Skocz do zawartości
Kaile

Gry na PSP - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem GTA VCS jest fajne, ale do zabawy :P Jak masz konsolę i ściągniesz plugin cheatdevice to tak można się pobawić :D A co do FPS to na prawdę nie warto. PSP nie jest do gier tego typu ;)

aha, w sumie to mam na oku kupic GTA VCS, Test drive unlimated ale sie zastanawiam bo ogladalem filmiki na youdupcu i moge przyznac ze grafika jak w telefonie i mocno obcięta gra duzo sie różni od pc tdu, zastanawiam sie jeszcze nad killzone a mam pytanie jest AVP na psp? aliens vs predator??

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co polecacie na rozpoczęcie zabawy z PSP?

God of War: Chains of Olympus to sprawa oczywista, ale jakieś 2-3 inne gry?

GTA: VC Stories? Resistance: Retribution?

Co możecie powiedzieć o Monster Hunter Freedom Unite?

Polecam Motorstorma: AE, GTA VCS lub LCS (obie całkiem fajne) (CW mi do gustu nie przypadło), na bank musisz mieć Tekkena DR, i totalny must have, LocoRoco ! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken jest do dupy, wszyscy gdzies biją takimi ciosami że za hita padasz i nic nie zdołasz zrobić ja dostałem go z konsolą raz zagrałem i od tamtego czasu leży w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken jest do dupy, wszyscy gdzies biją takimi ciosami że za hita padasz i nic nie zdołasz zrobić ja dostałem go z konsolą raz zagrałem i od tamtego czasu leży w pudełku.

blink.gif...sleep.gif

Co ty chłopie gadasz? Mnie i wielu osobom bardzo podoba się ta gra. Gdzieś kiedyś czytałem, że wg graczy jest to jedna z najlepszych gierek na psp i względem Tekkena 6 wypada o niebo lepiej. Może ustawiłeś sobie zbyt duży poziom jak na początkującego i nie dawałeś rady sobie w komputerem.

Ja zdecydowanie tą grę bym polecił, a jeśli już jestem w poleceniach :) to świetną grą jest WipeOut Pure, starsza odsłona wipeouta oraz Gran Turismo - ci którzy ogólnie lubią ta grę i wyścigi polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta duzy poziom easy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mam pojęcia, może po prostu nie potrafisz w takie gry grać.

Tak dla ciekawostki jest taki chłopak ma na imię Adam Gajda, ma tylko palce u prawej ręki (jeżeli mnie pamięć nie myli) - jest mistrzem chyba w tekkena :) Jakbyś trochę poćwiczył na pewno nie miałbyś problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, co do Gran Turismo na PSP to muszę powiedzieć, że BARDZO się zawiodłem. Jakość tekstur na modelach otoczenia (i samochodów zresztą też) jest OKROPNA. Dodatkowo na professionalu nie da się jeździć, bo nie ma analogowego sterowania gazem. I w ogóle ta gra nie ma sensu, bo nie ma niczego w rodzaju kariery czy czegokolwiek.

Ode mnie GT otrzymuje ocene 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mam pojęcia, może po prostu nie potrafisz w takie gry grać.

Tak dla ciekawostki jest taki chłopak ma na imię Adam Gajda, ma tylko palce u prawej ręki (jeżeli mnie pamięć nie myli) - jest mistrzem chyba w tekkena :) Jakbyś trochę poćwiczył na pewno nie miałbyś problemów.

ale czlowieku ja wciskam xy kwadrat itp i tylko pare ciosow zadam i leze ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, co do Gran Turismo na PSP to muszę powiedzieć, że BARDZO się zawiodłem. Jakość tekstur na modelach otoczenia (i samochodów zresztą też) jest OKROPNA. Dodatkowo na professionalu nie da się jeździć, bo nie ma analogowego sterowania gazem. I w ogóle ta gra nie ma sensu, bo nie ma niczego w rodzaju kariery czy czegokolwiek.

Ode mnie GT otrzymuje ocene 7/10.

Wiem, że wielu narzeka na to, że nie ma kariery, tylko zauważmy, że jest to konsola przenośna. Tak więc chodziło raczej o to, że podczas jazdy samochodem, pociągiem, lotu samolotem itp. mamy sobie włączyć wyścig, przejechać z 5-10 tras wysiąść i mieć miło spędzony czas. Dla mnie ta gra jest ok, mam ps3 i czekam na gt5. W między czasie jadąc na wczasy gram sobie w gt na psp i mam namiastkę tej gry, raczej nie siedziałbym godzinami wpatrzony w 5 calowy ekran i męczył karierę. Wydaję mi się, że od tego jest ps3 i GT5, a od profesjonalnej jazdy dobra kierownica :)

Wiadomo, że GT zawsze miało tryb kariery i chodziło o to, aby wspinać się jak najwyżej - no ale wydaję mi się, że te gt ma zająć chwile czasu i tyle.

