Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zioomski

niewiem czy  bedzie działac na grach europejskich tam mówią ze gry bedą chodzic ale filmy nie

czy to prawda?  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy  bedzie działac na grach europejskich tam mówią ze gry bedą chodzic ale filmy nie

czy to prawda?  ;D

To prawda. Gry nie mają mieć blokad regionalnych. Patrze demo DF: Icon  :)

Filmy posiadają taką blokadę. Dodatkowo gry jap mogą być okrojone, np. MS bez online itp.

Sugerowałbym się 2 razy zastanowić czy to naprawdę dobry interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W amerykańskiej wersji NGS można ścinać głowy, ni jak mi to nie wychodziło w japońskiej...

Warto poczytać o różnicach które mogą cie napotkać - RFOM = brak krwi, z ufoków cieknie zielona posoka (podobnoż). Chciałbyś żeby np w GTA IV ludzie umierali nie krwawiąc i nie bluzgając? Kupuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Bijatyki to samo - brak krwi itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu chcesz kupić wersję japońską? Aż takie różnice są w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balwan

Ja widzialem ps3 z japoni za niecale 1700. Moim zdaniem sie oplaca, ale jak takie bajery sa ze krwi nie ma itd. to chyba zrezygnuje i kupie normalnie europejska na allegro za 2000 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieselek

Witam,

czy jeśli kupie PS3 za granicą (np. w Niemczech) to czy gwarancja tam przyznana będzie ważna na terenie naszego kraju?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najlepiej będzie jak w sklepie w którym zrobisz zakup zapytasz sie czy gwarancja obejmuje tez po za granicami danego kraju lub zadzwoń do SONY i dowiedz sie od nich czy gwarancja obejmuje tylko na kraj czy ogólnie np. na Europe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieselek

Wysłałem już e-maila do Sony, ciekawe czy odpowiedzą . . .

edit: Ilu z Was ma konsole zza granicy?? Jak chodzą i co z gwarancją??

        Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Przeglądając forum natrafiłem na ten wątek ;]

Już kiedyś sie zastanawiałem czy jak kupie cos np w MM w DE  gwarancia bedzie obowiązywała w MM PL przecież to ta sama firma tylko sprzęt oddany w innych filiach.

A poza tym jak to "EU" czyli "Kaine Grencen jak śpiewał Wiśniewski"

Osobiście wydaje mi się ze "prawo" jest po stronie Kupującego i ma prawo oddać towar w fili do której ma najbliżej , Ale nie obejdzie sie bez zgrzytu i bez pisma do "Urzędu Ochrony Konsumentów"

miał ktoś może z was realizowaną gwarancie za towar kupiony w "innym kraju wspólnoty EU" ? i jak to sie odbyło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedłguo będę miał PS3 z USA i mam kilka pytań odnośnie wersji przeznaczonej na tamten rynek.

1. Czy konsola z USA podejdzie do telewizora PAL, ponieważ narzazie sie chce wstrzymać z kupnem nowego TV??

2. Mam w domu monitor LCD (LG 1970HR) i jest on bez HDCP, ale z tego co czytałem na temat HDCP to jeśli monitor/wyświetlacz nie jest kompatybilny z HDCP to automatyczne obraz jest skalowany do niższej rozdzielczości. Jak ta sprawa wygląda z PS3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Slasheer

Witam mam problem , mam ps 3 sciagane z usa , i mam taki problem , ze nie wiem jak z pradem , czy musze kupic jakis transformator czy cos?

Info z ksiazeczki ktora dostalem :

Power : 120V  AC , 60 Hz

Power Consumption : Approx. 380 W

2 pytanie czy mozna juz przerobic PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. wystarczy kabel z polską wtyczką (np. taki od komputera)

