Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kielu30
Ma mniejszy dysk, brak WiFi, chyba brak slotów na karty pamięci - ogólnie bardziej opłaca się 60GB kupić...

40 niema tylko slotu na karte pamieci.wi-fi chodzi bez problemu najmniejszego.polecam router D-LINK DIR-635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deno

Elo wszystkim xD Jestem nowy ;p zgadzam sie z tym routerem jest bardzo dobry xD Mam do was pytanko..... mam zamiar kupić sobie ps3 z USA z dyskiem 80GB i mam pytanko, czy bedzie on odtwarzał gry w PAL?? Bo moj kumpel ma ps3 ale kupywal w Polsce i mu chodzą w PALu a ja chcem sobie sprowadzić z USA ale czy bedzie on odtwarzał gry w PALu? z gry dzięki z odp. Elo wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam po co kupować PS3 80gb jak zawsze można kupić np 60Gb i za to co zaoszczędzisz wpakować dysk np 250Gb

według mnie ten pomysł byłby najlepszy.

A co do TV ktory jest podobno najlepszy do PS3 to modele firmy sony najlepiej BRAVIA ale nie jestem pewien...

P.S Wracająć do sprawy padów to SONY zapewnia że bateria powinna trzymać około 40godzin ciąglego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość los12345

Z tego co wyczytałem w waszych postach Ps3 40gb a 60gb różni się ty,że nie ma wstecznej kompatybilności(co mi nie jest potrzebne,bo mam Ps2) i,że nie ma slotów kart czy czymś sie jeszcze różni?Bo internet to 40 ma prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem w waszych postach Ps3 40gb a 60gb różni się ty,że nie ma wstecznej kompatybilności(co mi nie jest potrzebne,bo mam Ps2) i,że nie ma slotów kart czy czymś sie jeszcze różni?Bo internet to 40 ma prawda?

jasne że ma. Nie ma oprócz tego dwóch USB (60GB ma ich cztery, a 40GB o połowę mniej). No i o 1/3 mniejszy HDD naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cały router do Wi-Fi to jest jakaś antena czy co? Droga to inwestycja?

PS3 jest podzielona na regiony: USA, Europa, Japonia. Jeśli kupisz w USA to chyba europejskie gry nie będą działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deno

czyli na tym z USA nie bedzie mi chodziło w PALu tak?? Jesteście tego pewni?? Musze wiedziec na 100% bo nie chodzi mi o sam dysk twardy lecz o cene, bo tam kupisz za 1300zł jak na naszą kase a u nas za 2100 nawet :/ Prosze powiedzcie mi czy na 100% nie będzie mi chodził PAL bo mamy z bratem 1200żl i chcemy to zamienic na dolary i sobie kupić tam bo taniej (o koszty transporu sie nie martwie bo to nie ja je pokrywam) a jak byśmy chcieli tu to nam jeszcze sporo brakuje:/ plis ziomy pomuszcie :/ elo wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
A ten cały router do Wi-Fi to jest jakaś antena czy co? Droga to inwestycja?

PS3 jest podzielona na regiony: USA, Europa, Japonia. Jeśli kupisz w USA to chyba europejskie gry nie będą działać

Nie wprowadzaj ludzi w tak karygodny błąd, gry będą chodzić nie zależnie od regionu w którym działa konsola, jedynie filmy Blu-ray są blokowane, czyli np na wersji z USA filmy kupione w europie się nie uruchomią.

Deno śmiało możesz kupować z USA, filmy zawsze możesz sprowadzać stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponowie pytanie: szukam sklepów z US wysyłających Towar do Polski, gdzie mozna placic karta kredytowa bez problemów... zna ktos jakies, korzystał z usług danego sklepu. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam pytanie. Jak to jest z grami sieciowymi z USA, bo to że na naszych sprzętach działają to wiem. Ale... czy nie będzie przypadkiem takiego numeru że jeśli daną grę obsługują różne serwery na różnych kontynentach to będziemy wrzucani na serwery USA zamiast na Euro.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mozliwe bo jak gralem z kolesiami z USA w skate to nie bylo problemu a jak chcialem z polakami pograc to sie nie dalo

a wracajac do pytania to najtanszy amerykanski sklep wysylkowy gdzie mozna bez problemu placic karta TO www.movietyme.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Dostałem od kolesia odpowiedź, zapytałem czy (i ile) kosztuje wysłanie gier do Polski.

