Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z trofeum problem w tym, że przechodziłem ten rozdział, zagrałem na pianinie, potem analizowałem dowody i nawet nie miałem opcji czy zażywać tripo czy nie :| Ktoś wie co tu jest grane?

Detoks

Blues Jaydena - Oprzyj się chęci na tripokainę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sebinho

Mialem to samo wczesniej pewnie dales sie zlapac jak grales Ethanem rozdzial czy dwa wczesniej, dlatego jestes na komisariacie a nie u siebie w hotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sebinho

Wrocic do tego rozdzialu gdzie Ethan ucieka do metra i nie dac sie zlapac tylko uciec, to jest 15 min gry wiec nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś w którym momencie przechylić tego pada, żeby samochód policyjny we mnie nie wjechał? Chodzi o moment, gdzie trzeba przechylić pada w prawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś w którym momencie przechylić tego pada, żeby samochód policyjny we mnie nie wjechał? Chodzi o moment, gdzie trzeba przechylić pada w prawo...

Gdy wóz policyjny zrówna się z twoim wozem kamera przełączy widok do środka twojego wozu i od razu w tym momencie

przechylasz pada w prawo , po za tym powinny ci się pokazać kierunki do od chylenia pada smile.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze odchylałem pada tak mniej więcej w połowie, ale wydaje mi się że nie chodzi o czas reakcji tylko w jaki sposób go odchylimy - trzeba delikatnie go przechylać, a nie robić zbytnio gwałtownych ruchów;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady, dzisiaj jeszcze pokombinuje z tym Kamikaze... wszystkie ruchy mi wychodzą a tamten nie, irytujące to... :down:

EDIT: Trophy wpadło, nie używałem tak gwałtownie pada, tylko leciutko i jest :)

PS. Chcę wbić trofeum 'Wypróbowany Mistrz' ale mi nie wchodzi, robiłem wszystkie po kolei z opcją zapisu i dupa blada. Przy rekinie miałem te same litery, które mam przy szczurze... ktoś wie o co chodzi? Dlaczego stan gry mi sie nie zapisuje?

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tych prob nie da sie zaliczyc mieszajac chapterami tylko trzeba grac od 1 do ostatniej, jak masz jeszcze jakies pytania to pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Kamikaze" wystarczy, że przechylę pada prawidło, nacisnę bez omyłek etc. czy muszę w danym momencie, gdy mam wybór, wybrać konkretną drogę(cholera, jakie długie zdanie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Kamikaze" wystarczy, że przechylę pada prawidło, nacisnę bez omyłek etc. czy muszę w danym momencie, gdy mam wybór, wybrać konkretną drogę(cholera, jakie długie zdanie)?

* Kamikaze - The Bear - Take the best route on the highway.

Skorzystaj z następujących wskazówek:

  • LEWO lub PRAWO
  • PRAWO
  • LEWO
  • LEWO przy barierce
  • PRAWO przy dwóch samochodach i autobusie
  • PRAWO
  • PRAWO
  • PRAWO (SixaxiS)
  • LEWO lub PRAWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Kamikaze" wystarczy, że przechylę pada prawidło, nacisnę bez omyłek etc. czy muszę w danym momencie, gdy mam wybór, wybrać konkretną drogę(cholera, jakie długie zdanie)?

Tu jest najlepszy poradnik ------- http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

Ja z tym poradnikiem wbiłem większość trofeów, Kamikaze też jest tutaj świetnie opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wpadło mi trofeum Sherlock, to przyda mi się to do Wszystkich zakończeń (jeżeli po wpadnięciu Sherlock dociągne do końca gry) czy mogę sobie wyjść po wpadnięciu trophy i zabierać się za Wszystkie Zakończenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smialo sie mozesz brac, nie przeszkadza w niczym, po prostu jakby co to "zrezygnujesz" ze sledztwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co zrobić aby

Ethan nie umierał na końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno kims zapobiegajac zastrzelenia Ethana, np Madison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc trofeum 'Zbrodnia Doskonała' lepiej jest nie dojechać Ethanem do Starej budowy czy dojechać (lub bez różnicy). ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiąc trofeum 'Zbrodnia Doskonała' lepiej jest nie dojechać Ethanem do Starej budowy czy dojechać (lub bez różnicy). ?

