Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie: kupione gry na PS Store nie działają. Wyświetla się komunikat, że nie można dłużej używać tego tytułu bo skończyła się licencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem posiadaczem PS3 dopiero od dwóch miesięcy i mam takie pytanie, Czy nadal można pobrać z PS Store grę Gran Turismo HD Concept? W sieci znalazłem informacje, że dostęp do tej gry był czasowo limitowany i już nie można jej pobrać. A może da się ją pobrać w inny sposób (np. na PC i wrzucić na pendrive, czy coś...). To samo tyczy się niektórych starszych wersji DEMO różnych gier. Gdy wchodzę do PS Store to są tam dema tylko najnowszych gier i ewentualnie gry od SONY, ale starsze gry innych wydawców gdzieś wyparowały...

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem posiadaczem PS3 dopiero od dwóch miesięcy i mam takie pytanie, Czy nadal można pobrać z PS Store grę Gran Turismo HD Concept? W sieci znalazłem informacje, że dostęp do tej gry był czasowo limitowany i już nie można jej pobrać. A może da się ją pobrać w inny sposób (np. na PC i wrzucić na pendrive, czy coś...). To samo tyczy się niektórych starszych wersji DEMO różnych gier. Gdy wchodzę do PS Store to są tam dema tylko najnowszych gier i ewentualnie gry od SONY, ale starsze gry innych wydawców gdzieś wyparowały...

Bardzo proszę o pomoc.

Witam,

SONY kasuje starsze tytuły z PSN i już ponownie nie da ich ściągnąć.

Inaczej niż za pomocą PS3 nie ściągniesz, po prostu nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Czy jest taka opcja na konsoli która pozwoli mi grać i ściągać gry z pss jednocześnie ?

Bo ja nie mogę znaleźć.

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gier blokuje taką możliwość. Nie można tego obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chce kupic gre Super Stardust HD ktora kosztuje 29 zl, tylko ze jest to podstawowa wersja gry, chce nabyc rowniez dodatek solo pack ktory kosztuje 14 zl. Tyle tylko ze na ps store jest rowniez cos takiego jak Super Stardust HD Complete (Bundle) i to kosztuje 36 zl. Czy jest to moze wersja podstawowa + ten dodatek solo pack? Bo jesli tak to oczywiste jest ze bardziej oplaca sie kupic te zestaw niz oddzielnie kupowac gre + dodatek do niej. Bede wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chce kupic gre Super Stardust HD ktora kosztuje 29 zl, tylko ze jest to podstawowa wersja gry, chce nabyc rowniez dodatek solo pack ktory kosztuje 14 zl. Tyle tylko ze na ps store jest rowniez cos takiego jak Super Stardust HD Complete (Bundle) i to kosztuje 36 zl. Czy jest to moze wersja podstawowa + ten dodatek solo pack? Bo jesli tak to oczywiste jest ze bardziej oplaca sie kupic te zestaw niz oddzielnie kupowac gre + dodatek do niej. Bede wdzieczny za pomoc

Tak, jest dokładnie tak jak mówisz. Po to są takie zestawy, aby zaoszczędzić kasy i zachęcić klientów do kupna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ze sklepu Playstation można kupić/ ściągnąć "Assassins Creed" w polskiej wersji jezykowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem gry na PS Store. Zaczął wyświetlać mi się komunikat, ze muszę odnowić licencję na te gry.

Dodatkowo nie mam gier na swoim koncie w pobranych.

Co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ze sklepu Playstation można kupić/ ściągnąć "Assassins Creed" w polskiej wersji jezykowej?