Co do Tekkena, wejdź w trening z combo listami i się naucz robić comba to dasz radę. Ja gram na trudnym, trochę kombinacji potrafię i daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Dwie z najlepszych gier na PSP i 'do tego' PSP 3K. Brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Gran Turismo na PSP tylko ze względu na nowe auta do Gran Turismo 5 na PS3. I tu moje pytania , jakie auta otrzymujemy poprzez połączenie PSP z PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś RPG'a lub ActionRPG'a czy jak kto woli Hack'n'Slasha z tzw. zachodniej szkoły. Koniecznie w klimatach fantasy. Czy jest na psp jakaś dobra gra w stylu którejś z wymienionych: Dragon Age, Gothic lub Diablo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś RPG'a lub ActionRPG'a czy jak kto woli Hack'n'Slasha z tzw. zachodniej szkoły. Koniecznie w klimatach fantasy. Czy jest na psp jakaś dobra gra w stylu którejś z wymienionych: Dragon Age, Gothic lub Diablo?

Bezapelacyjny numer jeden to: Dungeon Siege: Throne of Agony. Ewentualnie mogą być jeszcze obie części Untod Legend.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie już jest taki temat ale nie mogłem znalesc więc przejde do sedna sprawy. pytanie moje brzmi: Czy jeśli kupię używaną grę i ta gra była już u kogoś rejestrowana w sieci to czy u mnie będzie chodzić online bez problemu??? proszę o wyjaśnienia.... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kupilem sobie psp go z 10 grami juz na dysku ( promo ). co polecacie oprocz tych dziesieciu ? oprocz tego mam Finala VII CC , GOW Duch Sparty , Pes'a 11 i GTA Chin Town. W co jeszcze idzie pograc na psp ?

Moze jest jakies dobre RPG ( cos jak Gothic , Risen , Oblivion na PC ) ? moze byc jRPG , ale jeden bohater i nabijanie expa ;d

Edytowane przez jezykosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kupilem sobie psp go z 10 grami juz na dysku ( promo ). co polecacie oprocz tych dziesieciu ? oprocz tego mam Finala VII CC , GOW Duch Sparty , Pes'a 11 i GTA Chin Town. W co jeszcze idzie pograc na psp ?

Moze jest jakies dobre RPG ( cos jak Gothic , Risen , Oblivion na PC ) ? moze byc jRPG , ale jeden bohater i nabijanie expa ;d

Podobno Monster Hunter jest bardzo dobrą grą tego typu, ale bez znajomości angielskiego nie ma co się za nią brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kupilem sobie psp go z 10 grami juz na dysku ( promo ). co polecacie oprocz tych dziesieciu ? oprocz tego mam Finala VII CC , GOW Duch Sparty , Pes'a 11 i GTA Chin Town. W co jeszcze idzie pograc na psp ?

Moze jest jakies dobre RPG ( cos jak Gothic , Risen , Oblivion na PC ) ? moze byc jRPG , ale jeden bohater i nabijanie expa ;d

Zdecydowanie Persona 3: Portable. Gra jest na wiele wieczorów np. ja mam przegrane około 60h i nadal się nie nudzę, a to rzadkość u mnie :P Świetna fabuła i postacie, wiele person i różne taktyki. Jeden z najlepszych jRPG na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może to głupie pytanie ale może orientuje się ktoś czy można dostać jakąś porządną wersje gry Mario na ps 3? :D bo np. na allegro nic nie ma takiego :/ z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może to głupie pytanie ale może orientuje się ktoś czy można dostać jakąś porządną wersje gry Mario na ps 3? :D bo np. na allegro nic nie ma takiego :/ z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

raczej ciężko będzie..;] hehe . pewnie dlatego że Mario wychodziło tylko na konsole Nintendo :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za moment bede szczesliwym posiadaczem psp w zwiazku z czym mam pytanka.

1. Interesuja mnie rpgi i jrpgi. Z rpgow i w sumie h'n's to juz wymieniliscie wyzej.. A jrpgi? Czy procz ff:cc cos z serii ff wyszlo? Moze tendencyjne pytanie ale psp nigdy nie bralem pod uwage i jestem troche w plecy :) . Cos z innych jrpgow wartego uwagi?

2. Logiczne badz pomyslowe gierki. W stylu 3match,world of go,jakies zumy czy inne pierdolki. Cos zeby tez kobita se pograla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli chodzi o RPG to polecam Monster Hunter Freedom Unite (bardzo dobra i długa gra), Crisis Core: Final Fantasy VII, Dissidie Final Fantasy i jest jeszcze tego sporo ja akurat za RPG'ami nie zabardzo przepadam oprócz tych trzech wymienionych (przede wszystkim Monster Hunter)

2. Nie wiem może LocoRoco? Albo polecał bym Ci też serię Patapon jest spoko.

Jeżeli chdzoi o gry godne polecenia na PSP to przede wszystkim:

- Metal Gear Solid: Peace Walker (must have, genialna gra na bardzo wiele godzin i ze świetnym co-op'em.)

- God of War: Duch sparty i Chains of olympus

- Monster Hunter Freedom Unite

- Resistance Retribution (świetna gierka w dodatku ze świetnym multiplayerem najlepszym jeżeli chodzi o PSP. Multi tutaj może konkurować z dużymi konsolami w wielu względach.)

- Silent Hill: Shattered Memories (nie banalna gra, raczej dla dojrzalszego odbiorcy i dla takiego który zna angielski)

- GTA VCS (ach te klimaty)

- Killzone: Liberation (może być)

- Assasins creed: Bloodlines (ale tylko jeżeli grałeś w jedynkę i znasz fabułę bo bez tego to tylko średniak.)

i wiele innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę przystępnej gry jRPG na PSP, dobrej na rozpoczęcie przygody z tym gatunkiem. Co moglibyście mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×