Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyszedł nowy FW, ale proponuje wstrzymać się z jego instalacją przez jakiś czas. Albo hot plota, albo nie, ale ponoć dużo ludzi zbrickowało sobie konsolę.

 

http://www.justpushstart.com/2013/06/ps3-4-45-update-bricking-peoples-consoles/

 

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-3-Support/Problem-after-update-to-4-45/td-p/40712247

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany..!! Dziś znalazłam coś takiego: http://www.ppe.pl/news-22866-wazne__nie_instaluj_dzis_fw_4_45_dla_ps3_.html

 Mam nadzieję, że to tylko plotka... Czy to działa tylko dzisiaj..? Jak się tego ustrzec... ? :shok:

( ja mam dysk 750 GB )

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pobrałeś aktulkę to się módl, jak nie to masz farta bo ją już wyrzucili

Zachowajcie zatem szczególną ostrożność. Oprogramowanie pojawiło się w europejskim PlayStation Network, jednakże szybko zostało wycofane przez Sony.

 

Mam farta, że ps+ mi nic nie pobrał. Chociaż hamburgerom to na dobre wyjdzie bo na dwór wyjdą. (Mam na myśli tych grubych).

Źródło: ps3site.pl

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało się i zainstalowało. Konsola zaliczyła zwis ale po ponownym uruchomieniu działa. Radzę w automatycznych aktualizacjach odhaczyć pobieranie FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało i zainstalowało się automatycznie (PS+), posiadam dysk 750GB ale żadnych błędów (jeszcze) nie zauważyłem... Wszystko działa jak przed updatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może pojawiać się w szczególności w konsolach po upgradzie/wymianie dysku. Pliss o nie spamowanie wątku postami typu "zaktualizowałem i jest gicior" nie wnoszą zbyt wiele a przykrywają istotniejsze wpisy.

post-14741-1371634507,4131_thumb.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak ktoś robił downgrade dysku (jak ja :)) to chyba wszystko ok. mam ustawione automatyczne aktualizacje w nocy i konsola działa. nie widziałem co prawda pierwszego ekranu o aktualizacjach po włączeniu bo nie ja uruchamiałem konsolę dziś. ale działa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"aktualizacja oznaczona numerkiem 4.45, która miała usprawnić działanie systemu konsoli oraz wprowadzić opcję wyłączenia powiadomień o zdobytych trofeach" (źr. GOL)

News roku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że się ucieszysz :D

 

Ale tego, żeby można było wyłączyć kto właśnie stał się online, a zostawić powiadomienie o przychodzącej wiadomości to jakoś nie mogą zrobić. Ja już się chyba tego nie doczekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taka opcja również by się przydała. Jest nadzieja że PS4 wystartuje również z opcją wyłączenia powiadomienia o trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znalazłam ,

Poprawione oprogramowanie 4.45 dla PS3 pojawi się w przyszłym tygodniu

 W związku z tym, mam pytanie: Czy pobieranie takich aktualizacji jest wymagane/obowiązkowe..?? Czy bez tego konsola nie będzie działać..??

Moja czarnulka działa tak, że jestem zadowolona... Nie ufam  tym wszystkim "udoskonaleniom" , tak jak nie ufam reklamom...  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od aktualizacji, niektóre są nieobowiązkowe i nie musisz ich instalować, a bez zainstalowania niektórych nie zalogujesz się do PSN(i nici z grania w RDR :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie poprawiona wersja aktualizacji pojawi się 27 czerwca (czwartek). Będzie tylko jedna zmiana w tej aktualizacji? Żadnych innych poprawek itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi apdejtami to jest porażka. U mnie wykształcił się taki odruch, że jak konsola chce pobrać nowy firmware to pierwsze co robie to sprawdzam w necie czy nie ma jakichś problemów. Zero zaufania do Sony w tej sprawie a ludzie odpowiedzialni za te aktualizacje powinni zająć się produkcją cegieł. Doświadczenie już mają spore w tym ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi apdejtami to jest porażka. U mnie wykształcił się taki odruch, że jak konsola chce pobrać nowy firmware to pierwsze co robie to sprawdzam w necie czy nie ma jakichś problemów. Zero zaufania do Sony w tej sprawie a ludzie odpowiedzialni za te aktualizacje powinni zająć się produkcją cegieł. Doświadczenie już mają spore w tym ;]

 

Witaj w klubie, robię dokładnie tak samo przy każdym update. W ogóle to takie drobne zmianki powinny być dodawane w małych łatkach do firmware, a nie od razu jako pełne aktualizacje. Nawet jeżeli żaden taki update nie zawierałby błędów, to przy częstych aktualkach możemy się przecież naciąć na chwilowy zanik prądu i wtedy brick murowany. Pełny update softu powinien wychodzić max co pół roku, a nie kilka razy w przeciągu kwartału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 update 4.46 now releasing, and resolves the issue that impacted a small number of PS3s last week. Details here: http://bit.ly/15GD8p3 

 

 

Dajcie znać jak ktoś ściągnie, ja się boję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wrzuciłem, konsola uruchomiła się bez najmniejszego problemu. mam slim 3004 dysk 320gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowa?

 

No raczej :P

Oprogramowanie zainstalowane. Mam konsolę FAT z wymienionym dyskiem i nie ma problemu. POBIERAĆ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spapraliby znowu aktualizacji ;p w końcu miała poprawić błędy poprzedniej.

Ale jeśli sprawdziliście to także dziabam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znowu tylko jakieś drobiazgi poprawiają. Mam konsolę od ponad 3 lat i od tego czasu nie było żadnych dużych zmian(typu np trofea). No chyba żeby liczyć do tych dużych zmian dodanie darmowego Singstara! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×