Skocz do zawartości
KnodrPL

Profil Użytkownika w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak połączyc sie z PSN majac soft 5.00 .
Przy probie logowania pisze A system software update for the psp is required ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić na dniach psp go, prawdopodobnie w sobotę i żeby zdążyć z promocją (GT), chciałem założyć sobie konto. A pytanie brzmi - czy korzystać z tego samego konta co PS3 czy założyć nowe, wiadomo przy sprzedaży itp... PSP obsługuje trofea ? Jaka cena jest tego urządzonka w media i saturnie - 1099 ? O ile waszym zdaniem spadnie cena do gwiazdki/nowego roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konto to najpierw spróbuj te same ca na PS3 na pewno działa tylko nie wiem czy GT dostaniesz jak nie załóż nowe. PSP nie ma trofeów i prawdopodobnie nie będzie. Nie wiem jak ceny w sklepach ale myślę że ma gwiazdkę stanieje ale nie będziesz miał GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w media dziś, i nie mieli już żadnych egzemplarzy :/ Trudno, zaczekam do najbliższej promocji psp go + jakaś gra, albo okazji cenowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zalogowałem się w sieci i wszystko śmiga jak trzeba, kłopot w tym że zalogowałem dość idiotycznym loginem. Mój syn nie chce ze mną gadać hahahha czy jest możliwa zmiana ID, nawet jeśli jest to związane ze zmianą konta? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można mieć kilka kont na jednej konsoli :)

A ze zmianą PSN ID to nie wiem :)

Edytowane przez addekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze ściągnięciem darmowej gry z najnowszej promocji dla posiadaczy PSP go (do wybory GranTurismo, Assassin lub Motorstorm). Konkretnie chodzi o to, że ściągam tą tapetkę na dysk konsolki, później podobno ma przyjść jakiś kod na emaila. Czekam od wczoraj i nic od Sony nie dostałem... Udało się komuś dostać tego maila i pobrać grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze ściągnięciem darmowej gry z najnowszej promocji dla posiadaczy PSP go (do wybory GranTurismo, Assassin lub Motorstorm). Konkretnie chodzi o to, że ściągam tą tapetkę na dysk konsolki, później podobno ma przyjść jakiś kod na emaila. Czekam od wczoraj i nic od Sony nie dostałem... Udało się komuś dostać tego maila i pobrać grę?

Bez paniki - kod moze przyjsc nawet po 30dniach - ja dostalem swoj dzisiaj (a motyw pobieralem 1 grudnia), natomiast w wypadku programu PSP Go Rewards kody przychodzily nawet po 3 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze mam jedno pytanie. Jak zacząłem ściągać ten darmowy motyw to dostałem jakiś komunikat mniej więcej o takiej treści: "Ta konsola nie była aktywowana tym kontem PSN, możliwe że pobierana aplikacja nie będzie działać ". Trochę mnie to zdziwiło, gdyż pierwszym kontem jakie podpiąłem pod PSP jest właśnie to konto (używam go także na PS 3). Wie ktoś może o co chodzi?

Edytowane przez Lukasss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jeszcze mam jedno pytanie. Jak zacząłem ściągać ten darmowy motyw to dostałem jakiś komunikat mniej więcej o takiej treści: "Ta konsola nie była aktywowana tym kontem PSN, możliwe że pobierana aplikacja nie będzie działać ". Trochę mnie to zdziwiło, gdyż pierwszym kontem jakie podpiąłem pod PSP jest właśnie to konto (używam go także na PS 3). Wie ktoś może o co chodzi?

Pierwszy raz widze taki komunikat ale na wszelki wypadek wejdz na PSP w Account Menagement > System Activation > Game > Activate System a nastepnie pobierz najlepiej ponownie ustaw sobie ten theme na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classic God zapewno kojarzysz mnie z PSP-team, ale powiem wam że ja też jak tylko wyszła ta promocja to ściągnełem ten motyw i nie przyszedł mi, troche się niepokoje do 10 stycznia jest koniec promocji -.- proszę mi powiedzieć co to jest ten Activation System co się stanie jak go włącze, coś się wykasuje? I co mógłbym najlepiej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classic God zapewno kojarzysz mnie z PSP-team, ale powiem wam że ja też jak tylko wyszła ta promocja to ściągnełem ten motyw i nie przyszedł mi, troche się niepokoje do 10 stycznia jest koniec promocji -.- proszę mi powiedzieć co to jest ten Activation System co się stanie jak go włącze, coś się wykasuje? I co mógłbym najlepiej zrobić.

Procedura ktora opisalem aktywuje dane konto na PSP - potrzebna tylko jezeli uzywasz kilku kont na jednym PSP ;) Podczas pobierania gry/dema z danego konta na PSP procedura ta wykonuje sie sama.

Jezeli sie martwisz to usun theme, upewnij sie ze masz najnowszy firmware na PSP Go, jestes zalogowany na odpowiednim koncie, PSP jest aktywowane dla tego konta (ww procedura) i pobierz (koniecznie na PSP Go - nie na PS3/PC a bezposrednio na PSP) theme ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał ClassicGOD musisz usunąć theme, zrobić aktywacje konta i pobrać theme ponownie. Mi się właśnie udało pobrać grę w ten sposób. Sam email z kodem przyszedł mi w ciągu kilku dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zatem dziękuję wam uczynię to w ten sposób, a tak chiałbym zapytać ciebie ClassicGod jak tam twoje PSP Go, nie nudzi ci sie? Nie masz czasem takiej myśli że trochę za dużo to ten sprzęcik ciebie kosztował i mógłbyś mieć coś lepszego  np xboxa za to?

