Skocz do zawartości
Pilarenko

Polski Hh.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry kolego, ale masz trochę głupie rozumowanie. Nie wiem w czym taki Tede jest lepszy od Bisza? Tekstowo Bisz zjada tede na śniadanie, więc możesz mi to wytłumaczyć?

Słyszeliście nowy album Peerzeta? Całkiem spoko, myślę, że wart kupienia i niedługo u mnie zawita. W Listopadzie premiera nowej płyty gurala. Jak oceniacie płytę Grubego Mielzkyego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedego trzeba zrozumieć, posłuchasz i zrozumiesz to zaczniesz się jarać , TDF w jednym z wywiadów mówił , że on sam rozumie swoje teksty w 100 % , jego ekipa w 90 , dobry słuchacz i fan w 70 , a przeciętny słuchacz w 30 % , jego tracki mają po kilka den , ja słuchając tych starych z przed kilku lat z biegiem czasu cały czas poznaję je od nowa , jest to bardzo ciekawe , do tego Tede jest królem mixtape'ów , wypuścił drugie tyle nielegali co legalnych płyt , ma ogromną dyskografie , wielki talent i wenę , pisze teksty od kilkunastu lat i jeszcze się nie wypalił , jest w stanie napisać gotowy track w ciągu oglądania serialu , który trwa dwadzieścia parę minut , w jego tekstach naprawdę kryje się geniusz i bardzo ukryty sens , trzeba go długo i dokładnie słuchać , żeby zrozumieć , i przede wszystkim jest świetnym człowiekiem na luzie i ma dystans do siebie , zniszczył w beefach połowę polskiej sceny , ma genialne pomysły , zajawki , można by długo wymieniać , Tede to jest już żyjąca legenda i zrobił bardzo dużo dla polskiej sceny rapowej , pomógł w rozkręceniu kariery Guralowi ( wydał mu pierwszą płytę ) , Wall-e'iemu , wypromował Matheo'a i dał mu szansę zostać najlepszym producentem w kraju , poznał Gurala i Wall-e'iego z Matheo'em i do dzisiaj możemy słuchać ich na jego bitach , wspiera młodszych raperów i składy , WiceWersę , Smagalaz , WuWunia , jego wytwórnia zrzesza wielu świetnych raperów , producentów , dj'i , wydaje płyty kolegom , ostatnia płyta Tedego osiągnęła złoty status w ciągu tygodnia i zrobiła wielkie zamieszanie na scenie , zamiast wieprza zaczęli nazywać go dożywotnim propsem ,

A teraz co zrobił bisz i dla kogo : .

Także chcesz pogadać o hip-hop'ie synku ? Ja żyję tą kulturą , a ty ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ale muzyka miała łączyć a nie dzielić :-) Każdy ma inny gust, więc wojna który lepszy i co zrobił jest bez sensu. Słuchałem kiedyś tedego teraz nowe kawałki mi się nie podobają.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania Bisza z TDFem to nie na miejscu jest nawet napisanie tych dwóch postaci w jednej linijce... Może za 10 lat, o ile ktoś taki jak Bisz będzie jeszcze istniał.

Zgadzam się w 101% z kolegą LukaszWro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedego trzeba zrozumieć, posłuchasz i zrozumiesz to zaczniesz się jarać , TDF w jednym z wywiadów mówił , że on sam rozumie swoje teksty w 100 % , jego ekipa w 90 , dobry słuchacz i fan w 70 , a przeciętny słuchacz w 30 % , jego tracki mają po kilka den , ja słuchając tych starych z przed kilku lat z biegiem czasu cały czas poznaję je od nowa , jest to bardzo ciekawe , do tego Tede jest królem mixtape'ów , wypuścił drugie tyle nielegali co legalnych płyt , ma ogromną dyskografie , wielki talent i wenę , pisze teksty od kilkunastu lat i jeszcze się nie wypalił , jest w stanie napisać gotowy track w ciągu oglądania serialu , który trwa dwadzieścia parę minut , w jego tekstach naprawdę kryje się geniusz i bardzo ukryty sens , trzeba go długo i dokładnie słuchać , żeby zrozumieć , i przede wszystkim jest świetnym człowiekiem na luzie i ma dystans do siebie , zniszczył w beefach połowę polskiej sceny , ma genialne pomysły , zajawki , można by długo wymieniać , Tede to jest już żyjąca legenda i zrobił bardzo dużo dla polskiej sceny rapowej , pomógł w rozkręceniu kariery Guralowi ( wydał mu pierwszą płytę ) , Wall-e'iemu , wypromował Matheo'a i dał mu szansę zostać najlepszym producentem w kraju , poznał Gurala i Wall-e'iego z Matheo'em i do dzisiaj możemy słuchać ich na jego bitach , wspiera młodszych raperów i składy , WiceWersę , Smagalaz , WuWunia , jego wytwórnia zrzesza wielu świetnych raperów , producentów , dj'i , wydaje płyty kolegom , ostatnia płyta Tedego osiągnęła złoty status w ciągu tygodnia i zrobiła wielkie zamieszanie na scenie , zamiast wieprza zaczęli nazywać go dożywotnim propsem ,

A teraz co zrobił bisz i dla kogo : .

