Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj zainstalować aplikacje sklepu jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Axiom Verge jest po polsku na psstore na ps4? I gdzie można sprawdzać czy dana gra w sklepiku jest pl bo nigdy niema tego podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się zalogować na sklep z poziomu komputera. Po logowaniu wypluwa mi taki wynik:

{ "reason" : "", "status" : "500" }

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma zakupione dwie gry na ps store i mam 2 pytanka:
1 - czy jeśli poda mi login i hasło do konta to czy mogę u siebie zalogować się na jego konto i pobrać na swój dysk te gry?
2 - czy po pobraniu gier bede musiał być zalogowany na jego koncie by móc w nie grać, czy mogę być offline? i jeśli tak to czy oboje możemy być zalogowani na jego koncie w tym samym czasie ?

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma zakupione dwie gry na ps store i mam 2 pytanka:

1 - czy jeśli poda mi login i hasło do konta to czy mogę u siebie zalogować się na jego konto i pobrać na swój dysk te gry?

2 - czy po pobraniu gier bede musiał być zalogowany na jego koncie by móc w nie grać, czy mogę być offline? i jeśli tak to czy oboje możemy być zalogowani na jego koncie w tym samym czasie ?

Dzięki i pozdrawiam

Hej, piszesz w dziale o PS3 więc zakładam, że pytanie dotyczy PS3.

 

1. Będziesz mógł się zalogować i pobrać gry, jednakże, aby zagrać będziesz musiał aktywować swój system PS3 na tym koncie. Aktywowane mogą być dwie konsole jednocześnie i tutaj nie ma żadnego problemu technicznego, aby to zrobić.

 

2. Logujesz się na jego konto i jeżeli tylko masz na tym koncie aktywowany swój system PS3 to po dodaniu do ściągania możesz się przelogować na dowolne inne konto na tej konsoli i grać w grę/gry z konta kolegi. Możesz grać bez problemu offline. Nie ma znaczenia z jakiego konta grasz, gra będzie działać dopóki nie usuniesz z konsoli konta użytkownika z którego była pobrana.

Na jego koncie nie możecie być zalogowani jednocześnie, bo jak jeden się zaloguje to drugiego wyloguje. Ty grasz na swoim, on na swoim w grę z jego konta. Możecie grać jednocześnie w tą grę, ale każdy ze swojego konta.

Uprzedzę pytanie o to jak dokonać aktywacji systemu PS3. Wszystko jest opisane w instrukcji obsługi konsoli --> http://pl.playstation.com/psn/support/ps3/detail/linked244597/item309034/Aktywacja-deaktywacja-systemu-PS3/

Aktywacji i deaktywacji z poziomu PS3 można dokonywać wielokrotnie, bez żadnych limitów, czyli jak już konta kolegi nie będziesz używał, to nim je z PS3 skasujesz warto je zdeaktywować i zwolnisz wtedy "miejsce" dla kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna wpisac sie przy uzyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail) innego izytkownika - taka informacja mi wyskakuje przy probie zalogowania na konto kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie próbujesz podczas logowania do swojego konta podmienić tylko login i hasło. A to tak nie zadziała.

 

Zaloguj się na dowolne konto jakie masz na PS3 (zakładam, że będzie to Twoje własne), potem idź w XMB całkiem na lewo i wybierz: dodaj nowego użytkownika, nazwij go sobie jak chcesz, a jako login i hasło do PSN podaj maila i hasło do konta kolegi i tyle. Aktywuj je, wejdź w listę pobrań, dodaj do ściągania co tam chcesz, przeloguj się na swoje i graj jak się ściągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie graczy, Mam pewien problem.

 

Niedawno kupiłem PS3 Slim (używane), z zainstalowanymi grami (4 gry). Dawny właściciel wyczyscił wszystkie dane z dysku tak żebym mógł sobie grać od początku wszystko. Niestety po założeniu konta na PS Store nie moge uruchomić ani 1 gry które zostały przez niego kupione. Kiedy chce uruchomić gre to kieruje mnie do logowania - kiedy sie zaloguje wówczas przekierowuje mnie do sklepu by wykupić gre.

 

Jak moge uruchomić te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry będą ci działały jak dodasz na konsoli konto na którym były one zakupione inaczej zapomnij o ich uruchomieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie graczy, Mam pewien problem.

 

Niedawno kupiłem PS3 Slim (używane), z zainstalowanymi grami (4 gry). Dawny właściciel wyczyscił wszystkie dane z dysku tak żebym mógł sobie grać od początku wszystko. Niestety po założeniu konta na PS Store nie moge uruchomić ani 1 gry które zostały przez niego kupione. Kiedy chce uruchomić gre to kieruje mnie do logowania - kiedy sie zaloguje wówczas przekierowuje mnie do sklepu by wykupić gre.

 

Jak moge uruchomić te gry?

