Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

coś jest do dupci to jedyne trofeum jakie mi zostało i nie mam jak go wykonać chodzi i ten detoks przecież rozdział "blues jaydena" to tylko moment w którym sobie pitoli na pianinie i to wszystko więc gdzie ja niby mam się oprzeć tripo!? mógłby mi to ktoś wyjaśnić tak łopatologicznie? ;/

Napisalem Tobie w poscie wyzej... Punkt pierwszy, zrob to i graj dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wreszcie pomogło i platyna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy robiąc PERFECT CRIME - mam uciec Ethanem z hotelu czy zostać złapanym? Ma to jakiś wpływ na to trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy robiąc PERFECT CRIME - mam uciec Ethanem z hotelu czy zostać złapanym? Ma to jakiś wpływ na to trophy?

Ucieknij i uratuj syna. Mnie tak wpadło.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbrodnia Doskonała

Oczyść sklep Manfreda z dowodów + Pozwól Lauren, Hassanowi i Kramerowi umrzeć + Zabij Madison lub Jaydena + Wolny Morderca z Origami

Przechodząc grę w celu zdobycia tego pucharku, odpal rozdział Sklep Hassana (z opcją zapisu oczywiście) i od tego momentu kontynuuj fabułę, wykonując następujące czynności:

* Kiedy bandyta wejdzie do sklepu, poczekaj z tyłu, aż Hassan zginie (po prostu nie interweniuj),

* W rozdziale Zbieg pozwól, aby policja aresztowała Ethana (odsłoń plandeki z okien, podsuń skrzynię i poczekaj chwilę, aż gliny wejdą do budynku); co prawda ta czynność nie jest wymagana do zdobycia trofeum, ale znacznie ułatwi zdobycie kolejnego złota,

* W rozdziale Manfred zetrzyj wszystkie odciski, abyś nie trafił na komisariat. W czasie sceny (przed zabójstwem) nie wchodź do łazienki. Odciski należy zatrzeć z telefonu w gabinecie Manfreda, telefonu w sklepie, lupy, butelki whiskey, szklanek, pozytywki, którą podnosi Lauren oraz z drzwi frontowych,

* Pocałuj Madison i przebacz jej w rozdziale Na Wolności,

* Pozwól Lauren utonąć razem z samochodem. Po uwolnieniu się po prostu wydostań się przez drzwi pasażera nie zwracając uwagi na Lauren,

* Nie podaj Kramerowi lekarstwa na serce w rozdziale Twarzą w Twarz,

* Madison musi ponieść śmierć po tym, jak Shelby zamknie ją w sekretnym pokoju (poczekaj chwilę, a bohaterka się udusi),

* Jayden musi zginąć podczas walki z Shelbym w Starym Magazynie (oczywiście Jayden musi uprzednio sam odkryć kto jest zabójcą, aby pojechać w miejsce przetrzymywania Shauna – odsyłam do trofeum Sherlock).

W razie wątpliwości zaznaczę tylko, że nie ma znaczenia, co zrobi Ethan – ja przyjechałem nim uratować syna do Starego Magazynu i mimo to dostałem trofeum.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytalem caly topic i dalej nie jestem pewien czy jak przejde za pierwszym razem gre to moge wczytywac poszczegolne rozdzialy i wykonywac w nich trofea bez opcji zapisu? (nie mowie tu o tych trofeach ktore wymagaja przejscia wielu rozdzialow tylko tych co da sie zrobic w danym rozdziale w calosci)

czy zeby trofea wypadaly trzeba uzywac zapisu i nadpisywac gre?

Mam w planie zrobic najpierw trofea "jedno rozdzialowe" i pozniej zagrac w ciagu gre jeszcze raz by zajac sie tymi "fabularnymi"....dobrze mysle? czy lepiej od razu zaczac grac od nowa o robic w trakcie wszystkie trofea?

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytalem caly topic i dalej nie jestem pewien czy jak przejde za pierwszym razem gre to moge wczytywac poszczegolne rozdzialy i wykonywac w nich trofea bez opcji zapisu? (nie mowie tu o tych trofeach ktore wymagaja przejscia wielu rozdzialow tylko tych co da sie zrobic w danym rozdziale w calosci)

czy zeby trofea wypadaly trzeba uzywac zapisu i nadpisywac gre?

Mam w planie zrobic najpierw trofea "jedno rozdzialowe" i pozniej zagrac w ciagu gre jeszcze raz by zajac sie tymi "fabularnymi"....dobrze mysle? czy lepiej od razu zaczac grac od nowa o robic w trakcie wszystkie trofea?