Mi wapdło jak nie dojechałem Ethanem. Madison zabiłem w kryjówce Origami, a Jayden znalazł magazyn i zginął na pasie transmisyjnym - tu jest podobno bug i nie można dać się zastrzelić tylko trzeba zginąć właśnie na tym pasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc trofeum 'Zbrodnia Doskonała' lepiej jest nie dojechać Ethanem do Starej budowy czy dojechać (lub bez różnicy). ?

Ja z kolei dojechałem Ethanem i uratowałem syna, a torfeum wpadło, więc wychodzi na to, że jest to bez różnicy, a Jaydenem jak kolega wyżej napisał, trzeba zginąć na tym pasie.

Ja jeszcze nie mam platyny ale grę przeszedłem ze trzydzieści razy i na samą myśl, że znowu coś sknociłem i nie mam pożądanego epilogu przyprawia mnie o mdłości.

Edytowane przez davidkoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "Żegnaj, Szajba - Szajba - Przeżyj walkę z Szajbą" bije się w tym warsztacie z Szajbą, wykonuje bezbłędnie sekwencje ale nie mam żadnego uwolnienia się z samochodu jak to jest napisane w poradniku. Jak mam zrobić żeby wpadło to trofeum?

Jeszcze jedno czy trofeum "Sherlock" i "Zbrodnia Doskonała" mogę zrobić za jednym zamachem? W sensie postępując według poradnika dotyczącego tych dwóch trofeów i na końcu zginać Jaydenem na tej taśmie zdobędę oba trofea ?

Edytowane przez Stawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "Żegnaj, Szajba - Szajba - Przeżyj walkę z Szajbą" bije się w tym warsztacie z Szajbą, wykonuje bezbłędnie sekwencje ale nie mam żadnego uwolnienia się z samochodu jak to jest napisane w poradniku. Jak mam zrobić żeby wpadło to trofeum?

Jeszcze jedno czy trofeum "Sherlock" i "Zbrodnia Doskonała" mogę zrobić za jednym zamachem? W sensie postępując według poradnika dotyczącego tych dwóch trofeów i na końcu zginać Jaydenem na tej taśmie zdobędę oba trofea ?

Wszystko masz dokładnie opisane w tym miejscu

http://www.ps3trophies.org/game/heavy-rain/guide/

lub

http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum "Żegnaj, Szajba - Szajba - Przeżyj walkę z Szajbą" bije się w tym warsztacie z Szajbą, wykonuje bezbłędnie sekwencje ale nie mam żadnego uwolnienia się z samochodu jak to jest napisane w poradniku. Jak mam zrobić żeby wpadło to trofeum?

Jeszcze jedno czy trofeum "Sherlock" i "Zbrodnia Doskonała" mogę zrobić za jednym zamachem? W sensie postępując według poradnika dotyczącego tych dwóch trofeów i na końcu zginać Jaydenem na tej taśmie zdobędę oba trofea ?

1. Musisz po prostu upuścić Tripo. Kiedy Jayden będzie szukał narkotyku, to Ty po prostu wykonaj błędnie którąś z sekwencji tak, by tripo mu wypadło, np. jeżeli masz pokazane, by przytrzymać R1 to naciśnij R1 i wtedy wykonasz to błędnie, a Szajba weźmie Cię do tego samochodu, wtedy Ty będziesz musiał się uwolnić i pokonać go, gdy będziecie walczyć. Potem trofeum powinno spokojnie wpaść :)

2.Myślę, że tak :) Ja obecnie robię trofeum Zbrodnia Doskonała, ale nie pomyślałem i najpierw robiłem trofeum Sherlock, a takto poszedłbym na skróty i miałbym oba trofea za jednym zamachem :) Ale cóż...

Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sebinho, + poszedł, zaraz odpalę HR i spróbuje z tą fiolką i chyba się wezmę za Zbrodnie i Sherlocka :). Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja w taki sposob zrobilem dwa naraza te trofea, wpadly bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×