Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się ceny bo nastąpiła zmiana warty, można już ssać tytuły styczniowe. (tylko przez wyszukanie, gry nie pojawiły się jeszcze w zakładce instant game collection)

A znalazłeś może First Light, bo u mnie nie ma w ogóle w sklepie, a jak wyszukam przez Google to nie ma opcji kup....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czyli lipa, ciekawe jak wygląda opcja z pozycji PS4. No nic wrócę do domu z pracy i się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu PC też jest już widoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli widzę First Light, ale mam przy nim cenę 63 zł, kiedy klikam kup to wyskakuje błąd :D czyżby znów jakaś lipa z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już jest ok. Śmiać mi się chciało, bo grałem z kumplami w Destiny i oni już ściągali, a ja miałem w sklepie za 63 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też styczniowa wyprzedaż cz.2. Jak zwykle (ostatnimi czasy) kupa z włosami w ofercie. W zeszłym roku było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Dostaliście te 10% zniżki na zakupy? W związku z "awarią" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nikt nie dostał jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacam 3-miesięczne członkostwo w PS Plusie, dziś dostałem maila, że ono wygasło na wskutek niezapłacenia. Potrzebna kwota (60 zł o ile mnie pamięć nie myli) do tej pory była automatycznie ściągana z mojego konta, w chwili obecnej konto świeci pustkami i tak będzie do końca miesiąca czy jak na moim koncie znów pojawi się gotówka to ta kwota automatycznie zostanie pobrana czy muszę jeszcze raz wykupić członkostwo? No i jak rozumiem kiedy członkostwo zostanie przywrócone to we wszystkie pobrane dotychczas gry z PS Plusa będą mógł grać, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacam 3-miesięczne członkostwo w PS Plusie, dziś dostałem maila, że ono wygasło na wskutek niezapłacenia. Potrzebna kwota (60 zł o ile mnie pamięć nie myli) do tej pory była automatycznie ściągana z mojego konta, w chwili obecnej konto świeci pustkami i tak będzie do końca miesiąca czy jak na moim koncie znów pojawi się gotówka to ta kwota automatycznie zostanie pobrana czy muszę jeszcze raz wykupić członkostwo? No i jak rozumiem kiedy członkostwo zostanie przywrócone to we wszystkie pobrane dotychczas gry z PS Plusa będą mógł grać, zgadza się?

Tak, będziesz mógł grać we wszystkie gry pobrane do tej pory. Czy się samo przedłuży po jakimś czasie nie wiem, ale co to za różnica?

Sam sprawdzisz jak będzie kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem od vectry dwa kody na roczną subskrypcję plusa. Wbiłem pierwszy i mam plusa do stycznia 2016. Czy muszę czekać rok aby wbić drugi kod, czy mogę wbić go teraz i przedłuży mi plusa do stycznia 2017? Szkoda stracić 2 stówy  więc proszę o pewne i sprawdzone odpowiedzi. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłuży Ci do 2017, ale nie wiem, czy warto pakować się w plusa na tyle czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłuży Ci do 2017, ale nie wiem, czy warto pakować się w plusa na tyle czasu.

Oj już nie marudź. Nawet jak nie gry to bez plusa nie pogra online, a jak i tak ma kody z Vectry to czemu nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie no ale:

 

Zakupiłem grę na PSS - jak wrócę z pracy to od razu odpalam ją do ściągnięcia bo waży naprawdę sporo (11,4 GB - Bioshock). Czy będę mógł w tym samym czasie ciurać w coś innego na konsoli a pobieranie będzie leciało w tle?

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od giery. Póki nie sprawdzisz sam, to się nie dowiesz. Niestety, nie z każdą da tak radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majkelx

Tak przyszłościowo - ustaw sobie w konsoli (w opcjach oszczędzania energią) godziny w których konsola ma się włączać i sprawdzać aktualizacje.

Później po zakupach via strona wystarczy dodać tytuł do kolejki ściągania, zanim wrócisz do domu gra będzie na dysku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, wielkie dzięki ;)

 

tytuł dodałem do kolejki ściągania tuż po zakupie no ale niestety - trzeba poczekać do 15. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, PS3 samo nie pobiera, chyba że masz przedział godzinowy w PS+ ustawiony na aktualizację to powinno zacząć pobierać. Inaczej po dodaniu do kolejki pobierze przy pierwszym uruchomieniu konsoli. 

Co innego w PS4 - jeżeli konsola jest w trybie czuwania to po dodaniu do kolejki konsola zaczyna ściągać i instaluje sobie grę.

Co do samego pobierania i grania na raz - niektóre tytuły się da inne zatrzymują pobieranie podczas uruchomienia innej gry.

Na pewno złym pomysłem jest pobieranie i instalacja innego tytułu na raz. Konsola wtedy nie wyrabia i będzie pobierać i instalować wieki a w nic w między czasie sobie nie zagrasz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno złym pomysłem jest pobieranie i instalacja innego tytułu na raz. Konsola wtedy nie wyrabia i będzie pobierać i instalować wieki a w nic w między czasie sobie nie zagrasz. 

 

Ja ostatnio instalowałem Enemy Fronta (5 GB) podczas ściągania Mass Effecta (11 GB). I Enemy zainstalował się w jakieś 10-15 min, natomiast Mass ściągał się tak samo w trakcie jak i po instalacji; w sumie z 5-6 godz. sciągania + 3 godz. instalacji :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kompresji gry, dysku w konsoli oraz możliwe że od modelu. Na moim Slimie podczas ściągania innego tytułu i instalowania na raz zawsze jest trochę lub (bardziej) wolno. Wolniej niż gdybyśmy robili to osobno. Po instalacji InFamous 2 który podczas ściągania innej gry instalował mi się kilka godzin oduczyłem się ;) na dobre pobierania i instalacji na raz. . ;) I ściąganie szło wolno i instalacja muliła kilka razy wolniej. Nie polecam. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno złym pomysłem jest pobieranie i instalacja innego tytułu na raz. Konsola wtedy nie wyrabia i będzie pobierać i instalować wieki a w nic w między czasie sobie nie zagrasz. 

 

 

O tym to nawet nie myślę ;)

Dobra, za chwilę do domu, odpalę pobieranie i spróbuję włączyć Skyrim - zobaczymy czy zatrybi i czy pobieranie będzie śmigać w tle ;)

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×