Także chcesz pogadać o hip-hop'ie synku ? Ja żyję tą kulturą , a ty ?

Chłopie, polać Ci. W sumie to jest zabawne, najpierw "sprzedajna dziwka, ku**a, pedał, gej, wieprz, knur", a teraz "dożywotni props, TEDE KRÓL". Jakimi ludzie są marionetkami, wpływ mody i słuchanie tego czego słuchają inni, żeby nie odstawać od reszty i nie stracić "szacunku na osiedlu".. fascynujące.

Tak wgl. czekacie na nowe płyciwo Jacka? czekacie na "XENON"? podobno będą 2CD.

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać , że jest mega wszechstronny , pisze świetne zrobi , robi bity , projektuje ubrania , prowadzi programy , do tego jest mistrzem ciętej riposty i super inteligenty , zniszczy każdego , uwielbiam jak ciśnie z wojewódzkiego . Czekamy czekamy , ja ostatnio przesłuchuję Howwę 3 Dj'a Tuniaziano

Setka , fajna laseczka , rzekomo dziewczyna Tedego od jakiegoś czasu

Aha , i tekstowo to Tede wciąga bisza jednym wersem ;]

I jeszcze jako ciekawostka , to jest może 3/5 tego co Tede nagrał ( jest tam jakieś 8 kopert , które słabo widać )

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/602551_256958361093588_931747412_n.jpg

A no i jest mistrzem freestyle'u , tyle tego , że ciężko spamiętać i wypisać na raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego wywiady z Rawiczem to już fenomen, tylko pytania "kiedy następny" :biggrin:. Howwa III dobra jest, oryginał już na półeczce. Lecz od jakiegoś czasu męczy mnie pytanie i nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi.. kiedy Jama Zła 2 !?

Edytowane przez Ghostbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jama już nie istnieje .

No wszelkie wywiady TDF'a są super , a z Rawiczem to już w ogóle zawsze jest beka . Tede ma taki luz i dystans do siebie , z wszystkiego zlewa , z charakteru jest bardzo podobny do mnie , więc mega się nim jaram . Jeszcze taka koszuleczka Plny'ów ( do zakupu której właśnie się przymierzam ) specjalnie na euro - PlnyStadion !

http://www.chrom.com.pl/foto/produkt/16962_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jama już nie istnieje .

No wszelkie wywiady TDF'a są super , a z Rawiczem to już w ogóle zawsze jest beka . Tede ma taki luz i dystans do siebie , z wszystkiego zlewa , z charakteru jest bardzo podobny do mnie , więc mega się nim jaram . Jeszcze taka koszuleczka Plny'ów ( do zakupu której właśnie się przymierzam ) specjalnie na euro - PlnyStadion !

http://www.chrom.com...ukt/16962_1.jpg

Nie istnieję? nie będzie powrotu już na 100%? ja ostatnio bluziwo z PLNY Textylia sobie zamówiłem, PLNY Armia niebieską : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj Frodo bodajże , którego jama była pomysłem , odszedł z WJ i nie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten ziomuś od bisza ? Myślałem że będzie chciał , żeby coś jeszcze mu wytłumaczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TDF'a bardzo go lubię, sympatyczny koleś. Wspomniane wywiady z Rawiczem - rewelacja. Oglądałem też te jego podróż bo USA i żałuję, że się to już skończyło.

Za to kocham rap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem zacofany z 50SS z powodu dużej ilości pracy , z 4,5 odcinka widziałem ledwo , muszę nadrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, wiele fajnych informacji no i jest to śmieszne, chociażby dzięki samemu sposobowi, w jaki TDF komentuje to, co się tam dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi zawsze na propsie . Ale u mnie ostatnio Raca nie schodzi z odtwarzacza , od kilku długich tygodni wszystkie jego płyty . Teraz jaram się świeżutkim mixtapem , który w całości do internetu został wrzucony ze dwa dni temu . Wersy Racy trafiają do mnie jak mało czyje i mega podoba mi się jego styl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=EpjATf_oZ0g



od 3:52 ten dialog ;D Mega xD

Shellerini : Odkąd mam 200 Ton , moja bazylia rośnie jak po***ana.
Gural : Sebastian, świetna bazylia. Nigdy takiej nie jadłem. Właściwie nigdy nie jadłem bazylii.

To mnie roz*ebało :biggrin:

Ogólnie te dialogi pomiędzy bitem rozpie*dalają system :D Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie się pośmiać , to polecam wam WuWunia . Gość który wydaje same mixtape'y i leje na pieniądze z płyt , ale jest tak bogaty , że pali dla beki hajs , ru*ha dz*wki i twierdzi , że w czoko jest spoko . Jest mega polewkowy , wszystko robi dla beki , nagrywa genialne zapowiedzi i podobne . Tu macie próbki , ja zawsze leję ze śmiechu :D , polecam cały kanał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×