Skocz do zawartości
Slizer

Flow

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak gram to nacisnac START i wtedy mi sie włączy XMB i zostawic na około 35 min tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a raczej PS baton. Jedno z najgłupszych trofeów. Mnie było szkoda prądu i czasu :P

Co do gry, nudna i nieciekawa. Pływamy robakiem bez większego celu przy okazji zjadając inne robaki. Zamiast "relaksować" męczy. Bardziej "odprężyłem" się przy dead space...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy dodatek ściągnięty z polskiego PSS zadziała z flOw pobranym z amerykańskiego sklepu?

Pytam bo po zakupie Flower zostało mi 10zł i z chęcią kupiłbym rozszerzenie do flOw.

Pozdrawiam

chyba nie dziala...

sciagnolem dodatek z polskiego pss i instaluje sie jakos dziwnie jako oddzielny plik, a jak odpalam to napisane ze "informacje o ochronie praw autorskich sa niewazne" i dupa

...chyba ze ktos madry wie co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie dziala...

sciagnolem dodatek z polskiego pss i instaluje sie jakos dziwnie jako oddzielny plik, a jak odpalam to napisane ze "informacje o ochronie praw autorskich sa niewazne" i dupa

...chyba ze ktos madry wie co z tym zrobic

noo ja mam lepiej dokupilem dodatek a po sciagnieciu przed instalacja napisalo ze mam nowsza wersje gry i dodatek mi nie potrzebny ale kase zaplacilem a zadnych dodatkowych bajerow nie ma okradli mnie jednymi slowy !!! wie ktos co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile GB waży flow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy flow z europejskiego pss jest juz z dodatkiem bo nigdzie na naszym pss nie moge znaleźć dodatku :)

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy flow z europejskiego pss jest już z dodatkiem bo nigdzie na naszym pss nie mogę znaleźć dodatku :)

Dzięki za odpowiedź

Witam,

Raczej bez dodatku. Sam chciałem ostatnio dokupić dodatek ale go na PL Store czy UK niema.

Zadałem pytanie na oficjalnym blogu w tej sprawie to dostałem odpowiedź że powinien być - sami niewiedzą.

Czekam jeszcze na odpowiedź z oficjalnego polskiego forum od SCEP i jak coś się dowiem to dam znać.

Pozdrawiam.

PS. Oczywiście na US Store jest dostępny bez problemu, mają nawet bundla z pełną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki bardzo za informację. To czekamy na odpowiedź od SCEP. Ale pamiętam że u nas też kiedyś było bundle z tą grą - bo się zastanawiałem czy kupić Flower czy flow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyślam się że dodatek został specjalnie zabrany przez Sony ponieważ nie działa on z europejską wersją flOw, Sony miało ten problem rozwiązać ale jakoś ani słychu ani widu,

nie kupujcie też dodatku z us psstore bo on również nie bedzie dziala z europejska wersja gry. szkoda kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dobrą informację od wczoraj dodatek do Flow jest już znowu dostępny w sklepiku :)

Pozdrawiam.

PS. SCEP oczywiście na oficjalnym forum nie odpowiedział <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ile kosztuje obecnie Flower i dodatek jest darmowy czy płatny(ile kosztuje) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby nad tym tematem jak wół nie stał przyklejony temat ze wszystkimi grami i dodatkami wraz z cenami... Widocznie stanowi tylko tło i ma ładnie wyglądać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby nad tym tematem jak wół nie stał przyklejony temat ze wszystkimi grami i dodatkami wraz z cenami... Widocznie stanowi tylko tło i ma ładnie wyglądać. :thumbsup:

Przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit udało się zdobyć

Edytowane przez mati9106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dodatek do gry da się sciagnac z PSSa? na liscie pod hasłem flOw mam tylko grę, która juz sciagnalem i nie mam w niej mozliwosci strzelania screenshotów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne gra ale sterowanie skopane po całości. Jakby nie mogli dodać obsługi gałek analogowych. Albo jestem ułomny i nie potrafię sterować wychylaniem pada na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×