Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

GTA3 miało multi? Ciekawe...

I przestańcie już prównywać multi tych gier. To, że pochodzą od tego samego studia o niczym nie świadczy. Tutaj na zwiastunach widać dynamiczność czy współprace (szczególnie w Payne Killerze, troche mi przypomina 3TDM z U3.) o czym w RDR można było pomarzyć. Jeden tryb w GTAIV pod względem współpracy był genialny, a mianowicie Cops n' Crooks. Samemu tam nic się nie dało zdziałać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac po trailerach , ze najnowsza czesc dorowna poprzednim. Troche przytyl ten Max Payne : O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max wychodzi w podobnym czasie co Diablo 3. Myślę, że może to się odbić na sprzedaży, choć to zupełnie różne gry. Rockstar vs Blizzard = pojedynek gigantów. Ich gry można brać w ciemno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diablo srablo.... nie rozumiem podniety a tym bardziej na forum stricte konsolowym... Blizzard niech sobie robi kolejne diabla i wowy w ilości 1 na 10 lat a ja wolę kolejną grę r*...

Max zobaczycie że sprzeda się lepiej (ps3,x360,pc vs pc)... Nie wiem grałem i w diablo 1 jak również 2 i nie rozumiem podniety (i nie chce rozumieć)...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu...podpadłeś.

Homer! Bierz go! ;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałeś to nie rozumiesz, pomimo że jestem fanem maxa to wolę jedno diablo 3 niż 20 maxów. O ile blizzard nic nie spieprzy a tego nigdy nie zrobił to przez kilka miesięcy będzie w co grać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu...podpadłeś.

Homer! Bierz go! ;)

Aleeee... ja też czekam bardziej na Maksia, bo jestem jego fanem. :)

Ale z tym diablo srablo to kolega zdun przesadził! No.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat ma maxia czekam umiarkowanie (kupię w dniu premiery ale dla mnie killery tegoroczne już w tym miesiącu wyszły) po prostu leczy mnie wyczekiwanie na koleją grę blizzarda(raz na dziesięć lat) i ten cały HYPE z tym związany... Tym bardziej na forum o konsolach (mało tego o konsoli sony),

pc od lat nie mają dobrych exów - podniecają się blizzardem, chyba o to chodzi gdyż naprawdę nie rozumiem fenomenu, nawet Natanek o tym mówi...

jak następne uncharted, gearsy czy inne gowy wychodzą nie fuczy tak w sieci a wystarczy piard o diabolo 3 i nagle cały net popuszcza...

Fanboyem przeciwko pc nie jestem ale przeciwnikiem polityki blizzarda jak najbardziej... Może i są to dobre gry ale nie cuda i klasyki w stylu mgsów, finali czy innych baldurów...

skrytym fanboyom blizzarda mówię stanowcze NIE ! :P:P:P:P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustami gustami... ale dla mnie "cuda i klasyki" to różne Payne'y, Gothic'i czy właśnie Diabla czy Warcrafty (ile się w trójkę grało...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra czas przenieść wątek na jakiś inny temat gdyż zaczyna się offtop - jakieś pomysły??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* zniósł deadline preordera specjalnej edycji, teraz można zamawiać do dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400zł za edycję specjalną to ździerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przecież to kolekcjonerka... Myli mi się nazwa, bo i oni tak to nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka kolekcjonerką ale tak 400zł to ździerstwo za figurkę,brelok i dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I soundtrack.

Soundtrack powiedzmy 5 dych, brelok 2, dlc wszystkie ze 3, za figurke wołają 100zeta, czyli źle tak nie jest. Przy takim Skyrimie nawet dobrze wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem:

jeżeli jest dobra figurka jakościowo to w żadnym wypadku nie zdzierstwo, jeżeli będzie podobnie wykonana do którejś z takich stron:

http://www.aliensgro...0009000012.html

taka figurka dla prawdziwych fanów to nie lada rarytas.

to jak najbardziej dla fanów must have i nie zawyżona cena... Sam od zawsze marzyłem o Cloudzie na motorze z ff7 jako fan.. Nawet nie droga (okolice 300 zł) no i co z tego jak mi żona z bomby powiedziała że jak postawie nam pod tv takie "plastikowe ścierwo" to jak będę w robocie "wyje..e przez okno"... :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy jak jakościowo będzie dobra to może się skuszę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srry, że wracam do D3, ale skoro niektórzy są w stanie zapłacić 350zł za kolekcjonerkę na PC to 400zł na konsoli to nie jest dużo :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za 200 bo mam tego rabata na muve. :biggrin: Ciekawe czy zadziała...

Edit: Se kupiłem... Dupa blada, kod nie działa na kolekcjonerki i edycje specjalne, co za chałwa. -_-

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Strasznie mnie kusi ta figurka. No i chciałbym mieć soundtrack choć jednej części na płycie. :D Się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na premierkę, ponieważ prawdopobonie ją kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×