Skocz do zawartości
ZbigniewZ

Splitfish FragFX

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie sobie na luz z tym badziewiem i poświęćcie kilka dni na wprawę w obsłudze zwykłego kontrolera. Na swoim przykładzie wiem, że to nie trudne (zaznaczę, że podobnie jak wielu z Was jestem ex-PC-towcem). Wiadomo, na początku baty jakich mało, szczególnie w FPSach, ale poźniej wszystko się klaruje i skill sam wchodzi w rączki.

Siemak i do zobaczenia na polu walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki zly, gra sie naprawde dobrze. Powiem tak, z jednej strony duza przyjemnosc i wygoda grania, z drugiej kiepski stosunek ceny do jakosci wykonania. Wybor nalezy do was :).

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem. Mam fraga fx, który wcześniej pięknie latał na draekach uncharted jedynce i dwójce. Nie grałem na nim jakis czas, w miedzy czasie grałem w wiele innych min god of war itd, w nowości które wymagały update'a systemu, i zapisałem sie na ps store. Po czym okazało sie że plej juz nie widzi fraga, to znaczy frag działa lampka sie świeci itd, ale nie moge nim grac i poruszac sie wchocby w menu. Czy to wina upgrade'ów?? Bo sam juz nie wiem?? Jakie mogłoby byc rozwiązanie tego problemu?? Słyszałem o downgrade, ale niewiem jak go zrobic, wiec jesli on by miał pomóc to prosiłbym o instrukcje, bo znów chciałbym postrzelac na drake'ach. Liczę na odp jakiegos speca, z drugiej strony, to czy zawsze tak bede musiał downgradeowac jak bede chciał pograc w drake'a, bo przeciez w zasadzie wszystkie nowe gry wymagaą upgrade'a??? Prosze o konkretną odpowiedź speca. Pozdro dla PS3 MANIAKÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem. Mam fraga fx, który wcześniej pięknie latał na draekach uncharted jedynce i dwójce. Nie grałem na nim jakis czas, w miedzy czasie grałem w wiele innych min god of war itd, w nowości które wymagały update'a systemu, i zapisałem sie na ps store. Po czym okazało sie że plej juz nie widzi fraga, to znaczy frag działa lampka sie świeci itd, ale nie moge nim grac i poruszac sie wchocby w menu. Czy to wina upgrade'ów?? Bo sam juz nie wiem?? Jakie mogłoby byc rozwiązanie tego problemu?? Słyszałem o downgrade, ale niewiem jak go zrobic, wiec jesli on by miał pomóc to prosiłbym o instrukcje, bo znów chciałbym postrzelac na drake'ach. Liczę na odp jakiegos speca, z drugiej strony, to czy zawsze tak bede musiał downgradeowac jak bede chciał pograc w drake'a, bo przeciez w zasadzie wszystkie nowe gry wymagaą upgrade'a??? Prosze o konkretną odpowiedź speca. Pozdro dla PS3 MANIAKÓW.

FX v1. nie działa po 3.50 i działać nie będzie. Takie jest oficjalne stanowisko Splitfisha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dorzuce kilka slow od siebie. Kupilem dzis FragFX SHARK Splitfish do mojej PS3. Planuje na tym postrzelac w COD MW2, MOH 2010 czy COD BO, poki co, "testowalem" to urzadzenie na multiplayu w COD MW2. Oto kilka uwag:

Cena - moim zdaniem 300 PLN za to, to sporo, ale wyszedlem z zalozenia, ze skoro iles osob to mi polecalo to zaryzykowalem. Na zakup zdecydowalem sie bo gra ze standadowym kontrolerem... nie dawala m takiej frajdy (lubie grac snajperka).

Wykonanie - wyglada calkiem ok, elementy spasowane, kolorek...jak kto lubi, da sie zyc (jesli to ma jakies znaczenie)

Uzytkowanie - hm.... pierwsze moje podejscie i straszne baty zbieralem. Do standardowego kontrolera juz przywyklem, tutaj, coz... mylily mi sie guziki lub ich szukalem. Czas pokaze czy pozostane przy tym urzadzeniu. Sterowanie... no troche sie zawiodlem. Tzn... lepiej niz z dual shockiem 3, ale duzo slabiej niz przy myszy + PC. Nic nowego. Mysz czasem jakby nie kontaktuje gdy przesunac ja po dolaczonej podkladce (ktora mogla by byc sztywniejsza - polozenie jej na kolanach powoduje, ze odksztalca sie pod ciezarem reki i mysz traci stycznosc).

Zastanawam sie nad innym rozwiazaniem - Eagle eye + klasyczna mysz i klawiatura (ktorej nie jestem fanem). Poki co wracam do testow, za kilka dni dorzuce pare slow dalszych uwag.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×