Skocz do zawartości
kochan4

Team Speak na ps3...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Czy istnieje jakiś komunikator głosowy na ps-trójeczkę kompatibilny z Team Speak z PC? Pytam się bo Team Speak używałem na Linux-ie Mandriva i spokojnie działał na tym OS-ie, a mam sporo kolegów którzy go używają i jestem ciekaw czy mógłbym z nimi się porozumiewać za pomocą czarnulki (np. bijąc rekordy w GT5 hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam... Czy istnieje jakiś komunikator głosowy na ps-trójeczkę kompatibilny z Team Speak z PC? Pytam się bo Team Speak używałem na Linux-ie Mandriva i spokojnie działał na tym OS-ie, a mam sporo kolegów którzy go używają i jestem ciekaw czy mógłbym z nimi się porozumiewać za pomocą czarnulki (np. bijąc rekordy w GT5 hehe)

Hmm możliwe, że udało by ci się odpalić Teamspeak czy Ventrilo na PS3kowym Linuxie, ale linux się wyłącza kiedy odpalasz gre, więc o czymś takim zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, nawet rozmowy nie można prowadzić podczas gry (chyba że ona oferuje taką opcję) bo nie można wychodzić do XMB podczas gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdy ma sie kamerka mozna sie widziec w czasie gry

PRZEPRASZAm że w tym temacie pisze ale to w końcu o komunikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Nie, prawdopodobnie dostaniemy jakieś gry tupu Command anc Conquere and klocka(Strategia) gdzie możesz widzieć przeciwnika podczas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda myślałem ze bede grał z kumplem np w skate i w np, prawym górnym rogu widział go[kumpa] w małym okienku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, prawdopodobnie dostaniemy jakieś gry tupu Command anc Conquere and klocka(Strategia) gdzie możesz widzieć przeciwnika podczas gry

tylko że wszystkie strategie są tylko na X360 zapowiadane. CnC, a teraz WiC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×