Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poprawiono - ale podobno wkrótce mają wypuścić patcha... ;) ja już swój egzemplarz sprzedałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gry nie sprzedam , dla mnie obowiązkowa pozycja na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten dziwny nawyk kolekcjonowania najlepszych gier i Max Payne 3 nie poszedł na sprzedaż tylko zajął swoje miejsce na półce :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dożyje momentu kiedy wyjdzie latka do max Payne 3 :whistling:

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dożyje momentu kiedy wyjdzie latka do max Payne 3 :whistling:

No wiesz a to zależy od tego ile już masz lat :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro platynuje Hannah Montana, to chyba jeszcze długo pożyje.. ;) ;)

Póki co, żadnego info ani na R* ani na stronie naszego kochanego wydawcy nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos Hanny to była za 20zl więc dlaczego miałem nie skorzystać? :D

Ta latka do MP3 przypomina mi patcha lokalizujacego do Borderlands na PC. Też mówili że kilka tygodniu a wyszła po 4 miesiącach od premiery. Więc teraz ani troche się nie zdziwie gdy latka do Maxa będzie we wrześniu czy październiku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos Hanny to była za 20zl więc dlaczego miałem nie skorzystać? :biggrin:

Ta latka do MP3 przypomina mi patcha lokalizujacego do Borderlands na PC. Też mówili że kilka tygodniu a wyszła po 4 miesiącach od premiery. Więc teraz ani troche się nie zdziwie gdy latka do Maxa będzie we wrześniu czy październiku

I tu może być tak samo trzeba czekać i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem singla , trochę też pograłem w multi .

Z uwagi że grę miałem pożyczoną na kilka dni na trofea nie zwracałem uwagi .

Odkąd zagrałem w pierwszą część Uncharted nic specjalnie mnie nie zaskoczyło na Ps3 , nie żeby nie było dobrych gier .

Ale Max Payne 3 powalił mnie na kolana , wspaniała wciągająca fabuła , muzyka która niesamowicie podkręca emocje panujące w grze .

Na pewno znajdzie się w mojej kolekcji , każdy szanujący się gracz powinien ten tytuł mieć w swojej kolekcji na półce .

Jak dla mnie 10/10 ale to moja ocena .

Jedyny minus to zbyt krótki singiel jak dla mnie .

Pozdrawiam

Edytowane przez Wojtekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to zbyt krótki singiel jak dla mnie .

Pozdrawiam

Krótki singiel?? Szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z długością gry nie przesadzajmy, jak na strzelankę to jest to świetny wynik. Poza tym mistrzowska gra, wielu o niej mówi "Gra dekady?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z długością gry nie przesadzajmy, jak na strzelankę to jest to świetny wynik. Poza tym mistrzowska gra, wielu o niej mówi "Gra dekady?".

Ja w swoim poście napisałem że krótki singiel , ale pewnie jest to spowodowane niesamowitą fabułą , która wciąga bez reszty .

I człowiek chciał by jeszcze i jeszcze . Super gra, mistrzostwo świata !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i nie zastanawiaj się :) ( GIERKA jest niesamowita, fabuła wciąga niczym dobra książka, nie mówiąc już o grafie, KTÓRA JEST PRZEPIĘKNA - jestem już w VI rozdziale (właśnie rozwalam wieśniaków w klubie ze striptizem) i mam nadzieje, że zostało jeszcze dużżżo, dużżżżżżo grania ....

a co do online (nie grałem i pewnie po singlu spróbuje) JEDYNIE OD ZAWSZE W SIECI GRYWAM W FIFE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i nie zastanawiaj się :) ( GIERKA jest niesamowita, fabuła wciąga niczym dobra książka, nie mówiąc już o grafie, KTÓRA JEST PRZEPIĘKNA - jestem już w VI rozdziale (właśnie rozwalam wieśniaków w klubie ze striptizem) i mam nadzieje, że zostało jeszcze dużżżo, dużżżżżżo grania ....

a co do online (nie grałem i pewnie po singlu spróbuje) JEDYNIE OD ZAWSZE W SIECI GRYWAM W FIFE !!!

Jak jestes dopiero w szostym rozdziale to spokojna twoja głowa :) Masz jeszcze sporo grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes dopiero w szostym rozdziale to spokojna twoja głowa :) Masz jeszcze sporo grania.

"kamień z serca" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kamień z serca" :)

Prawie 0.5 gry Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - R* czegoś takiego nie stosuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy Rockstar wyda kolejna latka do Max Payne 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że post pod postem ale o to co znalazlem na profilowym.fb cenegi odnosnie latki

pytamy o to codziennie od momentu premiery (i grubo przed, bo takie decyzje jak lokalizowana wersja nie powstają na zasadzie, że ktoś budzi się i myśli "hm, to może by tak pl wersję?"), po naszej stronie wszystko domknięte (pliki, umowy, etc) po stronie R*'s też. Jak mówiliśmy, pl napisy pojawią się przy następnej aktualizacji. Jeszcze chwila cieprliowości i będą - to też nie jest tak, że R's mówi i są, tylko kwestia testów wewnętrznych, zewnętrznych-certyfikacyjnych (w MS i Sony, czy wszystko gra na 100% i nic się nie wywala), licencyjnych, wypuszczenia aktualizacji do sieci. Generalnie, wiele więcej podmiotów jest zaangażowanych niż tylko my i wydawca czy twórcy. Także spokojnie, trwa to za długo i za to przepraszamy oczywiście, ale napisy są potwierdzone i będą. Kiedy dokładnie? Jak będziemy mieć datę wyrytą w kamieniu to przecież również i w naszym interesie jest, aby poinformować. Cytując tym razem eng klasyka PR "Stay tuned for more info". Ale prędzej niż później!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdo***** o szopenie, dostałem wczoraj maila że łatka wyjdzie najwcześniej za 4 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdo***** o szopenie, dostałem wczoraj maila że łatka wyjdzie najwcześniej za 4 miesiące...

Od wróżki chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich takich luźnych przemyślen wynika że latka powinna wyjść już w tym miesiącu. Dlaczego? Nie wiem czy wiecie ale w sierpniu ma wyjść DLC do maxa,a jak doskonale wiemy przed DLC są zawsze(lub przeważnie) latki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×