Skocz do zawartości
hivonzooo

Zakupy PsStore na PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

były dostępne rożne dema ale wymagało to zainstalowania aplikacji służącej do programowania prostych gierek na Vite, obecnie niestety program ten nie jest dostępny.

Po za tym gry dostępne w ps mobile(ktore4 są dostępne w bardziej cywilizowanych krajach) są cholernie drogie w porównaniu do google store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13938738926_c38a4122b4_b.jpg

2014-04-21-190041yykob.jpg

 

 

 

 

Od tera chyba wszystkie gry działają z psx na vicie! :D Crashe/spyro/ FF etc :D 

 

Narazie wszystko to chodzi w NA, ale na bank już na dniach zostanie wprowadzone w EU (o ile już nie jest).

 

Będę musiał kupić 32gb memorkę :D

 


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z14789221Q.jpg

 

Na ilu forach to jeszcze napiszesz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja w tamtym roku bez problemu ściągałem i grałem w te gry. Crash, Resident Evil, pierwszy Silent Hill, FF, wszystko działało bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(prawie) wszystkie gry na PSX zawsze działały.

Jakby PS2 działały to można by robić sensację

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić nazwę tematu "Wszystkie gry PSX/PSP dostępne na PSV",bo jak wszedłem to myślałem że miałeś bardzo duży reset konsoli i uratowana a tutaj że wszystkie gry PSX/PSP dostępne na PSV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić nazwę tematu "Wszystkie gry PSX/PSP dostępne na PSV",bo jak wszedłem to myślałem że miałeś bardzo duży reset konsoli i uratowana a tutaj że wszystkie gry PSX/PSP dostępne na PSV :biggrin:

Też coś takiego odczułem. W jakich cenach chodzą te gry w pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensacja jest, ale na amerykańskim psn, gdzie aktualnie trwa promocja gier na psx, w której okazało się że te gry działają na vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od razu powiem, że zakupu nie dokonałem z poziomu konsoli, a strony SEN. Chciałem kupić Rayman Legends na PSVITA, jednak nie spostrzegłem, że zakupiony przeze mnie tytuł jest w wersji PS3. Czy jest sens pisać do SONY by przemianowali mi tą pozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie odpowiada za źle dokonane zakupy i nie zwraca pieniędzy z tego co mi wiadomo. Mozesz spróbować napisać ale wątpię żeby to coś dało. Pewnie skończy się na tym żę powiedzą "przecież było napisane że to na Ps3 więc to nie nasza wina".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to napiszę.

 

Mi nawet nie chodzi o zwrot kasy, tylko zmiany PS3 na PSVITA :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od razu powiem, że zakupu nie dokonałem z poziomu konsoli, a strony SEN. Chciałem kupić Rayman Legends na PSVITA, jednak nie spostrzegłem, że zakupiony przeze mnie tytuł jest w wersji PS3. Czy jest sens pisać do SONY by przemianowali mi tą pozycje?

 

Również zakupiłem ostatnio Legends, tyle że na PS3, ale przed zakupem 5 razy się upewniałem, czy aby na pewno wybieram dobrą wersję. Na przyszłość rób tak samo. ;)

 

Jednakże po prostu napisz, że pomyłka wynikła z Twojego niedopatrzenia i prosisz o zamianę wersji. Jest szansa, że uznają Twoją prośbę. Wszak cena obu wersji jest ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zakupy dla PS3 robię na PS3 a na Vitolda z poziomu konsoli, na niej tylko na nią pokazane są pozycje ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcTEC2zDcVdXNpuxkdlpyCZ

 

Virtue's Last Reward - gra która była dostępna w PS Plus w kwietniu 2013 roku aktualnie zniknęła z PS Store a w jej miejsce pojawiło się niby kompletne wydanie z nikomu niepotrzebnymi 14 avatarami za 120zł. Czyli nieważne, że dokonałeś wcześniej zakupu, jeśli chcesz zagrać ponownie,  zapłać ponownie. Z chęcią weżniemy ponownie twoje pieniądze. 

Mieliście już podobne sytuacje i co mówi o tym regulamin PS Store? Zagłębiał się ktoś w ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz poszukać na liście pobrań. były sytuacje gdy gra znikała lub była zamieniana  w sklepie ale i tak dało się pobrać.

 

Jedyny znany przypadek ze czegoś nie da się pobrać to P.T.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×