Skocz do zawartości
KnodrPL

Profil Użytkownika w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś podczas czyszczenia ekranu sobie cos wypił %

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie dotyczy chyba odwiecznego problemu nie tylko na PS Vicie, a składa się z 2 częśći. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję :)

 

Sprzedałem Vitę, skopiowałem gry z karty pamięci na kompa, sformatowałem kartę pamięci, przywróciłem ustawienia fabryczne i wysłałem gościowi konsolę + gry zgrane jako dane na płytach. I teraz pytanie:

 

1. On założy sobie konto PSN, skopiuje gry na kartę pamięci ode mnie i czy będzie mógł w nie grać (są to gry z PS Plus!). Słyszałęm opinie, że może to być możliwe, tyle że w singlu nie z multi lub bez pucharków?

 

2. Dodatkową grą jest Killzone, ściągnięty z kodu promocyjnego, nie PS Plus (dodatek do konsoli). Tu nie powinno być chyba żadnych problemów?

 

jeszcze raz dzięki za pomoc w ogarnięciu tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może grać ale tylko na Twoim koncie niestety. Kod na Killzona też "przypisał się" do Twojego konta. Także jak stworzył sobie swoje własne konto to te wszystkie płytki może sobie w d... wsadzić :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jesteś pewien tego w 100% ??? A jak by miał wykupionego PS Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupujesz PLUSA to masz dostęp tylko do gier które sam w trakcie subskrypcji zakupiłeś za 0zł, samo posiadanie PLUSA nie daje Ci dostępu do zawartości, musisz te tytuły sobie "zaklepać" no i masz tylko te gierki dostępne które wrzucano do PLUSA w trakcie trwania Twojego abonamentu. Co tu trzeba wyjaśniać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już chyba nic... Dzięki za info. A z tym Killzonem to ktoś może potwierdzić, że jest tak jak kolega mówi, czy może jest szansa, że jednak będzie śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... te wszystkie płytki może sobie w d... wsadzić :biggrin:

Killzone'a też! Amen :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, planowałem kupić Vite ale po przeczytaniu tematu, mam jedno pytanie a w zasadzie problem ;p

 

Posiadam PS3, dwa konta w tym jedno z PS+, i na stacjonarnej konsoli nie ma problemu z zmianą kont, a gry z subskrypcji przypisują się do urządzenia a nie do konkretnego konta. Wszystko ładnie i pięknie.

Natomiast jak z tym jest na konsolce przenośnej? Wiem że zamiany kont są dosyć uciążliwe przez konieczność każdorazowego formatu, ale jak to jest z grami z plusa. Przykładowo ściągam grę z plusa na konto A i zapisuje na karcie pamięci, następnie formatuje vite, loguje sie na drugie konto, wsadzam karte pamięci i konto B może korzystać z zapisanych tam gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Trzeba grać na koncie na którym jest PS+

Żadne składki, sloty i inne cebulackie kombinacje na Vicie nie działają

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak moze zmienić kod kontroli rodzicielskiej bo zapomniałem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Powiedzcie mi, jeśli chcę kupić używaną vitę i są na niej pobrane gry z plusa, a ja dopiero wykupie tegoż plusa po otrzymaniu konsolki, to te gry będą dostępne? tzn będzie można w nie grać?

Edytowane przez matekdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz mieć plusa na koncie, na którym się logujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry sorry trochę nie jest jasna dla mnie twoja odpowiedz. ;) Bo kurde będę go miał na koncie, bo go wykupię. Gry są przypisane do konta? W sensie jak będą na konsoli a ja będę miał aktywnego plusa od teraz dopiero na swoim koncie, to te gry będą dla mnie nie aktywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć Plusa aktywnego na koncie z którego były pobierane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vicie możesz mieć tylko jedno konto naraz. Aby odpalić gry znajdujące się obecnie na dysku, musisz się zalogować na konto, na ktorym były dodane w plusie. Jeżeli dodasz nowe konto ze swoim plusem, to tamtych gier, zaklepanych wcześniej na innym koncie, nie odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vicie możesz mieć tylko jedno konto naraz. Aby odpalić gry znajdujące się obecnie na dysku, musisz się zalogować na konto, na ktorym były dodane w plusie. Jeżeli dodasz nowe konto ze swoim plusem, to tamtych gier, zaklepanych wcześniej na innym koncie, nie odpalisz.

oko thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 99% aukcji gdzie oferowane są Vity z grami na dysku to g*wniany interes. Kupujesz tak naprawdę samą konsole (przy założeniu że chcesz grać na swoim koncie i np: wbijać trofea) :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Otóż zamierzam kupić ps tv. Więc chce używać tego samego konta co na vicie i rzecz jasna tych samych gier. Mój problem polega na tym czy będe mógł grać  multiplayer (np. z bratem, który będzie na vicie a ja na tv) skoro jest tylko jedno konto??? :/ Myślałem by stworzyć inne konto na ps tv a gry przenieść z ps vita na komputer a później  dopiero na ps tv. Nie wiem czy konsola nie pomyśli, że mogą to być piraty i mi tego nie uzna. (Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi) Proszę o szybką odpowiedź w tej sprawie ;) Ps. Pierwszy raz tworze tu post więc prosze o uznanie. Jeśli będzie coś źle to nie obraziłbym się za poprawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za lamerskie pytanie, ale kompletnie nie siedzę w temacie Vity.

Panowie jak teraz wygląda sprawa z graniem na pożyczonej od kolegi Vicie? Czy mogę sobie założyć swoje konto na jego karcie (mam plusa), pobrać gry i wbijać trofiki w swoim profilu? z tego co kumpel mi mówił, to kiedyś było tak, że jedna karta = jeden użytkownik i wszystko musiałbym skasować. Ewentualnie mieć swoją, oddzielną kartę. Mam możliwość pożyczenia tej konsolki, chciałbym ograć dosłownie 2-4 tytuły i oddać mu ją z powrotem. Nie chcę jednak chłopakowi kasować jego pobranych gier, savów itd. 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ilości użytkowników nic się nie zmieniło: nie ma możliwości przełączania użytkownika, posiadania równocześnie kilku profili na jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź HarDy. Swoją kartę mam, niestety kumpel musiałby wszystko ściągać od nowa itd :/ myślałem swojego czasu ostro o zakupie Vity, ale interesuje mnie na niej max 4-5 tytułów, a później by leżała i kurzyła się. Do remote playa mam tablet xperia z2, ale i tak z tego nie korzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na vicie możesz mieć tylko jedno konto naraz. Aby odpalić gry znajdujące się obecnie na dysku, musisz się zalogować na konto, na ktorym były dodane w plusie. Jeżeli dodasz nowe konto ze swoim plusem, to tamtych gier, zaklepanych wcześniej na innym koncie, nie odpalisz.

OK, ja chcę właśnie sprzedać swoją Vite bo praktycznie nie używam. Mam 3 karty na nich całkiem sporo gier z plusa. Co jeśli sprzedam komuś ze swoim kontem, ale zmienię hasło do konta. Tym sposobem na ps4 będę dalej korzystał ze swojego konta a osoba na Vicie będzie miała dostęp do gier ale nie online?

Zatrybi to?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, na PS4 ten patent działa jeśli nie połączysz się online. Zmień hasło do konta przez internet, nie łącz się na Vitcie przez neta i zobacz czy gierki odpalają.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×