Skocz do zawartości
Xiem

Serwis Konsoli PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobrze , że udało ci się przykleić dobrze :P . Ona będzie się trzymać tak długo , aż jej nie odkleisz , nie ma możliwości , żeby sama się odkleiła , tylko uważaj właśnie , żeby jej nie oderwać przypadkowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze , że udało ci się przykleić dobrze :P . Ona będzie się trzymać tak długo , aż jej nie odkleisz , nie ma możliwości , żeby sama się odkleiła , tylko uważaj właśnie , żeby jej nie oderwać przypadkowo .

a moim zdaniem folia to fajna sprawa (vide krytyka dwa posty wyzej). mam juz dobre kilka miesiecy, nic sie nie odkleja, babli brak, i przede wszystkim daje ochrone przed rysami LCD. folia tania mozna zawsze zmienic,  z LCD juz gorzej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z psp kolega grał se w psp i nagle za cięło się i brat wyciągną kartę pamięci i płytę z konsoli i już się nie da wyłączyć ani nic zrobić pisze ino Please wait co robić pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem co do mojej konsoli psp. Jest to mechaniczny problem, ponieważ nie działa ten przesuwający się przycisk (włącznik). Stało się tak gdy upadła mi konsola. Wcześniej można było sprecyzować czy jest włączona blokada czy nie. A teraz ani nie mogę włączyć konsoli, ani ustawić blokady. Przycisk lata bardzo luźno. Sprawdzałem czy konsola działa bo podłączałem ją do prądu, i zaświecił się napis "power". Jakby co mam tą wersje konsoli 3001 slim&lite. Sam sobie z tym raczej nie poradzę i nie chcę ryzykować. Gdzie w okolicach Ostródy, Olsztyna, jest miejsce gdzie można to naprawić? Ewentualnie Jeszcze może być Gdańsk. Chodzi mi o serwisy gdyż nie chcę oddawać konsoli w ręce jakiegoś gościa z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny problem z moim PSP Fat

Chodzi o to że ostatnio zauważyłem że jak poruszam joy-stickiem to zaczyna "zjeżdżać w dół" tzn. w necie ta strzałka leci na dół nie pozwalając niczego dogodnie przeglądnąć, a w grach np. w dark mirror, czy Ridge racers to mi celuje w dół lub skręca. Proszę pomóżcie, może macie jakieś sposoby, a jak nie to będę musiał go wymienić tylko czy ktoś nie zna strony do jakiegoś poradnika jak wymienić joy-sticka ??

Mam taki sam problem. Byłem w serwisie i gościu powiedział że coś z płytą główna jest nie tak:( Nie wiecie czy to prawda, bo serwisant wymieniał mi ten jojstick już 4 razy i może się wkurzył i powiedział coś takiego bo mu się już nie chciało wymieniać? Po 2 godzinach grania na wymienionym jojsticku znowu powraca ten sam problem i tak po każdej wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem. Byłem w serwisie i gościu powiedział że coś z płytą główna jest nie tak:( Nie wiecie czy to prawda, bo serwisant wymieniał mi ten jojstick już 4 razy i może się wkurzył i powiedział coś takiego bo mu się już nie chciało wymieniać? Po 2 godzinach grania na wymienionym jojsticku znowu powraca ten sam problem i tak po każdej wymianie.

Pokręć pare kółek analogiem i powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

przed chwilą otrzymałem psp model FAT

przesunąłem suwak power i konsola się włączyła.chciałem ją wyłączyc na amen i z powrotem włączyc, wiec przytrzymałem suwaczek i się wyłączyła a teraz jak przesuwam suwak to pali się power na zielono i karta pamięci mryga na żółto a obrazu ni ma :( POMOCY !!!

temat do zamknieca karta pamieci byla problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podac stronkę z serwisem psp ??? bo chce zrobic diagnostyke ponieważ wi-fi chyba nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno kupiłem grę Red Dead Redemption. Grę niestety zakłuca mi głośne pracowania konsoli (słychać jakby się zacinała). U mojego kumpla gra chodzi spokojnie i cicho. Proszę o poradę.

