Skocz do zawartości
Gość andi72

starter pack ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andi72

Siema wszystkim to mój pierwszy post. Obecnie cena starter packa ps3 wynosi 2299zł.

Czy możliwe jest że w tym roku konsola stanieje? I drugie pytanie gdzie najlepiej kupić ps3 czy allegro to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze na swieta stamieje ale nie wiem czy w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999zł za starter packa to bardzo mało i brałbym bez zastanowienia. Bardziej się opłaca nawet jak wersja 40GB bo jest dodatkowy pad i dwie gry co daje koszt 600zł, więc sama konsola kosztuje 1400zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1999zł za starter packa to bardzo mało i brałbym bez zastanowienia. Bardziej się opłaca nawet jak wersja 40GB bo jest dodatkowy pad i dwie gry co daje koszt 600zł, więc sama konsola kosztuje 1400zł...

uwazam ze bardziej oplaca sie wersja 40 Gb bo tak koszt konsolki 1500 + pad 135 zł + 2 gry te co w starpaku koszt max 140 zł za obydwa tytoly :]

wiec wychodzi 1725 zł nie wiem po co grac w gry z ps2 ja ogolnie kupilem konsolke do grania w nowe gry z nowa grafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starter packa opyla się za max 1950 zeta...poniżej już nie skoro za 1550 można już "czterdziestkę" wyhaczyć - te 2 tytuły spokojnie za 200 zł się kupi (a nawet i taniej chodzą - a pada - ? 135? to mamy razem 1550 + 200 + 135 = 1885 zeta - gier z ps2-ki nie potrzebuje odpalać (6 lat katowałem dwójeczkę, niech odpoczywa w spokoju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2299zł to cena "empikowa" czy w podobnych sklepach, tak jak piszą przedmówcy - spokojnie możesz znaleźć starter packa do 2000zł [ja np kupiłem za 1900 ale ponad 3 miesiące temu i to za granicą bez vatu] Teraz motorstorm i R:fom schodzą po 60-80 zł używane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
2299zł to cena "empikowa" czy w podobnych sklepach, tak jak piszą przedmówcy - spokojnie możesz znaleźć starter packa do 2000zł [ja np kupiłem za 1900 ale ponad 3 miesiące temu i to za granicą bez vatu] Teraz motorstorm i R:fom schodzą po 60-80 zł używane ;]

Dziwne w Katowicach widziałem w empiku startery po 1999...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andi72

Możecie mi polecić jakiś dobry sklep internetowy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możecie mi polecić jakiś dobry sklep internetowy???

Ultima, Allegro, hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do starterów - miesiąc temu kosztowały w empikach jeszcze koło 2200-2300 [nie pamiętam dokładnie] złotych. Wszyscy wiemy że empik nie oferuje rewelacyjnych cen w stosunku do konkurencji. Sam sklep w porządku - w końcu gdzie indziej można czytać do woli i zrelaksować się w czasie okienka między wykładami , ale ceny - szczególnie związane z multimediami, nie są atrakcyjne [przykład? Choćby wiedźmin, który kosztował 89, czy 85zł podczas gdy w saturnie [w złotych tarasach 100 metrów od empiku] 79' ... niby 5-10 zł różnicy, a za to można kupić niezły kebab ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno ceny starter packow sa zawyzane bo sony wyprzeda co ma wyprodukowane i potem zostaje tylko wersja uboga ja kupilem startera za 2400 i nie zaluje mozna jeden pad ladowac a na drugim grac a ps2 tez nie sprzedam tylko czy kazdy z nas jest takim maniakiem aby kolekcjonowac konsole i gry? niech kazdy sam decyduje ktory zestaw woli w koncu nie po to kupuje sie konsole zeby oszedzac tylko sie dobrze bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ze sklepów polecam PsxExtreme. Sam mam stertera, ale teraz zdecydowanie atakowałbym 40 gb. Podobno mniej prądu zjada