ad2. nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość poważny dylemat, na gwiazdkę bądź wcześniej, mam kupić PS3, tylko nie wiem jaką wersję powinienem nabyć mellow.gif Wiem tylko ze nie może nią być wersja 40GB gdyż mam wiele ciekawych tytułów ze starszych wersji konsoli, których ona nie odtworzy! Jaką konsolę powinienem wybrać i czym właściwie różni się wersja 20GB od 60GB oprócz pojemności dysku? I gdzie najtaniej mogę kupić PS3? Jest gdzieś w okolicy poznania jakiś dystrybutor? rolleyes.gif Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam, mam dość poważny dylemat, na gwiazdkę bądź wcześniej, mam kupić PS3, tylko nie wiem jaką wersję powinienem nabyć mellow.gif Wiem tylko ze nie może nią być wersja 40GB gdyż mam wiele ciekawych tytułów ze starszych wersji konsoli, których ona nie odtworzy! Jaką konsolę powinienem wybrać i czym właściwie różni się wersja 20GB od 60GB oprócz pojemności dysku? I gdzie najtaniej mogę kupić PS3? Jest gdzieś w okolicy poznania jakiś dystrybutor? rolleyes.gif Proszę o pomoc!

20 już nie ma w sprzedaży, a różniła się tym, że miała 20gb =] kupuj 60gb, najtaniej polecam allegro.pl lub google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na Allegro często można jeszcze spotkać wersję 20GB, gdyby mi się trafiła w ręce, to muszę wiedzieć czy ja brać czy nie, czego ona nie ma, co ma wersja 60GB? Bo w internecie znalazłem jedynie porównanie wersji 40GB z 60GB, ale w niej to wiem jaka jest znaczna różnica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma mniejszy dysk, brak WiFi, chyba brak slotów na karty pamięci - ogólnie bardziej opłaca się 60GB kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać warto że wersja 20GB w standardzie sprzedawana w Japonii nie miała wbudowanych czytników kart oraz WiFi (to powiedział mi kumpel który prowadził konsolę z Japonii po premierze zaraz). To co sprzedają na Allegro nie wiadomo czy jest systemem z premiery czy czymś nowszym ale z 20GB dyskami. Druga sprawa, konsole 20-40GB miały sprzętową obsługę gier z PSX i PS2, wersja PS3 60GB ma obsługe softwaerową czyli 'programową' co za tym idzie moim zdaniem jest lepsza, bo soft załadujesz na nowo jak Ci się zwali a sprzętu nie zrobisz po awarii...

Ja polecam PS3 - 60GB lub większą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem że wersja 20GB i 40GB odpadają, a wie ktoś może jak zasięg ma Wi-Fi, raczej chodzi o to czy w moim miasteczku będę mógł z niej korzystać! A co do PS3 to chyba kupię wersję PAL z 60GB dyskiem, bo 80GB są już droższe i raczej mało spotykane i chyba specjalnie się nie różnią od wersji 60GB. A jak wychodzi zapełnienie takiego Dysku? Czy gry które np: ściągne (Legalnie) z jakiejś witryny, mogę zainstalować na dysku? I ile takowych tam zmieszczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ściągnąć grę to możesz tylko i wyłącznie za pomocą PSS (musisz być podłączony do net'u) i za takie gry się płaci. Co do darmowych to dostępne są dema i ŚREDNIO jedno demko waży koło 1 GB. Naturalnie po ściągnięciu instaluje się je. Co do demek ja się naliczyłem koło 40 więc... Radzę kupić PS3 60 GB i jakiś dołączany dysk. Niestety demek na nim nie zapiszesz, ale pozwoli Ci to na storowanie innych plików multimedialnych nie zajmując cennych GB na dysku PS3 na którym co czwartek instaluje się nowe dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do PS3 można podłączyć np: klawiaturę?

A z tym Wi-Fi całym to jak sprawa wygląda? Ktoś korzysta z tego typu połączenia internetowego?

Ja wiem że za pełne gry się płaci, a Dema wystarczą na początek! A gry z PS2 lub PSX można zainstalować na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do PS3 można podłączyć klawię i myszkę ale tylko na USB/Bluetooth.

Z Wi-Fi nie korzystam bo wolę stabilne połączenie.

Jeżeli myślisz o graniu w gry z 2ki prosto z HDD bez płyty to ZAPOMNIJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli rozumiem ze Netię będę musiał podłączyć, bez pośrednie przez kabel, czy jak??

Dobra z grą to już inna bajka, a czy Klawa się przydaje i myszka? Da się bez tego serfować po witrynach?

Lub komunikować z innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×