Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee... ja nie zauważyłem jeszcze że jest nowy soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolszko skad wziales nowy soft ?

On mial byc w czwartek z updatem. Zawsze wszystko tak jest.

Pozdrawiam

ArCzI

przepraszam bardzo.

http://blog.us.playstation.com/2007/11/19/...re-update-v201/

Napisane jest ale jak nie bylo tak nie ma do sciagniecia

Tutaj jest napisane jakie zmiany zostaly wprowadzone wiec skad to przedziwne pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaa... ja już ssam

arczi - Ty grywasz w Tekken 5DR Online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ten soft zajmuje? o.O

Bo strasznie wolno mi go sciaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pierwsze i ostatnie co mogę powiedzieć nt tego softu to to że nie widzę zmian :| moim zdaniem osoby które nie miały problemu z F2.0 nie będą widziały nic w F2.1, mój poprzedni soft był sprawny, nic się nie wieszało itd więc nie pozostaje mi nic jak nie wypowiadać się w tym temacie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Kolszko skad wziales nowy soft ?

On mial byc w czwartek z updatem. Zawsze wszystko tak jest.

Pozdrawiam

ArCzI

przepraszam bardzo.

http://blog.us.playstation.com/2007/11/19/...re-update-v201/

Napisane jest ale jak nie bylo tak nie ma do sciagniecia

Tutaj jest napisane jakie zmiany zostaly wprowadzone wiec skad to przedziwne pytanie.

Pozdrawiam

Update PSS ma być dziś nie w czwartek, bo w czwartek jak powinieneś wiedzieć w USA jest święto dziękczynienia, a w jednej dzień dla jednego kraju a w inny dla innego to się za bardzo nie kalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Poprawiono stabilnosc podczas grania'

o.O

A mi sie juz 2 razy demo F1 zacieło.. -,-

Nie wiem o co biega..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boze na smierc zapomnialem Fakt

Przepraszam za pomylke

Pozdro ProroK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile ten soft zajmuje? o.O

Bo strasznie wolno mi go sciaga...

mnie się ściągał tyle ile każdy inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam UNO problemo... w wersji 2.0 nic sie nie działo, teraz w wersji 2.1 rwie mi połączenie w grach online, co idzie za tym za każdym razem, np gdy gram online w Tekken 5DR dostaję karę 1000pkt w plecy a już mam 2 tysiaki pkt do tyłu przez dwa zerwania... odrobię to może w tydzień Z pewnością to nie wina neo ani routera bo wszystko bardzo dobrze sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mam UNO problemo... w wersji 2.0 nic sie nie działo, teraz w wersji 2.1 rwie mi połączenie w grach online, co idzie za tym za każdym razem, np gdy gram online w Tekken 5DR dostaję karę 1000pkt w plecy a już mam 2 tysiaki pkt do tyłu przez dwa zerwania... odrobię to może w tydzień Z pewnością to nie wina neo ani routera bo wszystko bardzo dobrze sprawdziłem.

No dokladnie, mialem to samo tylko ze z inna gra o.O

Ło co chodzi? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zaimplementują DivX'a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie zbliża się soft 2.3

- nowy PS Store

- obsługa Master DTS (audio) dla blu-ra'yów

Podejrzewam, że będzie jeszcze z jeden upek firmware może 2.35-6 i w 2.4 według oficjalnych zapowiedzi doczekamy się XMB a mi się wydaje nawet że wraz z XMB będzie też Home.

Nie ma tematu o coraz to nowych firmware ogólnie więc warto wykorzystać ten topic do rozmów o nowych firmware wchodzących i już udostępnionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiło się tyle, że nowy update zlikwiduje podział pomiędzy różnymi regionami w PSS... Jakoś sprawa ucichła. Szkoda, bo Europa jest traktowana po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mówiło się tyle, że nowy update zlikwiduje podział pomiędzy różnymi regionami w PSS... Jakoś sprawa ucichła. Szkoda, bo Europa jest traktowana po macoszemu.

Nigdy nie mowilo sie o braku podzialu miedzy sklepami ale o braku regionalnej blokady sklepu - innymi slowy na europejskiej PS3 mozna zalozyc konto i zalogowac sie do Japonskiego PSN i vice versa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu. Od teraz można dyskutować tutaj o najnowszych FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu. Od teraz można dyskutować tutaj o najnowszych FW.

I bardzo dobrze! Przyda się taki temat. Będzie można zgłaszać ewentualne bugi i inne "ułomności" i zalety nowych firmware'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

a ja mam taki problem rwie mi polaczenie z netem, jak gram w gre to strasznie laguje a polaczenie w grze mam na maxa ;/

pomozecie cos?

powiedz jeszcze w jakiej grze, bo np. w PESie jak rywal ma słabe łącze to Tobie też będzie lagować, obojętnie jaką prędkością będziesz dysponował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz jeszcze w jakiej grze, bo np. w PESie jak rywal ma słabe łącze to Tobie też będzie lagować, obojętnie jaką prędkością będziesz dysponował.

A to jest temat na takie dyskusje? Nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokryty spoko zrobłeś przemianowując nazwe brakowało jako tako miejsca na gadanie o firmware bo cop nowy wychodził to nowy temat.

Co do FW nie wiem czy zauważyliście, ale teraz wybierając strefę czasową w ustawieniach PSKi po wybraniu ustawienia strefy czasowej pojawia nam sięziemia znana z Muzyki i nacelowuje się na daną strefe czasową Małe, a cieszy

moim zdaniem posty nie na temat powinny wpaść do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy FW już zassany Nowy sklep sprawuje się całkiem dobrze, nielicząc tego że mi się wszystko długo ładuję (na łączu 1Mb) i to ze Family Games w menu głównym jest niepotrzebne, ponieważ jest też w All Games. Może te długie loadingi są spowodowane tym, że dużo ludzi teraz siedzi na sklepie, mam nadzieję że później wszystko wróci do normy po tym oblężeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

u mnie tez muli strasznie ten PSS O_c, ogolnie cala zawartosc jest odrazu, ale same ikonki plikow laduja sie naprawde dlugo, mam 6mbps wiec to musi byc cos u nich ://

sam look calkiem spoko napewno na plus im to wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SonnyTRK

Próbowałeś Tutaj Nie wiem czy to jest najnowszy, bo tam nie jest napisane co to za wersja.

@daur

Jak u ciebie na takim łączy też muli to pewnie wina przeciążonych serwerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×