Skocz do zawartości
Kisiel-PL

Komiksy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam komiksów w wersji pdf star wars clone wars, ktoś poratuje ?

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych komiksami + tych którzy nie chcą czytać starych wydań z przed XXX lat.

 

https://www.youtube.com/channel/UCmA-0j6DRVQWo4skl8Otkiw

Kanał fajny, ale tylko do przypomnienia sobie historii, którą już się czytało.

 

Czytać nowe i archiwalne komiksy!

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu poszukuję zbiorczego wydania wszystkich komiksów o Asteriksie. Marzy mi sie takie wydanie najlepiej w twardej oprawie. Te komiksy na to zasługują. Czy naprawdę nigdy nic takiego nie wydano? Przeszukałem wiele księgarń, wydawnictw allegro itp. itd. i nawet w innych językach czegos takiego nie widziałem a co dopiero w polskim. Choc gdyby ktoś jakimś sposobem wiedział o takim wydania to chetnie się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu poszukuję zbiorczego wydania wszystkich komiksów o Asteriksie. Marzy mi sie takie wydanie najlepiej w twardej oprawie. Te komiksy na to zasługują. Czy naprawdę nigdy nic takiego nie wydano? Przeszukałem wiele księgarń, wydawnictw allegro itp. itd. i nawet w innych językach czegos takiego nie widziałem a co dopiero w polskim. Choc gdyby ktoś jakimś sposobem wiedział o takim wydania to chetnie się dowiem.

A jak wyobrażasz sobie zmieszczenie wszystkich Asterix'ów w jedno wydanie? Przecież tego wyszło od groma. Są reedycje w twardych okładkach - takie zacznij kolekcjonować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 1 tom Batmana Trybunał Sów. Pierwsze wrażenia bardzo dobre, historia wciągająca, oprawa tomu bardzo fajna (twarda oprawa, bdb papier). Najbardziej podobają mi się rysunki, Capullo robi niesamowitą robotę :)

 

Nie mogę się doczekać aż wyjdzie Polskie wydanie End Game, podobno jest rewelacyjne :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 25 latach kupiłem swój pierwszy komiks Batman Hush z tej kolekcji co teraz reklamują. Od razu dokupiłem drugą cz. bo podobno nakład strasznie niski i ludzie się zabijają.

 

Jakość klejenia nie za wysoka ale w środku fajnie wygląda.  Aż sam jestem ciekawy jak powrót po 25 latach mi się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję prenumeratę. Zawsze dostaniesz swoją kopię i na dodatek, otrzymasz fajne duperelki jako gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą prenumeratę to się da konsolę kupić. Na razie poczytam te dwa

 

od trzeciego zeszytu już 40 zł. co już jest ceną z górnej półki bo to przyzwoita gra na konsolę lub miesiąc netflixa. drogie hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wziąłem...normalnie takie komiksy kosztują po 69zł a tutaj będzie taniej. No i nie muszę się martwić o dostępność. Dzisiaj się udało, kupiłem drugi tom Husha bez problemu ale z tego co słyszałem, to inni moi znajomi nie mieli tyle szczęścia. No i z tej prenumeraty mogę zrezygnować w każdej chwili. A co do samych gier na konsolę to nic nie kupuję...mam 59 gier na kupce wstydu do ogrania xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pablos_83 napisał:

od trzeciego zeszytu już 40 zł. co już jest ceną z górnej półki

Sorry, ale brednie niezłe piszesz :) 40 zł za komiks i to tak wydany to jest cena zupełnie adekwatna, a nawet dosyć niska, patrząc na ceny obecnie (50+ zł minimum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak , ja się nie znam. porównuję do innych rozrywek.

 

Dla miłośnika komiksów może to tanio ale dla przeciętnego kowalskiego to np. tyle co netflix+ cinemacity unlimited

i 2x drożej niż PS+, Gold i EA Access.

Ale wiadomo że jak ktoś się jara to z wydatkami się nie liczy. Ja potrafię sobie kupić lego za 4000 rocznie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem sobie Marvel Unlimited na 2 miesiące za free

https://www.pepper.pl/promocje/marvel-unilimited-na-2-miesiace-za-darmo-197052

Na razie się nie wczytywałem ale na ipadzie fajnie to wygląda. Na telefonie czy pc to by mi się czytać nie chciało

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś Blacksada??

Jedni chwalą, inni mówią, że sztampa. Właśnie wyszła gra na podstawie do której mnie ciągnie (lubię takie klimaty i gry od telltale - a ta jest właśnie w takim stylu) ale chciałem przeczytać przed zagraniem, żeby co nieco zaznajomić się ze światem.

 

 

ee6a2c0b38c2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem i polecam. Nie nazwałbym tego komiksu genialnym, ale dobrze mi się go czytało. Rysunki są naprawdę świetne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeczytałem "Zabójczy Żart". Kawałek fajnej acz krótkiej opowieści.

Niedługo biorę się za ponoć najlepszy komiks w historii - "Strażnicy". Oglądałem film i był świetny. Zobaczymy ile pominęli w komiksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×