Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

usnełem gre, nie aktualizowałem i włączyłem jeszcze raz kampanie i nic dalej brak trofeów moze jak przejde całą to wpadną zobaczymy

Poszperałem trochę na temat Twojego problemu z trofeami i znalazłem coś takiego:

"... gdy zakończysz rozdział w centrum handlowym i na ekranie pojawi sie symbol autosave`a zapałzuj grę i wyjdź do głównego menu. Następnie załaduj ostatni save i w tym momencie trofeum "Interactive Drama" powinno wpaść. To samo tyczy sie trofeum "Happy Birthday" - pauza i wyjście z gry po rozdziale Ojciec i syn." Oczywiście trofea wpadną, gdy spełnisz wcześniej wszystkie wymagania ich dotyczące. Może to pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Dodam, że nie tylko z tym trofeum tak miałem. Także Sherlock czyli, że Jaydenem musimy wszystko znaleźć za pomocą IWO. Trzeba wczytać rozdział z rozwiązywaniem zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest możliwość jakie zakończenia spośród 18 mam już ukończone? Przeszedlem gre juz jakis czas temu teraz chcę wbić platyne a po prostu nie chcę robić takiego samego zakończenia jak robiłem wcześniej?

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierta, gra na pewno warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest możliwość jakie zakończenia spośród 18 mam już ukończone? Przeszedlem gre juz jakis czas temu teraz chcę wbić platyne a po prostu nie chcę robić takiego samego zakończenia jak robiłem wcześniej?

dzięki!

Jasne...w wyborze chapterów masz wszystkie napisane...sprawdzasz wg. rozpiski i wsio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię trofeum Zbrodnia doskonała i mam pytanko

W sklepie Manfreda jak nie wyczyszcze jednego odcisku to gra mnie jakoś poinformuje? I jeżeli tak się stanie to będę mógł powtórzyć rozdział,zrobię dobrze to pucharek Perfect Crime wpadnie?

W rozdziale Zbieg,Ethan musiał dać się złapać policji. Jeżeli alw dałem złapać,ale Jayden wypuścił Ethana,pucharek wpadnie?

Nerd / Sherlock

W tym pucharku musze od nowa gre przechodzic czy wystarczy powtarzać misje i tam zbierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LionelPL

Jeśli nie wyczyścisz wszystkich odcisków, to kamera przejedzie na miejsce, które pominąłeś, i następnym eventem będzie wizyta na komisariacie. Jeśli wszystko będzie ok, to takiej sceny nie zobaczysz. Tak, wystarczy powtórzyć ten rozdział, naprawić błąd i lecieć dalej.

O ile dobrze pamiętam, to Ethan miał być na wolności, i dotrzeć do Shauna, ale głowy sobie uciąć nie dam

Co do Nerda to musisz znaleźć wszystkie wskazówki, i odnaleźć mordercę przy pomocy ARI, a to wszystko musi być na jednym savie, więc jeśli pominąłeś coś przy pierwszym miejscu, to musisz się cofnąć aż tam - czyli w zasadzie na sam początek gry. Lecz jeśli do tej pory znajdowałeś wszystko, to nie ma potrzeby wczytywania wcześniejszych miejsc

Edytowane przez LukeDNB
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Chciałbym sprawić sobie heavy rain'a i nie wiem, czy można grać w wersje move edition normalnie na dualshocku, nie mając move ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Chciałbym sprawić sobie heavy rain'a i nie wiem, czy można grać w wersje move edition normalnie na dualshocku, nie mając move ?

Można bez problemu, move jest opcjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: przeszedłem już Heavy Rain, zostało mi kilka brązów które zrobię w wyborze rozdziałów, wypróbowany mistrz (za pierwszym przejściem zrobiłem wszystkie próby, ale w próbie z jazdą w aucie miałem problem z QTE jak się rozwaliłem i nie mogłem wyciągnąć nagrody), i oba złotka. Robię teraz Zbrodnię Doskonałą i mam pytanie: co musi zrobić Ethan, Jayden i Madison? Dostać się do końcowej lokacji, zginąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robię teraz Zbrodnię Doskonałą i mam pytanie: co musi zrobić Ethan, Jayden i Madison? Dostać się do końcowej lokacji, zginąć?

