musiała być lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×