Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak wielu z Was przeżywałem niedogodności związane ze zhackowaniem PSStore, jak wielu z Was skorzystałem potem z opcji rekompensaty w postaci darmowych gier do pobrania. Niestety jak zapewne bardzo niewielu z Was, wkrótce potem zaliczyłem awarię konsoli i to z gatunku takich w których po 6 tygodniach prób dwa profesjonalne serwisy stwierdziły "tego nie da się naprawić". Cóz z bólem serca musiałem się rozstać z moją nie do nabycia już dziś "sześciesiątką" i chcąc nie chcąc zadowolić się slimem. W tym momencie dochodzimy do sedna problemu. Udało mi się ściagnąć ponownie wszystkie zakupione wcześniej gry, udało się ściągnąć również te z programu "Welcome Pack". Jak jednak wiadomo, oprócz programu dorzucono jeszcze dodatkowy bonus w postaci gry na PSX James Pond 2 Tej gierki jednak nie znalazłem w mojej sekcji downloads, co więcej w ogóle nie znalazłem jej już na PSStore. Zadzwoniłem więc na infolinię Sony. Gość po drugiej stronie słuchawki najpierw usiłował mi wmówić że James Pond 2 był tylko dla posiadaczy Playstation Plus, jednak gdy go uświadomiłem że dobrze wiem iż w owym czasie grą którą można było za free pobrać z PSPlus był Burnout Paradise i bynajmniej jako użytkownik nie mający wykupionej usługi plus nie roszczę sobie do owej giery pretensji, a pytam o zupełnie inny tytuł. Gościu wyparł się jakoby James Pond 2, kiedykolwiek był upubliczniony za free w ramach zadośćuczynienia. Cóż, jestem jeszcze zdrowy na umyśle i doskonale wiem co ściągałem, są też dostępne linki zarówno w Polsce jak i na zachodzie, które mogą to potwierdzić, trudno jednak dyskutowac przez telefon z gostkiem, który za przeproszeniem g... wie i prawdopodobnie też g... może. W związku z powyższym zwracam się do Was z pytaniem, gdzie można by uderzyć w takiej sytuacji. Najlepiej chodziłoby mi o namiary mailowe (w przeciwieństwie do rozmów telefonicznych, łatwiej można podpierać się linkami), do kogoś kto ma jakiś wpływ na zarządzanie kontami na PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebalem troche w internecie i znalazlem rozwiazanie nie dzialajacego ps store

How Can You Easily and Quickly Fix PS3 Error 80710102?

1.     Under the general option/setting are of your console, open the ‘Network Settings.’

2.     The continually scroll down towards the ‘Internet Connection’ setting.

3.     During the first yes/no prompt, select ‘Yes.’

4.     Then make sure that you select ‘Custom.’

5.     If in case you are using a wired connection, then you have to select ‘Auto-Detect.’

6.     For wireless connection, enter the security type of your network followed by the network name and the password.

7.     For the ‘IP Address’ setting, you have to select ‘Automatic.’

8.     For the DHCP Host Name, select the option that says ‘Do Not Set.’

9.     The DNS setting should be set to ‘Manual.’

10. For your Primary DNS, enter the following numbers – 208.67.222.222

11. Your Secondary DNS should be – 208.67.220.220

12. MTU should be placed on ‘Automatic.’

13. Proxy server should also be ‘Do Not Use.’

14. Have your uPnP ‘Enabled.’

15. To save the settings, press the X button twice.

Learn How to Fix Connection/Network Errors through the PS3 Error 80710102 Repair Guide

Zrodlo: ps3errorcodesfix.com

Mi pomoglo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gry kupione w PS:S są do sciągnięcia ? Mój problem to spalony laser a chcialbym jeszcze pograć w jakieś oryginały. Prosiłbym o odpowiedź jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gry kupione w PS:S są do sciągnięcia ? Mój problem to spalony laser a chcialbym jeszcze pograć w jakieś oryginały. Prosiłbym o odpowiedź jak to wygląda

A jak sobie to inaczej wyobrazasz? Gry z PSS zawsze sie sciaga na dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego poprzedniego pytania: nie można z poziomu komputera to zapytam inaczej: Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć coś z pss na ps3 jeśli chlebak nie jest podłączony do internetu?

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest na pss sciagasz bezposrednio z przez ps3. Innej opcji nigdy nie bylo i pewnie nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy takie "zdrapki" na np. DLC do gry mają datę ważności?

Gdybym miał kupować Black Ops Hardened tak po świątach, to wtedy była by jeszcze dostępna ta zdrapka?

EDIT: Czy jak kupie tą grę w Ultimie, a kod będzie nieważny to oddadzą kasę?

Błagam odpowiedzcie na każde pytanie (są 3 :P )

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy takie "zdrapki" na np. DLC do gry mają datę ważności?

Gdybym miał kupować Black Ops Hardened tak po świątach, to wtedy była by jeszcze dostępna ta zdrapka?

EDIT: Czy jak kupie tą grę w Ultimie, a kod będzie nieważny to oddadzą kasę?

Błagam odpowiedzcie na każde pytanie (są 3 :P )

Zdrapka wygaśnie wtedy, kiedy materiał dostępny po jej wprowadzeniu, zostanie usunięty z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba 1 rok po premierze gry materiał nie wygaśnie.

Dzięki za pomoc :thumbsup: Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej ultimy, przysługuje Ci prawo do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem-zrzuciliśmy się z kumplami na grę Battlefield 3 z PS Store. Ściągnąłem grę ja i 3 kumpli a gdy 4 kumpel (czyli 5 osoba) chciał ściągnąć to wyświetla mu taki komunikat:

http://imageshack.us/photo/my-images/194/20111107180852.jpg/

O dziwo taki komunikat wyświetla zarówno przy pełnej wersji gry, jak i ściągniętej wcześniej becie, natomiast pozostałe gry można ściągnąć bez problemu.