Ja puki co nie mam pojęcia, nie żałuje że kupiłem ale też nie wiem czy to nie będzie taka wystarczająca magia na długi okres czasu, czy Sony nie wyroluje i za rok nie puści next gena ; / Co byś doradzał kupic do PSP Go, tak co opłaca się za wszelką cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zatem dziękuję wam uczynię to w ten sposób, a tak chiałbym zapytać ciebie ClassicGod jak tam twoje PSP Go, nie nudzi ci sie? Nie masz czasem takiej myśli że trochę za dużo to ten sprzęcik ciebie kosztował i mógłbyś mieć coś lepszego  np xboxa za to?

XBoxa i PS3 mam a na PSP jest wiecej interesujacych mnie gier niz na Wii. Moje stare PSP bylo juz troche obiete a jego rozmiar sprawial ze nie nosilem go tam gdzie chcial bym je miec - bylo po prostu niewygodne. Myslalem juz o updacie na PSP2000 i 3000 ale ich rozmiar nadal mi nie odpowiadal. Na PSP mam sporo gier w ktore mogl bym grac bez konca (jak Disgaea 1 i 2, MGS, MGS:PO, GoW:CoO, FFVII i VIII itp itd ;) ) wiec o nudzeniu sie nie ma mowy. Owszem z kazda konsolka mam momenty ze lezy i nic nie robi bo gram akrualnie na czym innym (np NDS i iPhone leza i sie kurza bo aktualnie szpilam na PSP) ale sprzet jako taki nigdy mi sie nie nudzi o ile mam w co na nim zagrac, chocby to byla 1 gra ;) Rowniez do kupowania X'a nie bym byl na dzien dzisiejszy taki szybki bo poza Mass Effect 2 nie widze na nim nic w przyszlym roku co chcial bym zagrac :/ konsola stoi i sie marnuje.

Ja puki co nie mam pojęcia, nie żałuje że kupiłem ale też nie wiem czy to nie będzie taka wystarczająca magia na długi okres czasu, czy Sony nie wyroluje i za rok nie puści next gena ; / Co byś doradzał kupic do PSP Go, tak co opłaca się za wszelką cene.

Najnowsze informacje mowia za PSP2 ujzymy za okolo 2 lata. PSP nadal trzyma sie pod wzgledem graficznym a i rozmiar gier nie ma aktualnie konkurencji wiec ma w sobie jeszcze sporo pary. Do PSP Go polecam ci dokupic kabel TV (nieoryginalny do dostania na allegro za 50pln - na dzien dizsiejszy w PL nie ma kabli od Sony a szkoda) i SixAxisa/DualShocka 3 (o ile masz PS3 lub kogos z PS3 kto by ci sparowal go z PSP Go bo niestety PS3 jest wymagane do sparowania pada). Nie ma nic lepszego niz wrocic do domu z zapauzowana gra, podlaczyc kabel, wlaczyc pada, walnac sie w fotelu i dokonczyc gre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zrobiłem tak samo jak mowiliście i nic nie otrzymałem :(:(:( jest dzisiaj 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zrobiles dokladnie to co pisalismy to pozostaje ci zastosowac sie do mojego podpisu i czekac bo mi nic wiecej do glowy nie przychodzi :P

I pemietaj zeby, jezeli masz maila na gmailu, dokladnie sprawdzic skrzynke ze spamem - juz nie jeden mail z PSN mi tam utkwil.

Edytowane przez ClassicGOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

Ja mam ten sam problem PSP (go oczywiście) dostałem 24 grudnia następnego dnia ściągnąłem tego thema ustawiłem i do dziś czekam na ten kod. Czy coś źle zrobiłem czy po prostu muszę jeszcze poczekać na tego maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że przedłużyli tą promocje, tylko nie mogę tego theme pobrac. W miejscu gdzie powinno pisac download pisze register this system. Pomoże ktoś :)

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo prosze o pomoc w takiej sprawie :

Posiadam 2 konta w psn , jedno PL drugie USA . Na tym USA mam kupione gry , na koncie PL chce skorzystac z promocji i dostane 3 gry . W jaki sposob polączyc te konta zeby moc grac w gry z jedno i drugiego konta . Gdy jestem zalogowany na konto z USA nie moge grac w dema gier co instalowalem z konta PL , pisze this content cannot be accessed on your account. Bardzo prosze o pomoc . Jeżeli ktos chcial by sie wymienic grami to zapraszam na gg : 12803625 . Mam final fantasy VII ( PS one ) i Creature Defence .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie bo posiadam tylko konto PL. A co do promocji to już chyba wygasła, ważność skończyła się z końcem stycznia, chyba, że jest jeszcze jakaś o której nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie bo posiadam tylko konto PL. A co do promocji to już chyba wygasła, ważność skończyła się z końcem stycznia, chyba, że jest jeszcze jakaś o której nie wiem?

Tak jest kolejna promocja ktora trwa do konca marca . Mozna za darmo dostac 3 gry ( miedzyinnymi patapon , wipeout i killzone ) . Poczytaj w necie o tym dokladnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz się cały czas przelogowywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może program poprzez, który można się zalogować do PSN? Chciałbym tylko sprawdzić, którzy znajomi są on-line albo wysłać wiadomość do znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×