Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak najłatwiej zdobyć Brutusa, jak chcę to zrobić z tylko jednym znajomym. Czy zawsze wrzuci nas do tej samej gry jak dołączymy w tym samym czasie do tego samego trybu i na tej samej mapie? i jak zrobić żeby kolega był w przeciwnym teamie? A i czy jeszcze jak ja jestem w grze, i wysyłam mu zapro, on dołącza to zawsze będzie w moim składzie? Pomóżcie, bo tylko tego mi do platyny brakuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu wyślesz zaproszenie to zawsze dołączy do Twojego składu, o ile bedzie miejsce w drużynie. Najlepiej poczekaj aż Twoja drużyna będzie pełna a w przeciwnej bedą wolne sloty, następnie wyślij zaproszenie i znajomy trafi do przeciwnej drużyny. Potem pozostaje tylko znaleźć ustronne miejsce i wbić trofa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu wyślesz zaproszenie to zawsze dołączy do Twojego składu, o ile bedzie miejsce w drużynie. Najlepiej poczekaj aż Twoja drużyna będzie pełna a w przeciwnej bedą wolne sloty, następnie wyślij zaproszenie i znajomy trafi do przeciwnej drużyny. Potem pozostaje tylko znaleźć ustronne miejsce i wbić trofa :)

latwiej i o wiele prosciej jest z 2 znajomymi w skladzie znalesc gre na malo popularnej mapie rush squadem na hardcore mode . jest duże prawdopodobieństwo ze bedziesz sami na serwerze. po czym jeden z was wychodzi ze skladu i wyszukuje bez skladu gre o takich samych parametrach;) bardzo skuteczny sposób i sprawdzony . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest duże prawdopodobieństwo ze bedziesz sami na serwerze.

Może i na HC gra niewiele, ale aż tak źle nie jest. Ja w pełni popieram Schlachcica - sam tak wbiłem pucharek. Ja osobiście użyłem do tego celu Squad Deathmatch na White Pass. 2 osoby starczą w zupełności - jakieś 5 - 10 minut i jest pucharek po obu stornach. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też opowiadam się za tym co napisał Szlachcic, zresztą sam kilkakrotnie podawałem ten sposób jako najszybszy i najlepszy. 5-10 min na et tu brute i jakieś 2-3 rozgrywki na demolition mana, więcej szczegółów poniżej :rolleyes:

Ponownie odświeżam mini-poradnik et tu brute i demolition :) Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki bo opis pojawia się już trzeci raz :confused:

Trofeum Et Tu Brute możecie spokojnie zrobić nawet w dwie osoby, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden odpala squad deathmatch na mapie white pass,

2. Oczekuje aż skład zapełni się (4 osoby), po czym daje znać drugiej osobie (PW lub chat przez PSN) aby dołączyła do tej samej gry,

3. Drugi gracz daje opcję Play with friends i dopina się do rozgrywki,

4. Skład gracza numer jeden jest pełny więc automatycznie drugi wpada do przeciwnego składu,

5. Obaj ustalają miejscówkę na mapie gdzie będą się spotykać, polecam skrajną prawą krawędź mapy na white pass - za hangarem,

6. Na zmianę gracz numer jeden i dwa częstują się kombat knife'm i przybiegają w to miejsce.

W ten sposób można szybko (5 min) wbić to trofeum na ustawce - 4 osoby zorganizować ciężko, o 8 nie wspomnę ...

Co do Demolition Man - opcja powyżej jest możliwa przy skorzystaniu z kilku wskazówek:, poniżej prosty sposób jak:

1. Gracz numer jeden odpala squad deathmatch na mapie white pass,

2. Oczekuje aż skład zapełni się (4 osoby), po czym daje znać drugiej osobie (PW lub chat przez PSN) aby dołączyła do tej samej gry,

3. Drugi gracz daje opcję Play with friends i dopina się do rozgrywki,

4. Skład gracza numer jeden jest pełny więc automatycznie drugi wpada do przeciwnego składu

5. Obaj gracze utrzymują kontakt poprzez chat w PSN,

6. Gracz numer jeden podkłada C4 pod któryś z budynków i daje znać drugiemu który budynek obstawił, lokalizuje się w bezpiecznym odludnym miejscu mapy,

