Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, masz rację że ps3 pracuje pod PowerPC64 ale skoro w trybie OtherOS można zainstalować Linuxa pod powerPC, to przy zmodyfikowanym hypervisor`rze można by też emulować architekturę X86 lub X64 tak jak to robi W.maszyna. wiem że to tylko mżonki ale to właśnie hypervisor jest kluczem do całego procesu emulacji systemu.Ale dość już o tym i chciałem swoje FW więc UP...

Sorry, za bałagan w temacie ale jakiś inteligent przeniósł mój temat TU, założyłem własny temat, teraz macie bałagan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dość już o tym i chciałem swoje FW więc UP...

Ale czego Ty teraz oczekujesz, bo nie kminie za bardzo... Że ktoś Ci powie gdzie możesz kupić konsolę ze starym softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedzmy znajdę PS3 80 gb i ktoś stwierdzi że na starcie był tam fw 2.60 powiedzmy, a dla przykładu w 40 gb 2.40 to trochę da mi to do myślenia przy zakupię..

Poza tym to dobrowolny temat jak chcesz to pisz jak nie to włos ci z głowy nie spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co Ci da informacja jaki soft byl w konsoli na starcie (rok badz wiecej temu), skoro jest zaktualizowana do 3.15? powinienies raczej pytac o aktualnie zainstalowana wersje w konsoli, a takiego egzemplarza (z tak starym softem - konsola musiala byc uzywana offline i nie grano na niej w gry z 2009/2010) raczej nie znajdziesz. chyba, ze jakies lezaki magazynowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czy wiecie, że na każdej płycie z grą jest nagrany update systemu jaki w danej chwili był najnowszy. Konsola zaktualizuje się z krążka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czy wiecie, że na każdej płycie z grą jest nagrany update systemu jaki w danej chwili był najnowszy. Konsola zaktualizuje się z krążka.

pisalem o tym jeden post nad Twoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem o tym jeden post nad Twoim

No to jeden z nas jest chyba ślepy. Ja nic nie widzę w twoim poście o najnowszych FW na płytach z grami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) konsola musiala byc uzywana offline i nie grano na niej w gry z 2009/2010 (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja zamierzam kupić właśnie Taką z magazynu bo wersji 80 gb jest na pęczki tylko trzeba, wiedzieć gdzie szukać, wersji 60gb tez można trafić tylko cholernie są drogie ok 2300zł...

i właśnie po to mi ta informacja, nikt was do tego nie zmusza, właściwie proszę was o jedną informacje z pierwszego dnia działania waszej konsoli co w tym takiego trudnego?, chyba że nie pamiętacie lub nie chcecie a to inna sprawa, nie zmuszam...

mogę kupić 80GB za 1139 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używaną konsolę 80GB PAL od osoby która nie miała jej podpiętej do internetu.

Konsola była zakupiona w Polsce w okolicach maja 2009.

Soft był 2.8x jeśli dobrze pamiętam... ja zaktualizowałem do ostatniej wersji przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używaną konsolę 80GB PAL od osoby która nie miała jej podpiętej do internetu.

Konsola była zakupiona w Polsce w okolicach maja 2009.

Soft był 2.8x jeśli dobrze pamiętam... ja zaktualizowałem do ostatniej wersji przez internet.

I oto chodziło, nie żałujcie klawiatury...

up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Peesa kupiłem jakiś czas temu, teraz dokładnie nie powiem jaki miałem wtedy sofcik ale czy jest jakaś możlowośc by to jakoś sprawdzic jaki tam był, gdzieś to pisało itp.

mam fata 80gb

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to można sprawdzić w informacjach o systemie, w ustawieniach systemu bodajże. Ale to jest informacja o aktualnie zainstalowanym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J też czytałem o tym nie wiem jak chlebaczki ale w slimie zrobiłem to jak piszą sciągłem soft ze stronki zrobilem odpowiednie Foldery wpiołem Pendriva i jest 3.15 z polskim menu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J też czytałem o tym nie wiem jak chlebaczki ale w slimie zrobiłem to jak piszą sciągłem soft ze stronki zrobilem odpowiednie Foldery wpiołem Pendriva i jest 3.15 z polskim menu :biggrin:

Żartujesz.... Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz.... Prawda?

ja kupiłem tydzień temu slim 250gb

był tylko ANG język z tych co kumałem, podpiąłem do neta zrobiłem UP i w ustawieniach pojawił się język PL :)

śmiga i hula po PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja swojego Fata 80GB kupiłem w listopadzie 2009 nowego ze sklepu i miał wersję softu 2.49 chyba bo przy uruchomieniu pierwszej gry zaktualizował się do 2.51 z płyty.

