Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za poradnik pewnie sie przyda ale na razie ciesze sie z gry i wole go nie czytac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł jest niesamowity, to oczywiste. Jednak przyczepiłbym się do „próby motyla”... po cholerę czołgać się po szkle, skoro można by rozgarniać je na boki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca miał dużo skoro mógł zawracać w tym tunelu, a czas nie grał tutaj roli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry zauważycie o wiele, wiele wiecej niezgodności i niedociągnięć...no ale cóż, taki urok HR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo to jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt...tutaj muszę się zgodzić. Pierwsze przejście gry jest zaiste bardzo fajne ponieważ tworzy się własną historię.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że po zobaczeniu wszystkich zakończeń okazuje się... że niewiele wpływamy na grę. Za drugim podejściem już powiewa nudą ;/

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmusiłem się, żeby splatynować Heavy Rain. Wbijanie platynki było całkiem przyjemne, choć momentami mozolne i żmudne. Chciałem to zrobić jeszcze przed premierą Beyond: Two Souls, no i udało się. :D

Co ciekawe, przechodząc grę po raz drugi, a potem robiąc poszczególne zakończenia, można wychwycić sporo luk fabularnych, których nie zauważa się przy pierwszym przejściu. Niemniej polecam obadać wszystkie zakończenia, żeby pełniej poznać historię zabójcy z origami.

Oczywiście skorzystałem z poradnika. Dzięki Patricko! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie gra 'pada' mi na etapie "Ojciec i syn" (sam początek gry). Najpierw nie ma dźwieku, potem gra 'zamarza' i jedyne co mogę/muszę zrobić to ponowne uruchomienie konsoli. Gra płyta, stan bardzo dobry, edycja move, pobierałem aktualizacje. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powazny problem z trofeum "Wszystkie zakończenia" otóż do platyny pozostało mi już tylko to jedno trofeum. Robiłem wszystko zgodnie z poradnikiem odnośnie zakończeń, w wyborze rozdziałów mam 18 zakończeń tzn epilog - tytuł x 18 i aby sie upewnic sa wszystkie zakonczenia z poradnika. Jednak trofeum mi nie wpadło, miał juz ktos podobny problem ? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz sie udalo. Mialem wszystkie zaczalem te zakonczenia ogladac jeszcze raz przez wybor rozdzialu i po obejrzeniu 3 trofeum wpadlo. Jest platyna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie za bardzo wiem gdzie zapytać o tą grę więc może ktoś tutaj mi odpowie. W jednym z rozdziałów przez pomyłkę wybrałem nie ten guzik co trzeba i zaskutkowało to tym czego nie chciałem zrobić, więc uruchomiłem z menu w opcji"rozdziały" ten sam moment z opcją zapisu(nadpisuje mi na mojego obecnego sava) i czy moje poprzednie decyzje zostały anulowane? bo pojawił się komunikat, że kolejny sceny mogą pojawić się w innej chronologii i za bardzo nie wiem jak to zinterpretować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakie trofeum polujesz. Jeśli te związane z zakończeniami to rób tak jak to opisałem w poradniku.
Musisz zaczynać od tych momentów, które tam opisałem. Jak na razie interesuje Cię tylko ukończenie gry, to nie powinno być problemów.
Ale opisz dokładniej co chcesz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post trafił do złego działu bo nie mogłem znaleźć tematu o heavy rain i chodziło tylko o ukończenie gry. Moje decyzje generalnie nie zadowoliły mnie ale taka konsekwencja wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy Birthday Prologue - Complete the drawing + Set the table + Play with kids

 

 

Nie kumam. Podszedłem do stołu, nakreśliłem projekt, skończyłem go całego, potem poszedłem po talerze, a na końcu wybrałem miecze jako zabawę i nie dostałem tego pucharu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ukończyłeś projekt? Musi się podpisać na samym końcu. W poradniku jest opisane wszystko. Na szczęście sekwencja jest na początku gry, więc w razie czego można ją powtórzyć potem szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodzi. Trzeba biegać z tym dzieckiem na barana przez około minutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieważne

 

Skończyłem grę i, jak dla mnie, warto było kupić PS3 nawet dla niej i kilku innych exów. Tak mi się spodobała, że chyba spróbuję zrobić platynę.

Edytowane przez mefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×