7. Gracz numer dwa włazi na strych w tym budynku i czeka aż dołączą do niego kompani z drużyny (przybiegną lub respawn)

8. Jeżeli na strychu zrobi się tłoczno, daje znać pierwszemu że można wysadzać

9. Bum i Destruction 2.0 zaliczone :)

Ważne: Osoba podkładająca C4 powinna mieć odpowiednie Perki; wzmocnienie wybuchów i ilości C4 w ekwipunku

Pomysły działają! Pomagałem w ten sposób kilku osobom, ważne aby obie ze stron miały jakieśkolwiek pojęcie o grze :thumbsup: Trafiałem bowiem na ludzi mających ogromne problemy z choćby zaminowaniem budynku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowal przykleic tego posta i opisac ladnie np: Szybki sposob na et tu brute i demolition man. Mysle ze by to pomoglo bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowal przykleic tego posta i opisac ladnie np: Szybki sposob na et tu brute i demolition man. Mysle ze by to pomoglo bardzo ;)

... albo edytować przyklejony temat "Poradnik Trofea + Multi BC2". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jest ktoś chętny na ustawkę pod Demolition Man ? Próbuje sam to zrobić, ale zdołałem zrobić tylko 7 killsów..

* temat nieaktualny, znalazłem sposób na samodzielne zrobienie.

Edytowane przez Matthew_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Demolition Man oraz ET tu brute ;) PSNID: ZlotyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Demolition Man oraz ET tu brute ;) PSNID: ZlotyPL

Ja również mój psn ID to klemens007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mój psn ID to klemens007

tez chetnie psn id: nathrent ... dopier zaczynam ogarniac multi to przy okazji moge czegos nowego sie nauczyc (nie mam tylko HS ;()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chętnie bym zrobił. mam już lvl 8 ;p wczesnej w wogole nei gralem

hs nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wszyscy mówicie "Wezmę udział w ustawce", "Ja również", a może by ktoś tak się zmobilizował i zorganizował taką ustaweczkę? Nie jest to trudne, sam tak zrobiłem, a kiedy jest już konkretne info, że organizujecie ustawkę, to od razu o wiele więcej chętnych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie bede zanudzac jakimis historyjkami tylko przejde do sedna. Mam problem, jak sie juz pewnie wiekszosc domysla z bfbc2. moj problem wyglada tak.:

brakuja mi 2 trofea do platynki na ktorej mi strasznie zalezy. Niestety trofea ktore mi zostaly... poprostu nie naleza do najlatwiejszych, a wiec moja prosba jest taka

- chcialbym zebrac ekipe na multi zeby zrobic te 2 trofea (ok. 10 osob). jezeli chodzi o te trofea jest to

Et Tu, Brute?

Online: knife 5 friends

i

Demolition Man

Online: get 20 demolish kills

pisac na konto psn do FIRENTIS97

z gory dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam firentis97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@firentis97 Zerknij dosłownie kilka postów wyżej ... konkretnie na mój post i porady do tych dwóch pucharków

No i jeszcze tak na marginesie, chcesz pomocy? Zorganizuj ją sobie! Samo: "pisac na konto psn do FIRENTIS97" może nie wystarczyć :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@firentis97 Zerknij dosłownie kilka postów wyżej ... konkretnie na mój post i porady do tych dwóch pucharków

No i jeszcze tak na marginesie, chcesz pomocy? Zorganizuj ją sobie! Samo: "pisac na konto psn do FIRENTIS97" może nie wystarczyć :no:

myslalem nad tym zeby zrobic private match i sie nawzajem na knife'y naparzac a potem podkladac c4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeami z dodatku specact. Zdobyłem oba piny dla assaulta i medyka, a trophiesów w ogóle nie dostałem :/ Jaki może być tego powód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeami z dodatku specact. Zdobyłem oba piny dla assaulta i medyka, a trophiesów w ogóle nie dostałem :/ Jaki może być tego powód ?

Podciągnij angielski :thumbsup:

Nie chodzi o zdobycie pinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeszcze 100 zabić z każdej broni muszę mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeszcze 100 zabić z każdej broni muszę mieć :)

Otóż to :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeami z dodatku specact. Zdobyłem oba piny dla assaulta i medyka, a trophiesów w ogóle nie dostałem :/ Jaki może być tego powód ?

Poprostu musisz zabic chyba okolo 100 osob :) A widze ze holek jak zawsze pomocny thumbsup.gifthumbsup.gif Pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram ekipe na trofki : demolition man i et brute. Moje ID : majkel1708 ktos chetny to prosze sie odzywac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×