Witam,

Patrząc na inne wpisy na innych forach można wywnioskować że tak, obyś ściągał z Polskiego PSS i gdy będziesz miał ustawione Polski menu konsoli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można pobrac łatkę z psn np do assassina żeby była pl wersja językowa?? bo wiem że są w pudełkowej na pl wersji. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można pobrac łatkę z psn np do assassina żeby była pl wersja językowa?? bo wiem że są w pudełkowej na pl wersji. z góry dzięki

Łatek się nie ściąga bo nie ma, gry powinny się ściągać multijęzycznie, a język gry jest ten z menu konsoli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed awarią PS Store kupiłem tam kilka gier. Teraz, po przywróceniu PSS kupione gry nie działają - wyświetla się informacja o tym, że trzeba odnowić ich licencję.

Dodatkowo kiedy wchodzę na moje konto PSS, gier nie ma w grach ściągniętych.

Czy ktoś miał takie problem, co mogę z tym zrobić?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie jedno pytanko - otóż ściągam pewną grę z PSN i podczas ściągania włączam inną gre to jest napisane że pobieranie wstrzymane . czy jest jakiś sposób by grać i ściągać jednocześnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w gry singlowe,ale nie dam głowy czy we wszystkie. Wyłączanie ściąganie podczas gry w multi jest chyba logiczne.

Specjalnej opcji w ustawieniach: graj i ściągaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: W tej chwili mam "plusa" dzięki "welcome back" ale jak wiadomo on na początku miesiąca wygasa. Chce sobie przedłużyc ważnośc konta ale nie wiem, w którym miescu w pss mogę wykupic subskrypcję. Mam wystarczającą ilośc pieniędzy w portfelu (karty pre paid). Gdy w PSS wchodzę na PlayStation Plus i potem na PlayStation Plus one year membership nigdzie nie ma buy now lub czegoś w tym rodzaju tak jak jest to np przy grach. Widzę tylko Preview :/ Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: W tej chwili mam "plusa" dzięki "welcome back" ale jak wiadomo on na początku miesiąca wygasa. Chce sobie przedłużyc ważnośc konta ale nie wiem, w którym miescu w pss mogę wykupic subskrypcję. Mam wystarczającą ilośc pieniędzy w portfelu (karty pre paid). Gdy w PSS wchodzę na PlayStation Plus i potem na PlayStation Plus one year membership nigdzie nie ma buy now lub czegoś w tym rodzaju tak jak jest to np przy grach. Widzę tylko Preview :/ Proszę o pomoc.

Jest, tylko musisz poszukać w innych kategoriach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego gry, które ściągnąłem na PS3 przed awarią Store nie działają jako pełne wersje? Kiedy w nie wchodzę pokazuje się napis, że muszę wykupić licencje na gry.

Dodatkowo gier nie mam w koszyku ściągniętych!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwon do sony, niech to wyjasniaja.

jak gre kupujesz to dostajesz jeszcze potwierdzenie na email co i za ile kupiles. masz tam: " Order Number: 2375***********"na ktory powinienes sie powolac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, tylko musisz poszukać w innych kategoriach.

Pozdrawiam

No niestety ale przeszukalem pss i dalej niegdzie nie mogę znaleśc miejsce gdzie mogę przedłużyc psn+. Pomocy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem slot z gra super stardust hd z us store (konto na us), chcialbym kupic dodatek do tej gry solo pack, czy jesli kupie ten dodatek ze swojego glownego konta ktore mam na Polske to bedzie on dzialal z ta wersja gry z us store czy musialbym kupic ten dodatek z tego konta z ktorego mam podstawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem slot z gra super stardust hd z us store (konto na us), chcialbym kupic dodatek do tej gry solo pack, czy jesli kupie ten dodatek ze swojego glownego konta ktore mam na Polske to bedzie on dzialal z ta wersja gry z us store czy musialbym kupic ten dodatek z tego konta z ktorego mam podstawke?

niestety dodatek musisz kupić z us store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dosyć wolny Internet, a chciałbym sobie pobrać kilka dem. Czy można je pobrać ze strony Playstation na komputer, a potem wgrać na konsole? Komputer bym zostawił na noc, a po drugie mam kolege, który ma bardzo szybki internet i mógłby mi ściągać dema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×