Jeśli zostały usunięte konta na którym te gry zostały wykupione to ich nie odpalisz, jeśli sprzedawał ci konsole zaznaczając że masz tam gry i oferuje konsole z nimi to ja bym dzwonił... i oczekiwał tego co oferował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście daleko nie byłem po tę konsole, zaproponował bym podjechał i on coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed double Edition to pierwsza i druga część, na psstore jest z napisami PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej brak, praktycznie większość gier od Ubisoftu w PSS nie posiada napisów polskich.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipnie, chciałem sobie odświeżyć Assasina , trzeba będzie kupić wersję pudełkową w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam do Was pytanie :D W jaki sposób mogę kupić grę na psn? Chciałem zgarnąć z promocji demon souls na ps3, lecz mam kartę płatniczą a nie kredytową... Mój bank to Pekao. Nie interesuje mnie zdrapka doładowująca za 100 zł, ponieważ chcę wydać tylko 19. Czy Paypal da radę?... Słyszałem że polski psn nie działa z tą formą zapłaty. Jak sprawa wygląda z kartą internetową WBK? Czy jest to konto bez zobowiązań, tzn taki mój drugi portwel z którego nie mogę wziąć np kredytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam do Was pytanie :biggrin: W jaki sposób mogę kupić grę na psn? Chciałem zgarnąć z promocji demon souls na ps3, lecz mam kartę płatniczą a nie kredytową... Mój bank to Pekao. Nie interesuje mnie zdrapka doładowująca za 100 zł, ponieważ chcę wydać tylko 19. Czy Paypal da radę?... Słyszałem że polski psn nie działa z tą formą zapłaty. Jak sprawa wygląda z kartą internetową WBK? Czy jest to konto bez zobowiązań, tzn taki mój drugi portwel z którego nie mogę wziąć np kredytu?

 

Jeśli masz konto w PEKAO, nie baw się w żadne kombinacje z BZWBK. Podepnij sobie kartę pre-paid PEKAO i korzystaj do woli. Karta sprawdza się świetnie, choć ma jedno obostrzenie - musisz wpłacić hajs na kartę najpóźniej do godziny 17, aby została zasilona jeszcze tego samego dnia.

 

Karta taka kosztuje 10 lub 20 zł za pierwszy rok (zależnie od wybranego nadruku), a następną dostajesz już na 3 lata w tej samej cenie. Bank nic nie kasuje za obsługę karty, płacisz tylko za jej wyrobienie.

 

Sam stosuję to rozwiązanie już kupę czasu i polecam z czystym sumieniem.  :thumbsup:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrill (mooneybookers) tez działa wyśmienicie ze swoją kartą prepaid (master card)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić PS Plusa na miesiąc w Store, czy jest taka możliwość bym z mojej karty stracił tylko 27zł a nie przelewał dwa razy po 20zł przez portfel z konta Sony? Na razie nie biorę pod uwagę zasilień konta po 15zł, które pojawiły się ostatnio w empiku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić PS Plusa na miesiąc w Store, czy jest taka możliwość bym z mojej karty stracił tylko 27zł a nie przelewał dwa razy po 20zł przez portfel z konta Sony? Na razie nie biorę pod uwagę zasilień konta po 15zł, które pojawiły się ostatnio w empiku :).

Jest taka możliwość. Powyżej kwoty 20zł, z karty pobiera dokładnie tyle ile coś kosztuje...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że normalnie mogę kupić subskrypcję na miesiąc przez Store i pobierze daną kwotę z karty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że normalnie mogę kupić subskrypcję na miesiąc przez Store i pobierze daną kwotę z karty? :)

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz już rozumiem :]. Dzięki kloose :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij tylko potem wyłączyć w opcjach zarządzania kontem automatycznego przedłużenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem po prawie roku odpaliłem konsole wrzuciłem coda ghosta zakupiłem dlc nemesis sciaglo się zainstalowało się i koniec podczas wyszuiwania map się pokazują ale po wielokrotnych próbach wejść nici.Żeby było ciekawiej drugi dlc zakupiony jakiś czas temu też nie działa invasion. Pisalem do sony to odeslali mnie do producenta gry ale od nich odpowkedzi nie otrzymałem jeszcze, wiecie może gdzie może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem po prawie roku odpaliłem konsole wrzuciłem coda ghosta zakupiłem dlc nemesis sciaglo się zainstalowało się i koniec podczas wyszuiwania map się pokazują ale po wielokrotnych próbach wejść nici.Żeby było ciekawiej drugi dlc zakupiony jakiś czas temu też nie działa invasion. Pisalem do sony to odeslali mnie do producenta gry ale od nich odpowkedzi nie otrzymałem jeszcze, wiecie może gdzie może być problem?

Gra i DLC są z innego rejonu? COD ma to do siebie, że nawet do gry kupionej w UK, mogą nie pasować DLC z polskiego sklepu. Miałem tak w COD WaW. Gra polska wersja, kolega miał DLC kupione w polskim sklepie, ale do wersji gry z UK, więc skończyło się tym, że mi podesłał swoją kopię gry, która miał w wersji UK, żeby mógł to ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×