Skocz do zawartości
redakcja

Konkurs Heavy Rain – Ciężki Wybór, Ciężki Deszcz. Scena 1: "wizyta".

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1-scena-sama-mala1.jpg

W odpowiedzi na liczne zapytania, na Wasze życzenie założyliśmy ten równoległy wątek na forum, w którym mogą głosować osoby zarejestrowane na forum PRZED 4 lutego. NIE MOŻNA EDYTOWAĆ POSTÓW. Post zedytowany po godzinie 13:53 (6 lutego) będzie uważany za nieważny.

Wraz z Sony Computer Entertainment Polska przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowy konkurs - "Ciężki wybór, ciężki deszcz" - związany ze zbliżającą się superprodukcją pt. Heavy Rain. Na zwycięzcę czeka konsola PS3 i gra Heavy Rain w polskiej wersji językowej. Waszym zadaniem będzie przebrnąć przez cztery sceny tworzące jedną historię (wymyśloną przez nas), w której główną rolę odgrywa agent FBI - Norman Jayden. Sceny pojawią w odkreślonych terminach, począwszy od dnia dzisiejszego (scena 1). Zapraszamy do zabawy!

W przeciwieństwie do gry, gdzie jest wiele możliwości rozwiązania danej sytuacji, tutaj będzie tylko jedna prawidłowa opcja, której wytypowanie pozwoli Wam uczestniczyć w walce o nagrody. Zasady są proste: wystarczy, że każdy z Was, w komentarzach do danej sceny, wytypuje swoją opcję (reakcję na daną sytuację) określając ją przyciskiem pada PlayStation (kółko, kwadrat, trójkąt, krzyżyk). GŁOSOWAĆ MOŻNA TYLKO RAZ W DANEJ SCENIE.

Z oczywistych przyczyn w zabawie mogą uczestniczyć Czytelnicy forum PS3 Site , którzy zarejestrowali swoje konta do 4 lutego włącznie, nie później.

Póki co finałowe zadanie pozostaje niewiadomą, tak samo niewiadomą jest liczba Czytelników, którzy przejdą przez 4 zadania - rachunek prawdopodobieństwa mówi, że każdy z Was ma 25% szans w każdym z zadań i zaledwie 0,004% (czyli jedna osoba na ok. 250) na przejście 4 scen, zakładając że będziecie strzelać na chybił trafił. Ale wcale nie musicie strzelać - wybierzcie na czuja , ale biorąc pod uwagę, że to nie jest banalny epizod. Wszystko się może zdarzyć. Nie będziemy ukrywać, że przyda Wam się trochę szczęścia, ponieważ nie wiecie jak się kończy ta historia. Jej finał zobaczycie 24 lutego, w dzień polskiej premiery Heavy Rain. Wtedy okaże się, komu udało się rozwiązać wszystkie 4 sceny i... kto zgarnie główną nagrodę. Komu nie uda się dobrnąć do końca, ma szanse powalczyć o nagrody II i III stopnia. Dwie gry Heavy Rain czekają na tych 2 graczy którzy odpowiedzą poprawnie na co najmniej 3 sceny. 10 nagród III stopnia czeka na Graczy, którym uda się zaliczyć poprawnie dwa epizody pod rząd. Powodzenia!

Nagrody:

  • Nagrodą główną jest: Konsola PS3 oraz grą Havy Rain
  • Nagrody II stopnia za rozwiązanie przynajmniej 3 epizodów: dwie gry Heavy Rain

  • Dziesięciu graczy którzy rozwiążą prawidłowo przynajmniej dwa zadania POD RZĄD, zostanie nagrodzonych gadżetami związanymi z PlayStation (nagrody III stopnia).
Sponsorem nagród jest SCE Polska.
Terminarz scen:
  • 6-12 lutego - SCENA 1 (obecna)

  • 13-16 lutego - SCENA 2
  • 17-20 lutego- SCENA 3

  • 21-23 lutego - SCENA 4
  • 24 lutego - ZAKOŃCZENIE (???)

konkurs-HR3.jpg

Aby wszyscy mieli pewność, że nie zmieniamy odpowiedzi w trakcie trwania zabawy, ostateczne rozwiązanie zostało zgrane na serwer i znajduje się pod adresem: http://imgX4.X.com/X/XbcXXabcd.X/ (oczywiście celowo kilka znaków zostało zakrytych - klucz podamy 24 lutego).

SCENA 1

Począwszy od dzisiaj, przez kolejnych 6 dni (do piątku), możecie spróbować swoich sił w pierwszej ze scen, otwierających historię z Normanem. Powodzenia.

KLIKNIJ W OBRAZEK, ŻEBY POWIĘKSZYĆ

Konkurs-HR-scena-1-mala.jpg

Scena 1 pt. WIZYTA

Ciężki dzień, ciężki deszcz... Nazywam się Norman i patroluję tu ulice zaledwie od kilku miesięcy, ale już czuję się jakby przybyło mi kilkanaście lat. Dobija mnie ten brud, ta pogoda, to coś wiszące w powietrzu. Zresztą od tych nieustających opadów wszyscy powoli zaczynają w tym mieście wariować. Wczoraj na moich oczach facet pogryzł psa. I jeszcze to widmo seryjnego mordercy zabijającego dzieci… Dziś nie chciałem wychodzić na patrol. Mój partner nalegał. Wyszedłem. On lubi udowadniać, jak ostre potrafi być prawo. Mieliśmy sprawdzić pewien dom. Mieszkający tu kolo, barczysty typ w czerwonej bluzie, na nasz widok zaczął się dziwnie zachowywać. Trząsł się jak małe dziecko. W jego oczach dostrzegłem obłęd…

Co robisz?

kółko - pokazaliśmy mu wizytówkę dobrego psychiatry, ale nie chciał wziąć;

kwadrat - chciałem go uspokoić, doszło do szarpaniny i moja broń sama wypaliła;

trójkąt - opowiedział nam, że chyba widział seryjnego mordercę grasującego dwie przecznice dalej;

krzyżyk - chcieliśmy go przesłuchać, ale pchnął mojego partnera i uciekł.

KLIKNIJ W OBRAZEK, ŻEBY POWIĘKSZYĆ

1-scena-sama-mala1.jpg

W komentarzach wpisz swoją odpowiedź. MOŻNA GŁOSOWAĆ TYLKO RAZ! Podwójny głos eliminuje z zabawy w danym epizodzie.

W odpowiedzi na liczne zapytania, na Wasze życzenie założyliśmy ten równoległy wątek na forum, w którym mogą głosować osoby zarejestrowane na forum PRZED 4 lutego.

NIE MOŻNA EDYTOWAĆ POSTÓW. Post edytowany po godzinie 13:53 (6 lutego) będzie uważany za nieważny.

10 osób, które głosowały w wątku w dziane "News", prosimy o ponowne zagłosowanie w bieżącym wątku. Po ujednoliceniu obu wątków, musieliśmy odrzucić te 10 wpisów. Przepraszamy za niedogodności.

Edytowane przez redakcja
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRÓJKĄT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzyżyk

Edytowane przez metju89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zarejestrowałem dzisiaj, żeby zobaczyć poradnik i patrze, a tu konkurs, czyli nie mogę brać udziału ;/ Nie wiem, spróbuje, mogę podać dane adresowe, żeby nie osądzać mnie o tworzenie nowego konta ;/

Mój typ: Krzyżyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzyżyk

Edytowałem bo napisałem jakimś jasnym kolorem i nie było widać.

Edytowane przez paruwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyżyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×