Skocz do zawartości
Reflect

Guitar Hero III - Legends of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj gram sobie na Medium i mam wyniki między 90, a 95%. Muszę jeszcze poścwiczyć, na Easy miałem zazwyczaj 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katanka_PL moze jakis pojedynek albo cos wysle Ci invite i odezwij si ena gg jak cos 4118892

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nigdy nie grałem w to online, ale muszę spróbowac W EoJ się juz wciągnąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś!!!

MASAKRA, MOC I ROCK 'N' ROLL!!!

Miodzio!

W marcu będzie moja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza ulubiona piosenka bo moja "ONE" rzadzi klimat tej gitary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest wasza ulubiona piosenka bo moja "ONE" rzadzi klimat tej gitary.

Through the Fire and the Flames i Knights of Cydonia

A tak na serio to wszystko oprócz tych 2. Bonusowe kawałki są raczej cienkie. Szkoda, że Sabotage i Suck My Kiss są dostępne tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest wasza ulubiona piosenka bo moja "ONE" rzadzi klimat tej gitary.

Ja Paint it Black za kazdym razem jak mam na niej encore to mowie sobei Jasiek takiego hiciora nie mozna zrobic na mniej niz 95 XD

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Metal - Tenacious D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wczoraj zakupiłem Guitar Hero III - jeszcze nie grałem, ale mam pytanie, na jakim Store jest/będzie najwięcej piosenek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, na jakim Store jest/będzie najwięcej piosenek?

W tej chwili są dostępne 2 paczki (FooFighters i Velvet Revolver) na US PS Store ale nie działają z moją wersją gry. Trzeba poczekać aż pojawią się na EU/PL sklepie.

To samo dotyczy darmowej paczki z kawałkami bossów.

PS. Wczoraj usiadłem do gry po 2-3 dniach przerwy i walnąłem ostatnią paczkę + Lou na Medium z marszu. Ale mi podskoczyło morale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Hah, kumpel przyszedł wczoraj, gość gra na gitarze już z 15 lat, i grał na Medium za pierwszym razem Raining Blood slayera ;o i 89%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Jaka jest wasza ulubiona piosenka bo moja "ONE" rzadzi klimat tej gitary.

Killswtich Engage - My Curse

Iron Maiden - Number of the Beast

Rise Against - Prayer of the Refugee

DragonForce - Through the Fire and Flames

Slipknot - Before i Forget

Disturbed - Stricken

Tenacious D - The Metal

Slayer - Raining Blood (Wydaje mi się, że to jedna z trudniejszych piosenek na Easy i Medium)

In Flames - Take This Life

Wiem trochę komercją zajeżdża no ale na GHIII to Sam oldschool i komercha (lubię też ten dobry oldschool =] )

Wczoraj Zacząłem grać, dziś się przerzuciłem na Medium, no powiem, że jest czasem ciężko...

/Kurcze nie zauważyłem, że poprzedni post jest mój, proszę o połączenie, jeśli da radę, lub usunięcie poprzedniego, Dziękuję - przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolony!

Codzienne muszę ćwiczyć na gitarze (miesiąc, dwa miesiące...). Zostanę sławny. ;]

Zrobiłem kilka zdjęcie.

Super! Musimy się kiedyś na duel przy jednym telewizorze umówić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra i starannie przygotowana recenzja, za sprawą której - nie kryje - zdecydowałem się na zakup tego zestawu. Tzn składałem się do tego już od jakiegoś czasu, ale ten tekst właśnie przekonał mnie ostatecznie to wybecelowania 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskim pss pojawiły się trzy dodatki jeden za free i dwa po 22zł ! ;p ktoś to ma poleca? chce się złożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Variad_51

przepraszam, że tak odkopuje temat, ale nie ma sensu dla jednego pytania zakladac nowego tematu. Czy gitara dolaczana do zestawu w wersji PS2 (ta bezprzewodowa) bedzie dzialala z grami z serii GH na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tak odkopuje temat, ale nie ma sensu dla jednego pytania zakladac nowego tematu. Czy gitara dolaczana do zestawu w wersji PS2 (ta bezprzewodowa) bedzie dzialala z grami z serii GH na PS3?

nie posiada przycisku PS Button, zatem nie bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ta gra uczy pokory Na razie gram na easy, ale jak przejde to odrazu za medium sie biore ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GH3 rządzi!! Zacząłem juz hard'a narazie zatrzymałem się na Aerosmith :| Jeszcze sporo czasu minie zanim zajże na experta, ale się nie poddaje Do szybkiego spotkania na sieci. GH ROCKZZZZZZ!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem na Easy, Medium i prawie Hard. Na Expercie zacząłem ale jakoś na 4% ( bodajże ) stanąłem. Oczywiście możecie podziwiac moje postepy na www.guitarhero.com po wpisaniu w wyszukiwarce ArczX wyjdzie wam moje konto GH3 juz sprzedałem, więc więcej nic sie tam nie zmieni :].

Pozdrawiam GH3 maniaków ( tych większych i mniejszych )

Kiedyś ( nie wiem czy dalej jest ) była informacja na stronie GH3 że wyjdzie nowe GH o nazwie Aerosmith o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam działa gra na sieci? Ja raz próbowałem się połączyć... coś długo szło i zwątpiłem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po sieci gra działa bez problemów. Czasami jak dasz opcję "Join quick match" (chyba coś takiego) to długo czeka i nie znajduje nikogo. Lepiej stworzyć mecz "create new match" zazwyczaj szybko ktoś się dołącza i gra się kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo... lecę do czarnulki grać po necie

TAA! Rzeczywiście działa Jest tylko 1 problem... wziąłem na easy (w co-opie), a drugi koleś na expert ^^ Trochę posiałem wiochę

Jak ktoś chce pograć na Easy od czasu do czasu to może pisać na "Astarr" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zagrać mecz na easy dajesz create new match i wybierasz "pro face-off" wtedy ustawiasz poziom (easy, medium, itd) całego meczu, gdzie ty i przeciwnik gracie na tym samym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×