PS. mam PS3 Slim 320Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

zły dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kabelkiem umożliwiającym granie na telewizorze mianowicie jest to kabel component ( 5 - kolorowy) , a chodzi o to ,że kolory są zbyt jasne (aż oczy bolą :P ) i powstał jakby kontrast czyli zamiast czerwonego żółty itp. , posiadam jeszcze kabelek AV który też ma za jasne kolory ale są prawidłowe, załączę kilka obrazków :

Z kabla Component

20121219214806.jpg

(w Tekkenie tło powinno być czerwone)

20121219214731.jpg

Kabel AV:

20121219223407.jpg

Kabel AV działa lepiej ale na nim nie można grać np. nie mogę odpalić Tekkena :

20121219223722.jpg

(zdjęcie ściemnione bo za jasne kolory były :biggrin: )

"To display this screen on a connected device you must be connected using a component AV cable or a

D-Terminal cable and you must use output the video content in progresive format" już przestawiłem na progresive.

dla porównania 2 fotki :

Komponent:

20121219224104.jpg

AV :

20121219224006.jpg

kablel component na 100% jest podłączony prawidłowo :

20121219222520.jpg20121219222911.jpg

Mój TV to LG 32LG3000 2-A

Podsumowanie :

Na kablu component gry działają ale kolory złe , a na AV kolory dobre (ale za jasne) ale gry nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest w ogóle kabel HDMI do PSP Slim ?

Nie pomyliłeś przypadkowo czerwonych kabli?

Na 100% nie pomyliłem, nawet próbowałem kilka kombinacji z przełączaniem i dalej to samo :/

Dodam jeszcze, że pogrzebałem w google i przyczyną może być że system telewizora lub konsoli jest przestawiony z NTSC na PAL (lub odwrotnie) tylko nie wiem jak TV przestawić na inny system, patrzyłem w ustawieniach i nic, a PSP podobno automatycznie przełącza system, bo posiada te dwa.

Kup sobie kabel HDMI a nie się bawisz z tym component ;)

Znalazłem coś w tym stylu, ale nie sądzę, że istnieje normalny kabel HDMI - PSP taki jak do PS3. :

PSP%20TO%20HDMI3.jpg

Edytowane przez Katysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem jak chce włączyć  grę wyskakuje mi błąd a mianowicie wyświetla mi się chińskie napisy   i na rysunku pokazane   abym podtoczył  kabel USB do dżojstika wie  ktoś co mogę w tej sytuacji zrobić by normalnie mi konsola działała góry dziękuje

Edytowane przez sutek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem świeżo po zamówieniu PS Vita i czekam na przesyłkę. Czy mógłbym was, doświadczonych użytkowników, prosić o jakieś cenne rady "jak zacząć z nowym systemem"? Nie chodzi mi o typowe rzeczy jak instrukcja obsługi, ale o coś o czym można na początku nie wiedzieć a bardzo się przydaje. Myślę, że nie tylko ja będę zainteresowany tym tematem. Jedna z rzeczy, która mnie interesuje to czy gry PS Vita można ściągać z PSN bezpośrednio na komputer, czy muszę ewentualnie przez PS3? Wiem, że istnieje opcja backupu na PC i że można w ten sposób podobno zgrywać również gry. Ciekawi mnie to, bo w podróży nie będę miał dostępu do PS3 i może lepiej by było zgrać kilka gier na laptopa przed wyjazdem. Ważne pytanie - jakie gry to konieczny must have? Dodam, że mam ponad 20 gier z PS+ przygotowanych, sprytne Sony w końcu i mnie zmusiło do kupna Vity ;)

 

Dla osób zastanawiających się i szukających ciekawej oferty promocja na amazonie niemieckim:

1) Vita Wifi/3g, karta pamięci 8gb, Killzone: http://www.amazon.de/gp/product/B00EXSJLG4

2) mój zestaw podróżny: http://www.amazon.de/gp/product/B006URYAMQ/

3) jest też bogatszy zestaw: http://www.amazon.de/PS-Vita-Zubeh%C3%B6r-Set-farblich-sortiert/dp/B006URYALM/

 

Dla zainteresowanych dodam, że za pozycję 1 i 2 wychodzi z podatkami i przesyłką 195 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie można ściągać na kompa. Ja PS3 już nie mam więc muszę download robić na vicie a później backup na PC robię

Dla mnie must have to killzone, LBP, uncharted, gravity rush, soul sacrifice, frobisher says, sly cooper, unit 13, sound shapes, guacamele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to P4G,ale co to ZEVLR nie mogę za cholerę rozkminić.

 

OK, rozkminiłem drugi skrót :biggrin:

 

Zapomniałem dodać jeszcze Escape Plan :) spodobało mi się demko i dla mnie zakup obowiązkowy

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, przejrzę sobie te tytuły zaraz w necie. Widzę, że ogólnie grupa vity tutaj leży na forum. Za mało ludzi pewnie gra. Liczę, że LBP dadzą w rocznych grach z plusa w listopadzie czy grudniu i dużo z tego zestawu będzie odhaczone. Nic tylko ściągać z gry z plusa! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem konsolę z megapackiem gier i miałem LBP w pakiecie :) obecnie nikogo w znajomych nie mam więc gram sobie sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×