Motorstorm narazie mi nie podchodzi... juz od kilku miesiecy. Resistance świetna gra !!! (góra 80 zł )A drugi Pad? Narazie moi znajomi maja konsole wiec kazdy ma swoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze bardziej oplaca sie wersja 40 Gb bo tak koszt konsolki 1500 + pad 135 zł + 2 gry te co w starpaku koszt max 140 zł za obydwa tytoly :]

wiec wychodzi 1725 zł nie wiem po co grac w gry z ps2 ja ogolnie kupilem konsolke do grania w nowe gry z nowa grafa

tylko że masz więcej USB, karty pamięci i wsteczną kompatybilność w konsoli. Że też o 1/3 większym dysku nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy z tą kompatybilnością wsteczną ludzie? po co to komu? ja tam bez zastanowienia wziąłem 40gb, do tego kupiłem za 140 zeta te gry co w starterze i jest super - aha dokupiłem jeszcze kabel hdmi - wsio wyniosło mnie 1770 zeta - drugi pad dokupie za 130 zeta i gra... gry z PS2 odpalać? na 32 calach ostatnio włączyłem jakiś tytuł, myślałem że mnie piksele na lcd jakąś ospą zarażą - jak zarzuciłem motorstorma i demo uncharted to już w życiu chyba nie powróce do tej rozdziałki jaką mnie ps2-ka na lcd-ku poczęstowała (na crt 21 cali jest spox, ale lcd 32 cale kategorycznie odpada do ps2-ki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy z tą kompatybilnością wsteczną ludzie? po co to komu? ja tam bez zastanowienia wziąłem 40gb, do tego kupiłem za 140 zeta te gry co w starterze i jest super - aha dokupiłem jeszcze kabel hdmi - wsio wyniosło mnie 1770 zeta - drugi pad dokupie za 130 zeta i gra... gry z PS2 odpalać? na 32 calach ostatnio włączyłem jakiś tytuł, myślałem że mnie piksele na lcd jakąś ospą zarażą - jak zarzuciłem motorstorma i demo uncharted to już w życiu chyba nie powróce do tej rozdziałki jaką mnie ps2-ka na lcd-ku poczęstowała (na crt 21 cali jest spox, ale lcd 32 cale kategorycznie odpada do ps2-ki)

Zgadzam sie z Toba w 100% do tkaich celow kupuje sie PS2 oddzielnie a teraz to tanizna za 300 zł uzywane mozna kupic i grasz a PS3 sie kupuje

dla miodnosci graficznie. Ps3 to Ps3 takie jest moje zalozenie ja kupilem wszystko za 1750 zł z 3 grami i jeszcze moi kumple

maja ps3 wiec sie wymieniamy nawzajem dzieki temu mzona oszczedzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy z tą kompatybilnością wsteczną ludzie? po co to komu? ja tam bez zastanowienia wziąłem 40gb, do tego kupiłem za 140 zeta te gry co w starterze i jest super - aha dokupiłem jeszcze kabel hdmi - wsio wyniosło mnie 1770 zeta - drugi pad dokupie za 130 zeta i gra... gry z PS2 odpalać? na 32 calach ostatnio włączyłem jakiś tytuł, myślałem że mnie piksele na lcd jakąś ospą zarażą - jak zarzuciłem motorstorma i demo uncharted to już w życiu chyba nie powróce do tej rozdziałki jaką mnie ps2-ka na lcd-ku poczęstowała (na crt 21 cali jest spox, ale lcd 32 cale kategorycznie odpada do ps2-ki)

mam Crasha Bandicoota do którego czasami powracam bo to gra ponadczasowa, PS2 sprzedałem to bez wstecznej kompatybilności miałbym problem. Pozatym parę hitów innych z PSXa mam, parę też z PS2 a GT4 wygląda świetnie nawet na LCD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy z tą kompatybilnością wsteczną ludzie? po co to komu? ja tam bez zastanowienia wziąłem 40gb, do tego kupiłem za 140 zeta te gry co w starterze i jest super - aha dokupiłem jeszcze kabel hdmi - wsio wyniosło mnie 1770 zeta - drugi pad dokupie za 130 zeta i gra... gry z PS2 odpalać? na 32 calach ostatnio włączyłem jakiś tytuł, myślałem że mnie piksele na lcd jakąś ospą zarażą - jak zarzuciłem motorstorma i demo uncharted to już w życiu chyba nie powróce do tej rozdziałki jaką mnie ps2-ka na lcd-ku poczęstowała (na crt 21 cali jest spox, ale lcd 32 cale kategorycznie odpada do ps2-ki)

Wariat z Ciebie. Co Ty wiesz o graniu? GranTurismo gdzie sobie odpalisz? Na PeCecie? Chyba, że jesteś nowym nabytkiem świata konsolowego i interesują Cię tylko nowości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×