Skocz do zawartości
hivonzooo

Zakupy PsStore na PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Europejscy właściciele PSP mogą odkładać pieniądze na dwie nadchodzące kolekcje gier, na dwóch osobnych UMD oczywiście. Sony zdecydowało, że udostępni posiadaczom przenośnych konsolek kilka produkcji, które już wcześniej pojawiły się na Playstation Network.


Pierwsza kolekcja nosić będzie nazwę Power Pack, a w jej skład wejdą: flOw, Syphon Filter: Combat Ops oraz Beats. Druga propozycja to Puzzle Pack, oferująca: Lemmings, Go! Puzzle i Go! Sudoku. Sony nie podało na razie ani ceny, ani daty premiery składanek, więc pozostaje czekać na konkretne informacje.

Źródło: Kotaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na UMD wolę zdecydowanie gry zassane z PSStore na kartę (wybrane gry) i zabawę w nie na przenośnej konsoli. Po co kupować UMD z grami z których część może się podobać a część nie, a jako że spakowane są na jeden nośnik, to cza grać... bo się zapłaciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hivonzooo zanim coś napiszesz sprawdz czy już tego nie ma na forum, ten temat jaki i temat o patchu do Socom był już wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Strasznie ssie mnie na jakiegoś porządnego jRPG'a na PSS. Mam za sobą wspaniałego CC:FF, Brave Traveler i teraz gram w Tales of Eternia.

BT odłożyłem, bo w pewnym momencie klimat mnie zabił... za słodko, dziwacznie i początek słaby. Nie szukam przesłodzonych i cukierkowych gier. To już mówię z bomby. Żadnego Dugeon Siege.

Jak ktoś ma jakiś fajny pomysł (najlepiej poparty własnym doświadczeniem) to proszę o udzielenie się ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taki sobie ten pack. O ile mi sie podoba flOw, a o Beast nic nie slyszalem to reszta mnie nie interesuje. Napewno bedzie to kosmiczna cena w stosunku do prezentowanych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fl0w grałem, i jest niezłe, lecz po jakimś czasie zaczyna przynudzać. Pierwsza składanka najbardziej ciekawa jest moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole Iść Do Sklepu I Kupić Niż z PS Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wole Iść Do Sklepu I Kupić Niż z PS Store

Ale dla kogoś leniwego kto masz szybki internet nie opłaca się iść do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole mieć gierkę na płycie. Ale jak mają być tańsze, to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem. Gdy zrzuciłem sobię grę z Store z PS3 a dokładniej to Crasha 2 to gdy chce uruchomić tą grę na PSP to pokazuję mi coś tam po ang. ale po przetłumaczeniu wychodzi coś jak : Musisz być zalogowany na tym koncie zeby zagrac w ta gre. Zreszta czekajcie sprawdze teraz i przepisze Nie probowalem innych gierek ale mysle ze byloby tak samo. Demka oczywiscie dzialaja.

This content cannot be accessed on your account

Dokladnie takie cos mi sie pokazuje.

Konsolka oczywiscie nie przerabiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie od ciebie Ten jest mój z konta US. Od ciebie mam 1. a ja mam 2. Zreszta czy to ważne ? Nawet jak byłby twój to i tak nie zgrałbym go na PSP bez dostępu na twoje konto

Więc dalej czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des licze na twoja wypowiedz Prosze pomozcie. Bo mam troche tych gierek z Store z PSOne i fajnie byłoby w szkole w Crasha pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno z nowym softem ma wyjść PSStore dla PSP oraz screen capture, ale kiedy domniemany soft 5.0 wyjdzie, kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No podobno z nowym softem ma wyjść PSStore dla PSP oraz screen capture, ale kiedy domniemany soft 5.0 wyjdzie, kto wie?

Nawet jak by nie wyszedł nigdy to pss store jest dostepny przez remote play a screeny mozna robic devhookiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby można, ale w końcu będzie można mieć dostęp do tego wszystkiego na naszej konsolce bez potrzeby ściągania dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby można, ale w końcu będzie można mieć dostęp do tego wszystkiego na naszej konsolce bez potrzeby ściągania dupereli

No i się pobawiłem w zassanie kilku demek i filmików na PSP PSStore i o ile filmiki się ssały ok, to dema weszły tylko 2/5, 3 z 5 były z błędem i jedynie delete się dało zrobić a zaznaczam że sieć mam dobrą!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybaczcie jesli temat juz gdzies byl, ale dzial PSP jest slabo wspierany przez uzytkownikow a w wyszukiwarce wynikow nie odnaleziono wiec musze napisac nowy temat zwracajac sie z prosba o:

napisanie mi przebiegu zgrywania gry z dysku PS3 (konkretnie FF VII) na PSP, co bede potrzebowal, najlepiej krok po kroku (jestem zielony odnosnie psp takze jak beda potrzebne jakies karty itp tez prosze o wyjasnienie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wybaczcie jesli temat juz gdzies byl, ale dzial PSP jest slabo wspierany przez uzytkownikow a w wyszukiwarce wynikow nie odnaleziono wiec musze napisac nowy temat zwracajac sie z prosba o:

napisanie mi przebiegu zgrywania gry z dysku PS3 (konkretnie FF VII) na PSP, co bede potrzebowal, najlepiej krok po kroku (jestem zielony odnosnie psp takze jak beda potrzebne jakies karty itp tez prosze o wyjasnienie).

Musisz być na koncie PS3 na którym kupiłeś grę , podłączasz PSP przez usb i rejestrujesz (Settings, Remote play Settings,Register Device ) oraz aktywujesz ją ( masz to w zakładce Accont Menager tam gdzie na początku masz Sign IN , System activation , PSP system) na końcu najeżdżasz na grę , trójkąt i kopiuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×