Skocz do zawartości
Reflect

Guitar Hero III - Legends of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Kerrang LOL

A po za tym mam nadzieje ze sie nie zawiode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak patrze na ten filmik i uważam, że ten kawałek wcale nie jest taki trudny na Expert. A może inaczej; nie róźni się zbytnio od Hard. Na Expert jeszcze nie próbowałem tego zagrać...

ten kawałek, tak jak wiele innych tylko wygląda strasznie, przez te gęste ciągi nutek, ale jak dobierzesz sobie odpowiednią technikę, to takie ciągi zaliczasz bez zająknięcia. Tak samo jest z solówkami (trzeba tylko obadać techniki "hammer on" i "pull off";)). Wbrew pozorom najtrudniej tutaj jest na sam koniec utworu, ponieważ są tak nieregularnie rozłożone te nutki...

Ja na razie nie mogę slayera na Hard zaliczyć... A bardzo chcę dotrzeć do ostatniej piosenki - Dragonforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(trzeba tylko obadać techniki "hammer on" i "pull off";)). Wbrew pozorom najtrudniej tutaj jest na sam koniec utworu, ponieważ są tak nieregularnie rozłożone te nutki...

Dokladnie - dla chcacych zobaczyc o co chodzi - link youtube i 3:09 do 4:04 - nadal trenuje tylko ten fragment... :-) A koles na klipie faktycznie ladnie zagral - brawa dla niego !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba więcej namawiać Dzisiaj złożyłem preorder w Ultimie Liczę na mocne, metalowe kawałki za jakis czas, a nie rokowie popierdółki hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima ultima a ps3site wspierac? Czekam na info kiedy dokladnie będzie ultima zawiodła moje zaufanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimie kupowałem już 2x Gacka, wiele gier i mam fajny rabat Nigdy mnie nie zawiedli jeszcze. zawsze towar był na czas, czasem cos dorzucali do paczki. Jestem lojalny do czasu az mnie nie zawiodą, z tym, że jeden raz zawsze wybaczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 Mega Piosenki ^ ^ Bardzo ciekawa gra Chociaz wolalbym Nu Metal Band ^ ^

Czy sa przewidziane jakies nowe czesci tej gry ?

Gdyby w grze byly jakies S.O.A.D'y, Linkiny, Korny itp to bym sie zastanowil nad wyludzeniem kasy od rodzicow ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy GH2 bedzie dzialac z tym kontrolerem? Czekam na gre ma byc jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieć dziś pewnie nie będzie bo poczta... Kurde a bym sobie pociorał bo czasu w weekend bedzie troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak musze sie wstrzymac do poniedzialku:/

To jak nikt nie wie co z tym GH2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak musze sie wstrzymac do poniedzialku:/

To jak nikt nie wie co z tym GH2?

Kiedy to bedzie wkoncu w sklepach ;/ W empiku napisane ze 30.11 premiera a w zadnym empiku tego nie ma ;/

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że powinniśmy się przyzwyczaić do dostępności gier... Napisane jest wyślemy w dzień premiery a gó*no wysyłają... Ja od jakiegoś czasu kupuje na allegro dostępne od ręki. i się nie zawiodłem chyba że coś głupiego poczta odwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GH3 (PS3 i także PS2) już jest MediaMarkt w całym kraju. Cena: 379zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Częstochowie nie ma.

ooo Kolejny Czestochowianin ? Moge Cie dodac do Friendsow ? Jak zdobedziesz GH3 mozna by jakas ustaweczke zrobic :>

Nie koniecznie przez siec

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoxik jak poczta nie zawali ma byc w poniedzialek(kupilem na allegro za 350) ale w tym tygodniu to sobie nie pogram bo kolokwia i klauzury

PS. Ja tylko studiuje w Czewie ale wynajmuje mieszkanko wiec tez mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Są w EMPIKU chyba ze już wykupione, ja kupiłem dokładnie 29 przypadkiem mieli na magazynie jeszcze niewyłożone i w promocji bo za 269, brałem bez wahania Gierkę polecam każdemu nawet największemu sceptykowi zabawa przedniaaaa

Tak na marginesie EMPIK w Gdańsku GALERIA BAŁTYCKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem za 350 ale tez z tej wyprzedazy z empika bo cena jest. Ale nie zaluje ani centa poczulem prawdziwa zabawe jaka daja gry TV.

PS. Reflect dzieki Tobie kupilem ta gre. Wisze Ci piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reflect dzieki Tobie kupilem ta gre. Wisze Ci piwo

Dziekuj Arabowi... heheh to on mnie namowil ;-) A wracajac do tematu to zapraszam na www.guitarhero.com mozesz sie zarejestrowac i co wiecej podlaczyc unikalny nr twojej gry/konsoli na www - dzieku temu bedziemy mogli ogladac Twoje wyniki :-)

pozdrawiam

P.S.

Ja wlasnie rozpoczynam hard... 2 piosenki przeszedlem... reszte musze potrenowac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dopiero ucze. Prechodze piosenki na 5 gwiazdek staram sie przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiles Kukles GH3 ? W częstochowie gdzies ?

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem zly na ta gre poniewaz na stronie nie zapisuje prawdziwych statystyk. Trudno sie mowi. Zaczynam medium powoli ciezko sie przełamac po skonczeniu easy bo to zupelnie inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×