Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

po przejściu gry wszystkie trofea wpadają ??

Nie. Trofea wpadają w czasie doczytywania się kolejnego rozdziału gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przechodzić 22 razy grę aby zobaczyć wszystkie zakończenia? Czy da się jakoś zacząć od wybranych scenek i przeskakiwać? Chcę zrobić platynkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chcę zrobić platynkę. Np. jeżeli chodzi o trofeum Perfect Crime. Mogę wybrać sobie chaptery i przeskakiwać je? Najpierw sklep u Hassana, potem przeskoczyć do następnego. Tak aby zdobyć trofeum. Wiecie o co mi chodzi?Autosave ma być włączony czy nie? Jezeli tak zrobię to trofeum się pojawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie możesz tak zrobić, musisz zacząć od sklepu Hassana i potem kontynuować grę do końca i dopiero wtdy wpadnie Ci perfect crime. Potem od tego wątku wgrywasz odpowiednie chaptery (końcowe przeważnie) i można szybko zrobić pozostałe zakończenia :) Mi już platynka wczoraj wpadła giera mega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zdobyć trofeum kamikaze bo oglądam kilka filmików na youtube.com i nie umiem mimo to tego zdobyć

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAALLOO NIECH MI KTOŚ ODPISZE!!

Edytowane przez AGArtha
Bycie niecierpliwym nie popłaca... WARN! Regulamin § II pkt. 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zdobyć trofeum kamikaze bo oglądam kilka filmików na youtube.com i nie umiem mimo to tego zdobyć

Proszę o pomoc

musisz przejechac całą trase perfect bez żadnej pomyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś podać po polsku jak dobrze przejechać tą trasę żeby mieć trofeum kamikaze??

Byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś podać po polsku jak dobrze przejechać tą trasę żeby mieć trofeum kamikaze??

Byłbym wdzięczny

Tlumaczenie na szybko poradnika z ps3trophies:

Jesli napisalem lewo to znaczy lewo prawą gałką, jeśli napisałem przechyl w lewo wtedy przechylasz caly kontroler w lewo.

Lewo

Przechyl w prawo

Lewo

Przechyl w lewo

Przechyl w prawo

Przechyl w prawo i w lewo (W tej czesci musisz tylko balansowac samochodem aby utrzymac prosty tor jazdy)

Teraz uslyszysz z GPS'a: "Do celu zostalo Ci jeszcze 4 mile"

Przechyl w lewo

Cut-scene z gosciem zmieniajacym opony

Przechyl w prawo

Lewo przy barierce

X, O, R2, L2, kwadrat, lub trojkat (Zalezy od stopnia trudnosci ktory masz ustawiony)

Przechyl w prawo

Przechyl w lewo

Przechyl w prawo

Przechyl w lewo

GPS powie: "Do celu zostalo Ci jeszcze 3 mile"

X, O, R2, L2, kwadrat, lub trojkat (Zalezy od stopnia trudnosci ktory masz ustawiony)

W prawo przy autobusie

GPS powie: "Do celu zostalo Ci jeszcze 2 mile"

Prawo

Przechyl w lewo

Prawo przy bramkach (Zobaczysz te bramki przed wyborem kierunku jazdy)

Cut-scenka z policja zawracjaca i rozpoczynajaca poscig

Przechyl w prawo(Kiedy policjant podjezdza do Ciebie)

X, O, R2, L2, kwadrat, lub trojkat(Zalezy od stopnia trudnosci ktory masz ustawiony)

Przechyl w prawo

Lewo lub w prawo (Nie ma znaczenia co wybierzesz i tak uderzysz w blokade ustawiona z 2 radiowozow)

X, O, R2, L2, kwadrat, lub trojkat(Zalezy od stopnhia trudnosci ktory masz ustawiony)

Przechyl w prawo

Przechyl w lewo

X, O, R2, L2, kwadrat, lub trojkat (Zalezy od stopnia trudnosci ktory masz ustawiony)

Przechyl w lewo

powodzenia

Edytowane przez kaplasak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a mi znikneło chyba ze 15 trofeu po tym wszorajszym będzie PS3 ..wie ktoś jak je odzyskać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa sekwencja jest zła, trzeba wykonać tą :

W lewo

Przechyl pad w prawo

W prawo

W lewo

Przechyl pad w lewo

Przechyl pad w prawo

Przechyl pad w prawo and W lewo (w tym momencie musisz balansować autem, aby wyjść z poślizgu)

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 4 kilometry do mety.