Jeżeli chcesz tylko np. ugotować jajecznicę to wystarczy bez zapisu, jeżeli chcesz robić zakończenia lub perfekcyjną zbrodnie, to musi być włączony zapis. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jak ktoś "gotuje" jajecznicę. ;)

No, a co on niby robił? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a co on niby robił? :laugh:

Smaży jajecznicę wyglądającą jak omlet :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smaży jajecznicę wyglądającą jak omlet :tongue:

Mówił o jajecznicy(grałem tylko PL wersję) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omlet/jajecznicę się smaży. wink.gif

Gotuje się w garnku (np. zupę), a smaży na patelni (np. kotlety, czy naleśniki).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omlet/jajecznicę się smaży. ;)

Lol, w życiu bym nie wpadł, że to jakaś różnica jest (że się smaży, a nie gotuje) :laugh:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Prozaiczny problem aczkolwiek jednak :D

W Happy Birthday na samym początku:

Mam dokończyć rysunek w pracowni, nakryć do stołu i pobawić się z synkami :)

Tak też robię i nic - trofik nie wpada ;/

Ethan coś tam rysuje po czym mówi: OK powinienem skończyć w przyszłym tygodniu ;/ Co robie źle ;/

(co prawda jestem już dalej ale wróce po te trofeum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Prozaiczny problem aczkolwiek jednak :D

W Happy Birthday na samym początku:

Mam dokończyć rysunek w pracowni, nakryć do stołu i pobawić się z synkami :)

Tak też robię i nic - trofik nie wpada ;/

Ethan coś tam rysuje po czym mówi: OK powinienem skończyć w przyszłym tygodniu ;/ Co robie źle ;/

(co prawda jestem już dalej ale wróce po te trofeum)

Rysujesz aż będziesz mógł tylko wstać, rozkładasz talerze jak cie o to żona poprosi potem idziesz do ogrodu i ja najpierw karuzele zrobiłem potem z tym drugim samolot i 2 okrążenia dookoła domku na drzewie czy co tam stoi i potem miecze i gitara :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysujesz aż będziesz mógł tylko wstać, rozkładasz talerze jak cie o to żona poprosi potem idziesz do ogrodu i ja najpierw karuzele zrobiłem potem z tym drugim samolot i 2 okrążenia dookoła domku na drzewie czy co tam stoi i potem miecze i gitara :pardon:

No ja zrobiłem dokładnie tak samo jak piszesz ;) Myślałem że coś maszczę :D

Cóż - dokończę grę i wrócę po tego trofika. Gdzieś musiałem popełnić błąd ;)

Dziękuję Ci za info :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobiłem dokładnie tak samo jak piszesz ;) Myślałem że coś maszczę :D

Cóż - dokończę grę i wrócę po tego trofika. Gdzieś musiałem popełnić błąd ;)

Dziękuję Ci za info :)

Upewnij się że przy rysunku już nic więcej nie możesz zrobić, ma zostać tylko opcja wstań.

Przy obiedzie wszystkie talerze musisz ostrożnie rozłożyć, jeśli stukniesz którymś to trofik nie wpadnie.

No i zabawa z dziećmi to formalność.

Ja właśnie zrobiłem trofeum kamikadze i nigdy nie miałem tyle zabawy przy tym trofiku:]

Kobieta siedziała przy kompie jako pilot:P

Mówiła prawo a ja jest ona wychyl w lewo a ja jest :P ubaw po pachy ale trofik wpadł za pierwszym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonując trofeum "All Endings" mogę podczas napisów końcowych wyjść z gry i potem jak będę wykonywał nowe zakończenie tamto będzie zaliczone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie, ale spytam. Trophy Sherlock można zrobić przeskakując rozdziałami czy trzeba zacząć od zbierania tych śladów przy dzieciaku w namiocie i grać wszystko po kolei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie, ale spytam. Trophy Sherlock można zrobić przeskakując rozdziałami czy trzeba zacząć od zbierania tych śladów przy dzieciaku w namiocie i grać wszystko po kolei?

Było już wcześniej. Tak, musisz zacząć od pierwszego momentu gdzie zakładasz okularki. Jak masz pewność, że tam zebrałeś wszystko to możesz zacząć od następnego.

Wykonując trofeum "All Endings" mogę podczas napisów końcowych wyjść z gry i potem jak będę wykonywał nowe zakończenie tamto będzie zaliczone ?

Tak możesz, z tego co pamiętam to na początku każdego z filmów końcowych jest save. Po za tym zobacz w rozdziałach, tam są na ostatnich stronach zakończenia.

Edytowane przez wcisu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam wszystkie 17 zakończeń + wiadomości TV i są widoczne w rozdziałach, a trofik pomimo, że byłem zalogowany na PSN nie wpadł. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam wszystkie 17 zakończeń + wiadomości TV i są widoczne w rozdziałach, a trofik pomimo, że byłem zalogowany na PSN nie wpadł. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Ja miałem podobnie. Odblokowałem wszystkie 17 zakończeń i net mi padł. Po ponownym zalogowaniu odpaliłem któryś z epilogów (obojętnie jaki) i trofik wpadł. Możesz spróbować, może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie. Odblokowałem wszystkie 17 zakończeń i net mi padł. Po ponownym zalogowaniu odpaliłem któryś z epilogów (obojętnie jaki) i trofik wpadł. Możesz spróbować, może się uda.

Dzięki, ale nie pomogło. Jakieś pomysły jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Przed ''See all endings'' mieliście wszystkie trofea zrobione czy jakieś nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×