 

Edytowane przez Simon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że 1 kwietnia będzie można skasować z Forum dział Linux. Nowy system update usuwa możliwość instalacji Other OS, jak również możliwość użytkowania już zainstalowanego Linuxa.

http://blog.us.plays...e-v3-21-update/

Inne "przydatne" funkcje FW 3.21 jak na razie nie są znane :P

P.S. Czyżby żarcik na prima aprilis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie tak zmartwiacie i denerwujecie ta inormacja o usunieciu LUnuxa z PS3 a przeciez wystarczy spojrzec na date kiedy ma niby pojawic sie ta aktualizacja. Nie wiedzialem, ze tak latwo mozna manipulowac ludzmi i latwo wyprowadzic ich z rownowagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ze soft nie wychodzi przeciez tylko w Polsce a juz decyzja o tym, no a w innych krajach nie biora do siebie az w takim stopniu 1 kwietnia jako prima aprilis o ile wogole biora ;)

Edytowane przez Gregor___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde konsola ma nam slużyc do grania , ja sie ciesze ze Sony proboje jakos blokowac 'hackerow' i innych ciuli ktorzy chca zlamac nam czarnulke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde konsola ma nam slużyc do grania , ja sie ciesze ze Sony proboje jakos blokowac 'hackerow' i innych ciuli ktorzy chca zlamac nam czarnulke.

Powiedz to jednemu z moderatorów (hi Spider). Sony wywali dostęp do linuksa, to albo kupi komputer, albo będzie musiał zrezygnować z funkcji moderatora forum. Żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Czy ten cały geohot robi wam coś złego? Próbuje dowieść panom z Sony że nie ma rzeczy "nie do złamania", a nawet jeśli kiedykolwiek udałoby się odpalić piracką kopię gier na PS3 to czy wy na tym w jakikolwiek sposób tracicie? Nie. Tak jak to było w przypadku PS2. Kto chciał kupować gry oryginalne to je kupował, kto nie chciał to kupował Swap Magica i jechał na piratach. Czy uczciwi coś tracili? Nie (a nawet postawiłbym tezę że dzięki piractwu sprzedało się aż tyle konsol PS2). A teraz ci wszyscy którzy stoją w opozycji do złamania PS3 cokolwiek zyskują? Nie. A dodatkowo nie wiadomo czy PS3 nie upodobni się do Xboxa za sprawą abonamentu co podzieli graczy na lepszych i gorszych.

Tak więc, jeżeli Sony nie da czegoś ciekawego w zamian za Linuxa by gracze mogli powetować sobie stratę (zawsze lepiej mieć więcej niż mniej) to ja będę bardzo rozczarowany postępowaniem Japończyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to jednemu z moderatorów (hi Spider). Sony wywali dostęp do linuksa, to albo kupi komputer, albo będzie musiał zrezygnować z funkcji moderatora forum. Żal.

Przecież dalej bedzie mogl pisac na forum z poziomu ps3 zostanie mu przegladarka internetowa

Ale o co chodzi? Czy ten cały geohot robi wam coś złego? Próbuje dowieść panom z Sony że nie ma rzeczy "nie do złamania", a nawet jeśli kiedykolwiek udałoby się odpalić piracką kopię gier na PS3 to czy wy na tym w jakikolwiek sposób tracicie? Nie. Tak jak to było w przypadku PS2. Kto chciał kupować gry oryginalne to je kupował, kto nie chciał to kupował Swap Magica i jechał na piratach. Czy uczciwi coś tracili? Nie (a nawet postawiłbym tezę że dzięki piractwu sprzedało się aż tyle konsol PS2). A teraz ci wszyscy którzy stoją w opozycji do złamania PS3 cokolwiek zyskują? Nie. A dodatkowo nie wiadomo czy PS3 nie upodobni się do Xboxa za sprawą abonamentu co podzieli graczy na lepszych i gorszych.

Tak więc, jeżeli Sony nie da czegoś ciekawego w zamian za Linuxa by gracze mogli powetować sobie stratę (zawsze lepiej mieć więcej niż mniej) to ja będę bardzo rozczarowany postępowaniem Japończyków.

Ja wole zeby ps3 nie zostalo zlamane, gdy gram z kims przez internet to wiem ze ktos tez musial wydac ciężko zariobone pieniadze na jakas gierke.

Edytowane przez Rizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×