Hi,

Thanks for the mail, shipping is free to Poland but we would need faxed

details of

the credit card statement used to pay for the order.

----

Best

Regards

Nigel

MovieTyme Customer Care

www.movietyme.com

For the latest

MovieTyme.com news/ Blu-ray Region Code Information please visit:

http://movietyme.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie za bardzo wiem co w takim razie trzeba im przeslac To chyba BANK musi cos takiego wystawiac... wie ktos? Chodzi im o sprawdzenie karty a potem okreslenie czy wysylka jest w takiej czy innej cenie czy jak:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym zapytaniem najlepiej byłoby skierować się do banku. I tylko to jest potrzebne, nic o wysyłce im nie trzeba mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cos mi sie nie chce wierzyc, ze nawet jeden tytul wysylaja za free... chyba ze pisales o wiekszej ilosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd, ale tak po prostu wyczytałem Sorry...

A i mam pytanie, czy w PS3 jest jakiś program którym mogę zrobić screena lub nakręcić film, z gry w którą gram?

Dziwne trochę, chyba wiele osób kupowało by w USA skoro jest taniej, a tak po za tym to gdzie ty masz z 2100 zł konsole? Na Allegro jest mnóstwo ofert, o dużo mniejszej kwocie, ja sam niebawem kupuje nowe PS3 60 GB za 1100 zł z 2 grami Przynajmniej mam taką nadzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deno

To znaczy że gry będą chodzić w PALu a filmy nie tak??) ja tam na filmy leje bo i tak ich nie będe na ps3 oglądał ;p mi bardziej chodziło o gry dzięki bardzo ziomy i ziomale za pomoc teraz uradowaliście moje dupsko normalnie ;p jeszcze raz dzięki bardzo xD aha i Bubu moze i są tańsze na allegro ale po 1 mogą cie zrobić w balona a po 2 tam sie licytuje więc moze wyjśc nawet więcej niz 2100 za konsole z 80 GB ;p;p Aha i jeszcze jedno ostatnie pytanie;p a nie da sie jakoś ściągnąć tej blokady z ps3 zeby oglądać te filmy?? (pytam sie bo sie bo starszy lubi filmy oglądać nie ja ;p)dobra to narx ziomxy jeszcze raz thx i do następnego posta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest za free ja zamowilem Empty Blu RAy Box za 1.49 Funta i mi za darmo wyslali na razie czekam na paczke jezeli dojdzie Blu Ray to zamawiam z 10 gier i robie interes na ebayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pawlos to o co chodzi z tym statementem?

Do UK pisze wyraznie ze jest za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka zmowilem gry w mowietyme za pobraniem ale mi ich niewyslali bo pisze ze czekaja na faks

Ktos wie o jaki faks im chodzi ? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do uk zamowilem i wystarczylo zaplacic nic wiecej nie chcieli

jak ktos ma problem moge zamowic i wyslac do polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że mogę kupić w USA PS3 60GB przywieźć ja tutaj i grać na europejskich wersjach gier kupionych np: na Allegro?

Pytam jeszcze raz o to czy w PS3 jest program do robienia screenów i filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem że mogę kupić w USA PS3 60GB przywieźć ja tutaj i grać na europejskich wersjach gier kupionych np: na Allegro?

Pytam jeszcze raz o to czy w PS3 jest program do robienia screenów i filmów

tak. A programu do screenów/filmów nie ma. Chyba że podłączysz nagrywarkę HDD do telewizora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak są kręcone gamepleye z gier na XBoxa i PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×