Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:
Czy na PSP Fat(starsze) można grać na multiplayerze z PSP slim(nowsze)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierra Entertainment ogłosiło nową część przygód Crash'a zatytułowaną "Mind Over Mutant". Rzecz jasna ponownie wcielimy się w skórę psiaka, aby powstrzymać Cortex'a, a także jego asystenta N. Brio, który zaprojektował urządzenie umożliwiające kontrolę mutantów jak i samego Crash'a. Plan jest prosty, wchodzimy, ratujemy kumpli i przy okazji świat - żeby nie było.

W tytule ponadto pojawi się dodatkowy tryb multiplayer dla dwóch graczy. Jak informują twórcy będzie nam pograć także siostrą Crash'a - Coco. Crash Bandicoot: Mind Over Mutant pojawi się na takich platformach jak Wii, Xbox 360, PS2, Nintendo DS i PSP.

WWW: Crash Bandicoot: Mind Over Mutant

crash2psp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie psiaka, tylko wombata...

Kolejny Crash...na dodatek nie na PS3 - żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie moge doczekac crasha na PS3 xDto bedzie dopiero cos xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie moge doczekac crasha na PS3 xDto bedzie dopiero cos xD

jak chcesz najlepszego Crasha na PS3 to ściągnij z PSS sobie Crasha Bandicoota. Przecież ten Crash nawet nie przypomina tego oryginalnego. Tandetna platformówka na licencji, która zapewni dobrą sprzedaż bez względu na poziom gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad ty to wiesz ;] moze juz grales? heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skad ty to wiesz ;] moze juz grales? heh

nie, ale miałem styczność z poprzednimi grami z serii przeznaczonymi na PS2 - cień oryginalnego Crasha. Gdyby nie tematyka byłyby to platformówki które przeszłyby kompletnie bez echa, a tak się dobrze sprzedały, bo Crash jest bardzo popularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael tylko ze jakos kazda czesc mi sie podobala Crasha nawet te na PS2 i ta na PSP ;P Twisainty tez byl fajny i mial urok warp the cortex tez super, pomijajac fakt CRASHOW na PSX ;p kurde to byly chwile spedzone przed konsola XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz najlepszego Crasha na PS3 to ściągnij z PSS sobie Crasha Bandicoota. Przecież ten Crash nawet nie przypomina tego oryginalnego. Tandetna platformówka na licencji, która zapewni dobrą sprzedaż bez względu na poziom gry...

mam xD i mi sie zarabiscie podoba xD wspominalem stare czsy PSx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze były części na psx to było coś a teraz to mi rzygać się chce już od tego co robią te ujeżdżanie potworów chowanie ich do kieszeni;/ Co to ma być crash to gra która powinna być prosta bez żadnych bajerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bez bajerow? technika idzie do przodu a CRASH zawsze ma byc taki sam? yyy... chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy chyba tak ? Moim zdaniem to jest już totalny szajs nowy crash porównaj sobie crash bandicoot 3 a te nowe coś najlepsze z nowszych twin sanity było czy jakoś tak te co teraz są już mnie nie kręcą wole z psn zassać Crash A mi się zdaje także że jak to tak będzie szło to firma splajtuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o ile sie nie myle crasha przejela jakas inna firma i robia go inni ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się zdaje także że jak to tak będzie szło to firma splajtuje.

Crashe od ND skończyły się na PSXie, obecnie wydaje je Vivendi (które posiada prawa do marki) a tworzą różnie developerzy, a oni na pewno nie splajtują, bo od nich nie wymaga się doskonałej gry, tylko takiej, aby jakoś się grało, a i tak nowy Crash dobrze się sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie wie... crash zapracowal sobie na dobra sprzedaz, pierwszymi czesciami od CB do Crash Bash na PSx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak poprzednik, ale zalecam aby wersje softow byly porownywalne, z doswiadczenia wiem ze nowe wersje troszke sie gryza z duuuzo starszymi ale moze to przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde wielka szkoda że ND sprzedało tą licencje, tak to może kolejne części to nie byłyby takie średniaki, kiedyś to były czasy platformówek crash 1-3, spyro 1-3, croc, to były czasy , chociaż teraz mamy sly, ratcheta i jaka ale pierwszych 3 części crasha nic w temacie już raczej nie przebije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej że się nie ukaże na PS3 po co bezcześcić serię?Znając Sierre będzie średniak albo crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamowilem juz swoje PSP, we wtorek powinno dotrzec. I tak sie zastanawiam jakie tytuly kupic na poczatkek? Chodzi mi o takie totalne hiciory, ale nie tylko, bo w porzadne gry rowniez chetnie zagram. Myslalem o zakupie kilku/kilkunastu gier. Oczywiscie GoW i FF to podstawa, wiec to kupuje na 300%. A reszta? Na pewno kupie GTA VC Stories i LC Stories. Mysle tez nad Killzone, ale troche nie wyobrazam sobie gry w FPSa na jednym analogu... Kupie tez pewnie FIFE/PESa/EURO, bo kocham pilke nozna. I Midnight Club, bo gralem kiedys na pececie i mi sie spodobala A wiec jakie tytuly polecacie? Piszcie ich jak najwiecej, zebym mial z czego wybierac Dodam, ze najbardziej lubie gry akcji, jakies bijatyki tez, FPSy nie do konca, ale jak jest dobry to chetnie zagram, TPSy bardzo lubie, a i w dobre wyscigi z mila checia pogram. No i MGSa lubie :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Miami vice świetna gra jak dla mnie:)killzone to zakup obowiązkowy chociażby dla gry w sieci bo jest świetna:D midnight to dla mnie najlepsza ścigałka. lumines II to dobra prosta gra logiczna ktora naprawde wciąga..narazie tylle mi przychodzi do głowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone libaration to nie FPS tylko TPS, a co do gier to bierz tk:dark resurection, Burnouta:legends jeśli lubisz tryb crash, jeśli bardziej wyścigi to dominatora, Patapony jakl takie pierdółkowate gry w stylu loco roco lubisz, MGS:PO jak sam napisałeś, jak TPSy to: 50 cent bulletproff g-unit edition, dead to rights; recogning, WH40k (bardziej strategia ale TPS) nie bierz ojca chrzestnego na psp jest bardzo, bzrdzo okrojona wersja, nie ma freeroamingu a meliny sie jakoś głupio przejmuje, nie mo.żna od razu całego wątku zrobić tylko jakieś głupoty z jakimiś kartami które niewiadomo do czego służą,

polecam też LOTR: tactics, Silent hill: origins i medievil ressurection.

tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×