Czym może być spowodowany taki komunikat? Dodam, że gra była na bank ściągnięta tylko na 4 konsole więc teoretycznie nie powinno wyświetlać takiego komunikatu... Za którąś próbą ściągnięcia wyświetliło mu taki komunikat: Błąd 80029780, jednakże udało się to obejść i jak znowu próbuje ściągnąć to wyświetla mu komunikat, że rzekomo ściągnięto grę na 5 systemów.

Czy można to jakoś naprawić? Czy też sprawdzić na jakie konsole ściągnięto grę i zdziałać coś żeby gra ruszyła także u kumpla?

Z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też sprawdzić na jakie konsole ściągnięto grę i zdziałać coś żeby gra ruszyła także u kumpla?

dzwon na infolinie sony i powiedz ze sloty ci nie dzialaja, na pewno jakos ci pomoga :whistling:

po prostu ktos wy****ł twojego kolege. ciekawe skad masz pewnosc, ze tylko na 4 konsolach gra byla aktywowana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem-zrzuciliśmy się z kumplami na grę Battlefield 3 z PS Store. Ściągnąłem grę ja i 3 kumpli a gdy 4 kumpel (czyli 5 osoba) chciał ściągnąć to wyświetla mu taki komunikat:

http://imageshack.us...1107180852.jpg/

O dziwo taki komunikat wyświetla zarówno przy pełnej wersji gry, jak i ściągniętej wcześniej becie, natomiast pozostałe gry można ściągnąć bez problemu.

Czym może być spowodowany taki komunikat? Dodam, że gra była na bank ściągnięta tylko na 4 konsole więc teoretycznie nie powinno wyświetlać takiego komunikatu... Za którąś próbą ściągnięcia wyświetliło mu taki komunikat: Błąd 80029780, jednakże udało się to obejść i jak znowu próbuje ściągnąć to wyświetla mu komunikat, że rzekomo ściągnięto grę na 5 systemów.

Czy można to jakoś naprawić? Czy też sprawdzić na jakie konsole ściągnięto grę i zdziałać coś żeby gra ruszyła także u kumpla?

Z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam

Tak jak napisał Kakaroto, ktoś zrobił waszego kolegę w balona. Ewidentnie tak jest, niestety, ale są ludzie nieuczciwi.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z pobieraniem demówek z PSS?

Wchodzę w Demos później np. wyszukałem Pro Evolution Soccer 2012 i pod nią pisze "Free" to bez problemu jak dam żeby pobrało to nie obciąży mnie żadnymi finansami?

Pytam dla pewności bo od nie dawna zacząłem się bawić internetem na konsoli :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wszystkie dema są free, za gry płacisz bo będzie napis zamiast Download Buy to wtedy będziesz musiał płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam POMOCY !!! Kolega kupił BF3 na swoje konto, chce teraz z jego konta ściągnąć gre na moją konsole, ale wyswietla sie informacja (tutaj parafraza), ze "konto zostalo juz aktywowane na 5 konsolach, przejdź do działu account activation po więcej informacji". W owym dziale można aktywować/deaktywować konto na danej konsoli. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość deaktywacji innych konsoli z konta matki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W jakich cenach stoją klasyki Tekken i Tekken 2 na PS Store i czy są jakieś wieści o dostępności Tekken'a 3 w najbliższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile u was trwa instalacja gier sciagnietych z pss? Kiedyś wydawało mi się że szło to szybciej a dzisiaj god of war ghost of sparta ponad 1h, crysis jakieś 20 minut. Czyżby konsola była już zbyt zaśmiecona? Można jakoś temu zaradzić czy jednak zawsze tak było i po prostu wcześniej nie zauważyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 1 GB instaluje się około 10 min.

To chyba zależy od stopnia spakowania gry.

Mam drobne pytanko:

czy kupując Black Ops Hardened Edition w Ultimie jeżeli by kod stracił datę ważności to mam prawo do reklamacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile u was trwa instalacja gier sciagnietych z pss? Kiedyś wydawało mi się że szło to szybciej a dzisiaj god of war ghost of sparta ponad 1h, crysis jakieś 20 minut. Czyżby konsola była już zbyt zaśmiecona? Można jakoś temu zaradzić czy jednak zawsze tak było i po prostu wcześniej nie zauważyłem?

to zalezy od pojemnosci gry - GOW zajmuje prawie 10 gb wiec sie dlugo instaluje w porownaniu do Crysisa 4 gb. Dema znacznie szybciej bo zajmuja okolo 1 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam POMOCY !!! Kolega kupił BF3 na swoje konto, chce teraz z jego konta ściągnąć gre na moją konsole, ale wyswietla sie informacja (tutaj parafraza), ze "konto zostalo juz aktywowane na 5 konsolach, przejdź do działu account activation po więcej informacji". W owym dziale można aktywować/deaktywować konto na danej konsoli. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość deaktywacji innych konsoli z konta matki ?

Odpowiedź jest prosta. Wchodzisz na PSS, szukasz BF3, kupujesz, pobierasz instalujesz, grasz. Ale jest też inne rozwiązanie. Idziesz do sklepu, kupujesz, wrzucasz w napęd, grasz. :whistling:

Przypuszczam że ktoś już podebrał slota Twojemu koledze.

Dezaktywować konsoli z innej konsoli nie możesz.

Edytowane przez eldery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość pobrania dem, mini gier, itd. przez komputer połączony z konsolą lub przez wbudowaną przeglądarkę w ps3, bo nie mogę wejść w pss w ps3 (pewnie wina hotspot'a), ale bez problemów działa mi przeglądarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×