Zbrodnia Doskonała

Lista co trzeba zrobić:

-Kiedy bandyta wejdzie do sklepu, poczekaj z tyłu, aż Hassan zginie (po prostu nie interweniuj),

-W rozdziale Zbieg pozwól, aby policja aresztowała Ethana (odsłoń plandeki z okien, podsuń skrzynię i poczekaj chwilę, aż gliny wejdą do budynku),

-W rozdziale Manfred zetrzyj wszystkie odciski, abyś nie trafił na komisariat. W czasie sceny (przed zabójstwem) nie wchodź do łazienki. Odciski należy zatrzeć z telefonu w gabinecie Manfreda, telefonu w sklepie, lupy, butelki whiskey, szklanek, pozytywki, którą podnosi Lauren oraz z drzwi frontowych,

-Pocałuj Madison i przebacz jej w rozdziale Na Wolności,

-Pozwól Lauren utonąć razem z samochodem. Po uwolnieniu się po prostu wydostań się przez drzwi pasażera nie zwracając uwagi na Lauren,

-Nie podaj Kramerowi lekarstwa na serce w rozdziale Twarzą w Twarz,

-Madison musi ponieść śmierć po tym, jak Shelby zamknie ją w sekretnym pokoju (poczekaj chwilę, a bohaterka się udusi),

-Jayden musi zginąć podczas walki z Shelbym w Starym Magazynie (oczywiście Jayden musi uprzednio sam odkryć kto jest zabójcą, aby pojechać w miejsce przetrzymywania Shauna – odsyłam do trofeum Sherlock).

http://trophyhunters...avy-Rain/pelna/

na pierwszej stronie tego wątku też masz wszystko co i jak opisane

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ethan co musi zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robię zakończnie jak łzy w deszczu wg tego poradnika, to resztę mam tak samo zrobić jak w poprzednich zakończeniach wg kolejności poradnika? Bo pisze tylko, że mam uciec z budynki i nie odgadnąć hasła do laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem Ci na PW przecież, że robisz wszystko tak jak w zakończeniach #3 z tą różnicą, że jak dojdziesz do tego momentu, to nie zgadujesz hasła i uciekasz z budynku.

Reszta potoczy się sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko wg poradnika i brakuje zakończenia Nowy Start. Jak je szybko wykonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra próbuję zrobić trofik god father

jak się odnosić do tych godzin ma to być równo o 16:30 przekaąska ?? Bo jak przyjechałem do domu była 16:40 więc już po czasie . Czy powodem mogło być za długie uruchamianie samochodu ?? Zanim uruchomiłem czytałem poradnik co tam będzie trzeba robić

Druga rzecz to jak byłem o tej 16:40 w kuchni to nie mogłem ani wziąc owoców z koszyczka ani otworzyć szafki nad mikrofalą . Nie pojawiały się przyciski akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze przyjeżdża się o 16: 40 więc się nie przejmuj tylko od razu daj małemu jedzenie. nie musisz robić tego dokłądnie o takiej godzinie, ale gdzieś w okolicach tych godzin. u mnie też nie dało się otworzyć szafki nad mikrofalą, ale owoce dało się ponieść - musisz stanąć tuż przed drzwiami wyjściowymi w kuchni i wtedy powinien pojawić się przycisk akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba najpierw z dzieciakiem zagadać czy chce przekąskę . Dopiero wtedy aktywują się przyciski akcji do przekąsek . A ja latałem jak głupi po kuchni żeby złapać te przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jak to jest z tymi zakończeniami? Właśnie zrobiłem sobie na drugim zapisie Zbrodnię Idealną, teraz chcę się zabrać za robienie pozostałych zakończeń, mam nadpisywać mój aktualny save? System gdzieś to sobie zapisze że już miałem jakieś zakończenie, zmieniłem bieg historii i mi dopisze te pozostałe zakończenia na tym jednym zapisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jak to jest z tymi zakończeniami? Właśnie zrobiłem sobie na drugim zapisie Zbrodnię Idealną, teraz chcę się zabrać za robienie pozostałych zakończeń, mam nadpisywać mój aktualny save? System gdzieś to sobie zapisze że już miałem jakieś zakończenie, zmieniłem bieg historii i mi dopisze te pozostałe zakończenia na tym jednym zapisie?

O ile dobrze pamiętam, to powinieneś robić te zakończenia w odpowiedniej kolejności, wszystko masz opisane w poradniku. Wówczas nadpisujesz stan gry, więc jeśli będziesz robić zgodnie z poradnikiem to zminimalizujesz ilość koniecznych powtórzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy wpadnie mi to trofeum przed ostatnim siódmym przejściem bo mam je już zrobione w pierwszym i drugim sejfie.

Ufff... Udało się, 6 przejść i zaakceptowało te z poprzedniego sejfa. :)

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×