Skocz do zawartości
Reflect

Guitar Hero III - Legends of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest na prawdę konkretna gram już jakieś 2 miesiące, przeszedłem normala na 100%, na hardzie został mi tylko slayer i metallica, a experta mam na 4% . Ogólnie to kupiłem sobie niedawno gierkę "Rockband" .. wszędzie pisało, że LesPaul, który jest w GH3 jest kompatybilny z "Rockbandem" a tu co ? nie działa !, gadałem z qmplem, który zrobił tak samo jak ja i mu też nie działa. Czytałem, że ponoć Activision zabronił Harmonicsowi kompatybilności z ich gitarą, a potem czytałem, że jednak działa. Ja wiem jedno nie da się grać z gitarą od GH3 w ROCKBANDA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest na prawdę konkretna gram już jakieś 2 miesiące, przeszedłem normala na 100%, na hardzie został mi tylko slayer i metallica, a experta mam na 4% . Ogólnie to kupiłem sobie niedawno gierkę "Rockband" .. wszędzie pisało, że LesPaul, który jest w GH3 jest kompatybilny z "Rockbandem" a tu co ? nie działa !, gadałem z qmplem, który zrobił tak samo jak ja i mu też nie działa. Czytałem, że ponoć Activision zabronił Harmonicsowi kompatybilności z ich gitarą, a potem czytałem, że jednak działa. Ja wiem jedno nie da się grać z gitarą od GH3 w ROCKBANDA !

Współczuje. Najgorsze jest to, że tu widać totalną olewkę PS3 i wspieranie X360. Ich gitara z GH3 działa w Rockband, ale nasza już nie... Żal.pl

Niekiedy miewam takie wrażenie, że gry na PS3 są specjalnie bugowane, żeby wesprzeć X-klocka. Możecie mówić co chcecie, ale czy Was nie zastanawia to, że gry na PS3 maja niekiedy bugi, a na Xie chodzą normalnie? Nie wspominając o tej gitarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich posiadaczy GH3 na PS3:

Czy są jakieś problemy z gitarką? (lagi audio/visual, gitara nie rejestruje nirktórych przycisków, urywa dłuższe nuty choć nie póściłeś przycisku itd...)

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi, ponieważ poważnie zastanawiam się nad kupnem a te 340Pln to kupa kasy i chciałbym wiedzieć czy bedzie radocha z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do wszystkich posiadaczy GH3 na PS3:

Czy są jakieś problemy z gitarką? (lagi audio/visual, gitara nie rejestruje nirktórych przycisków, urywa dłuższe nuty choć nie póściłeś przycisku itd...)

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi, ponieważ poważnie zastanawiam się nad kupnem a te 340Pln to kupa kasy i chciałbym wiedzieć czy bedzie radocha z grania.

Lagi mozesz usunac, jest opcja synchronizacji w menu gry, rozdzielona na audio/video.

Jeżeli gitara nie jest uszkodzona, to problemów z urywaniem/nierejestrowaniem przycisków nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×