Przechyl pad w lewo

Cut-scenka, w której gość zmienia opony.

Przechyl pad w prawo

W lewo przez barierką

X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

Przechyl pad w prawo

Przechyl pad w lewo

Przechyl pad w prawo

Przechyl pad w lewo

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 3 kilometry do mety.

X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

W prawo od autobusu

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 2 kilometry do mety.

W prawo

Przechyl pad w lewo

W prawo na kasach

Cut-scenka z glinami, które rozpoczynają pościg.

Przechyl pad w prawo (UWAGA!!! Jeśli zrobisz to prawidłowo - samochód policyjny w ciebie nie uderzy; jeśli uderzy - zacznij od początku, bo nie zdobędziesz trofeum)

X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

Przechyl pad w prawo

W lewo lub w prawo w momencie przebijania się przez blokadę policyjną

X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

Przechyl pad w prawo

Przechyl pad w lewo

X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea odblokowują się po każdej scenie czy po kilku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea odblokowują się po każdej scenie czy po kilku ?

Po każdej scenie. Dokładnie to gdy pojawia się na ekranie twarz bohatera którym będziesz grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadalem to pytanie, bo myślałem, że za każdą scenkę jest trophy (byle jak bym ją wykonywał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłam już raz grę i teraz zagram ponownie ale mam pytanie - chcę zacząć od wyboru pierwszego chapteru i czy jeśli przejdę grę bez auto-save to wpadnie mi też trophy "perfect crime"? albo zaliczy mi zakończenie konkretne? Czy muszę autosave wybierać? Wtedy pewnie nadpisują się poprzednie decyzje z pierwszej rozgrywki?

Podczas przechodzenia gry wybaczyłam Madison ale nie zaliczyło mi tego trofeum, dziwne.. Też mieliście takie przypadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam kod do pełnego poradnika ponieważ 2 razy wysłałem SMS jeśli ktoś jest zainteresowany pisać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję wykonać osiągnięcie Perfcect Crime, grę przeszedłem tak jak było napisane w poradniku ale nie zaliczło mi osiągnięcia chyba dlatego, że nie znalazłem w sklepie manfreda odcisków Loren. "Szklana gablota (Lauren oparła się na niej oglądając ekspozycję)." Tylko tego nie znalazłem i wczytałem rozdział i dalej nie mogę tego znaleźć czy ktoś może sprecyzować gdzie znajdują się te odciski ? i czy ten mały błąd ma znaczenie na osiągnięcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję wykonać osiągnięcie Perfcect Crime, grę przeszedłem tak jak było napisane w poradniku ale nie zaliczło mi osiągnięcia chyba dlatego, że nie znalazłem w sklepie manfreda odcisków Loren. "Szklana gablota (Lauren oparła się na niej oglądając ekspozycję)." Tylko tego nie znalazłem i wczytałem rozdział i dalej nie mogę tego znaleźć czy ktoś może sprecyzować gdzie znajdują się te odciski ? i czy ten mały błąd ma znaczenie na osiągnięcie ?

Jeszcze tego nie przechodziłam, ale też zamierzam mieć platynę. Wszyscy piszą że trzeba usunąć wszystkie odciski, więc niestety ma to znaczenie. :confused:

Najlepiej zobaczyć filmik na youtubie gdzie dokładnie znajdują się odciski;)

Edytowane przez radosiewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na youtubie gdzie się znajdują ostatnie odciski ale muszę mieć jakiegoś buga bo kiedy podchodzę do tego miejsca to nie wyświetla mi się żebym mógł coś zrobić ;/ nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Ponownie spróbuje jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×